padrienne

padrienne adatlapja

családdal, spontán
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2016.05.16
Utoljára itt2020.07.13

Gyenge 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
2018 július elején 3 fő ebédelt az étteremben, a gyümölcsleves mennyisége és minősége egy átlagos menzának felelt meg túl sok (0,5 liter) és felejthető. Lasagna tocsogott a besamelmártástól és nem találtam a paradicsom mártást, pizza vékony az oké, de kiszáradt nehezen vágható és rágható tészta és a paradicsom itt is csak érintőleges inkább nincs mint van.
2017. július 1.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be nem túl extra ebéd után kávézni 9 fő. Csak kérdezés után ajánlották fel azt az asztalt ahol elfértünk, mert foglalt tábla volt kirakva. A tűző napon nem nyitották ki a napernyőt. Szerettünk volna bent leülni, de nem engedték,indoklás nem volt kint a napellenző alatt toltak össze két asztalt, nem volt kényelmes.
Gyenge 2016. május 16.családjával járt itt
Pünkösd vasárnap ebédeltünk az étteremben 6 felnőtt 2 gyerek. Az étlap nem "gyerek barát" A ropogós pisztráng jó volt, a csirkecomb hűtőízű, a csirkemell tölteléke eltűnt és nem volt átsütve. A sztrapacska szépen lassan feketedett meg a tányéron, pedig a fiam nagy sztrapacska rajongó. Ilyet még soha nem láttam! ! !