Horváth-kert Vendéglő Veszprém

4,2
a 92 veszprémi étterem közül
étterem, vendéglő

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Horváth-kert Vendéglő Veszprém vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2022. október 14.barátokkal járt itt
Nem először voltunk itt és eddig minden esetben nagyon pozitív volt a véleményünk. Családi vállalkozás, nagyon szépen felújÍtott bel- és kültér. A pincérek és felszolgálók minden alkalommal nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az ételek sok félék és igazi házias ízek, nagy adagok. Ár/érték arány megfelelő.
Kiváló 2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
Tegnap jártam barátnőmmel korai vacsorát enni a veszprémi Horváth-Kert vendéglőben. A szép, napos időben a teraszon foglaltunk helyet. Amikor csak lehet, ott ülünk le, mert igazán kellemes ott étkezni. Ahogy korábban, most sem csalódtam: gyors és kedves volt a kiszolgálás. Bőséges adagokat kaptunk, ahogy máskor is, ízletes volt minden falat.
Kiváló 2019. június 4.a párjával járt itt
Évente többször vagyunk a Horváth Kert vendégei. Szívesen visszük ide barátainkat, ismerőseinket is. Nagyon ízletesen főznek. Kedves a személyzet. Kellemes a terem és a terasz is. A helynek családias varázsa van. Csak jót tudok róluk mondani. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Kedvencem a kétszemélyes haltál.
2019. március 28.a párjával járt itt
Többedik alkalommal jártunk itt, eddig csak jó tapasztalataink voltak. Igaz szinte biztosan szükséges az asztalfoglalás, de ez manapság már nem kirívó, sőt!
A kiszolgálás mindíg korrekt, ahogy a választék is jó, az adagok bőségesek és árban is teljesen rendben van.
Általában két személyes tálat kérünk, amin hatalmas adag étel van, és ízletes is.
Szeretünk ide járni!
2018. november 11.gyerekekkel járt itt
Az étterem első látásra egy kicsit retro, de az ételek kárpótolnak. Mennyiségre és minőségre is megfelelőek az adagok, bár a leves egy kicsit hideg volt. A családi vendéglőben a személyzet barátságos, bár a rendelésünket egy kicsit összekeverték. Mentségükre legyen mondva, hogy tele volt az étterem és a távozók helyett is folyamatosan jöttek. Összességében elégedettek voltunk, ár-érték arányban mindenképp.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. október 3.barátokkal járt itt
Kedvenc helyünk karbantartás miatt épp zárva volt, német vendéglátóim gakartak kedveskedni és ez volt a közelben. Rémséges élmény volt. Kezdő leánykák tapasztalat, nyelvtudás, rátermettség nélkül ügyetlenkedtek , se beszélni, se vendéggel bánni nem tudtak. A rendelt ételek hamar megérkeztek, talán túlságosan is hamar.
2017. augusztus 11.családjával járt itt
Betértünk négyen ebédelni ismeretlenül az utca emberének ajánlására. A hely kívülről átlagos , de a terasz rész szuper és hangulatos. A pincér azonnal jött és helyet ajánlott , még az asztalt is kijjebb húzta mert ért volna minket a nap és bitang meleg volt. Az italt egyből fel is vette, majd időben érkezett simán volt időnk választani.
Kiváló 2017. március 29.családjával járt itt
Nagyon jól főznek, ilyen finom ételeket kevés helyen lehet enni. A személyzet rendkívül kedve, szuper a terasz is, nyáron gyakran járunk ide. A benti terem nem túl nagy, a pincében van egy nagyon hosszú szűk terem. A választék is elég jó és minden rendkívül finom, ha nagy lenne a hely, ez az étterem tarolna. Persze így is folyton tele van.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Sokszor jártunk az étteremben, de minden alkalommal elégedetten távoztunk. Hangulatos környezet, az adagok bőségesek és árban is teljesen korrektek. Mindenkinek szívesen ajánlom az éttermet, akár esküvői helyszín tekintetében is, hiszen mi is itt tartottuk a lakodalmunkat.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már ebben az étteremben, és mindig maximális elégedettséggel távoztunk. Az ételek ízletesek, nem utolsó sorban bőséges adagokat tesznek elénk. Az árak is teljesen korrektek. A pincérek kedvesek, és figyelmesek. Visszajáró vendégek vagyunk, és valószínűleg ez még sokáig így fog maradni. Mindenkinek bátran ajánlom kipróbálásra.