Horváth-kert Vendéglő Veszprém

Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Horváth-kert Vendéglő Veszprém vélemények

Kiváló 2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
Tegnap jártam barátnőmmel korai vacsorát enni a veszprémi Horváth-Kert vendéglőben. A szép, napos időben a teraszon foglaltunk helyet. Amikor csak lehet, ott ülünk le, mert igazán kellemes ott étkezni. Ahogy korábban, most sem csalódtam: gyors és kedves volt a kiszolgálás. Bőséges adagokat kaptunk, ahogy máskor is, ízletes volt minden falat.
Kiváló 2019. június 4.a párjával járt itt
Évente többször vagyunk a Horváth Kert vendégei. Szívesen visszük ide barátainkat, ismerőseinket is. Nagyon ízletesen főznek. Kedves a személyzet. Kellemes a terem és a terasz is. A helynek családias varázsa van. Csak jót tudok róluk mondani. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Kedvencem a kétszemélyes haltál.
2019. március 28.a párjával járt itt
Többedik alkalommal jártunk itt, eddig csak jó tapasztalataink voltak. Igaz szinte biztosan szükséges az asztalfoglalás, de ez manapság már nem kirívó, sőt! A kiszolgálás mindíg korrekt, ahogy a választék is jó, az adagok bőségesek és árban is teljesen rendben van. Általában két személyes tálat kérünk, amin hatalmas adag étel van, és ízletes is.
4Ételek / Italok
2018. november 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az étterem első látásra egy kicsit retro, de az ételek kárpótolnak. Mennyiségre és minőségre is megfelelőek az adagok, bár a leves egy kicsit hideg volt. A családi vendéglőben a személyzet barátságos, bár a rendelésünket egy kicsit összekeverték. Mentségükre legyen mondva, hogy tele volt az étterem és a távozók helyett is folyamatosan jöttek.
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. október 3.barátokkal járt itt
Kedvenc helyünk karbantartás miatt épp zárva volt, német vendéglátóim gakartak kedveskedni és ez volt a közelben. Rémséges élmény volt. Kezdő leánykák tapasztalat, nyelvtudás, rátermettség nélkül ügyetlenkedtek , se beszélni, se vendéggel bánni nem tudtak. A rendelt ételek hamar megérkeztek, talán túlságosan is hamar.
1Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
2017. augusztus 11.családjával járt itt
Betértünk négyen ebédelni ismeretlenül az utca emberének ajánlására. A hely kívülről átlagos , de a terasz rész szuper és hangulatos. A pincér azonnal jött és helyet ajánlott , még az asztalt is kijjebb húzta mert ért volna minket a nap és bitang meleg volt. Az italt egyből fel is vette, majd időben érkezett simán volt időnk választani.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
Kiváló 2017. március 29.családjával járt itt
Nagyon jól főznek, ilyen finom ételeket kevés helyen lehet enni. A személyzet rendkívül kedve, szuper a terasz is, nyáron gyakran járunk ide. A benti terem nem túl nagy, a pincében van egy nagyon hosszú szűk terem. A választék is elég jó és minden rendkívül finom, ha nagy lenne a hely, ez az étterem tarolna. Persze így is folyton tele van.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Sokszor jártunk az étteremben, de minden alkalommal elégedetten távoztunk. Hangulatos környezet, az adagok bőségesek és árban is teljesen korrektek. Mindenkinek szívesen ajánlom az éttermet, akár esküvői helyszín tekintetében is, hiszen mi is itt tartottuk a lakodalmunkat.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már ebben az étteremben, és mindig maximális elégedettséggel távoztunk. Az ételek ízletesek, nem utolsó sorban bőséges adagokat tesznek elénk. Az árak is teljesen korrektek. A pincérek kedvesek, és figyelmesek. Visszajáró vendégek vagyunk, és valószínűleg ez még sokáig így fog maradni.
Kiváló 2015. augusztus 20.családjával járt itt
Az ételek bőségesek és finomak. Az áraik megfizethetőek. Szerencsére nem jellemző rájuk, hogy nagy tányéron kis semmi. A felszolgálók kedvesek, precízek, ha tanuló van, a főállásúak figyelnek az ő vendégeikre is. Az ételek változatosak, mindenki talál magának valót. Bármilyen kisebb összejövetelre tökéletes helyszín: ballagás, bankett, kisebb esküvő.