Ez a hely megszűnt!
3,3
a 19 szilvásváradi étterem közül
étterem, vendéglő

Lovas Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka - völgy szívében, a világbajnoki Lovaspálya tőszomszédságában egész évben várjuk vendégeinket a Bükkhegység és környékének kincseivel. A pisztráng a vad, az erdei gombák, a szarvasgomba, a bárány, a mangalica és a szárnyas ételeinkhez kiváló egri borokat és díjnyertes pálinkákat kínálunk.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Lovas Étterem Szilvásvárad vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 14.családjával járt itt
Picit fura a helyzet, mert mi a Pisztráng kisvendéglőben étkeztünk, ami nincs fenn az ittjartam. hu-n, viszont mindenhol a Lovas étterem utódjaként hivatkoznak erre a helyre (http://www. lovasetterem. hu/, amúgy itt található az újonnan nyílt hely: http://www. szeporszag. hu/Pisztr%C3%A1ng+kisvend%C3%A9gl%C5%91+-+Szilv%C3%A1sv%C3%A1rad.
Gyenge 2016. május 16.családjával járt itt
Pünkösd vasárnap ebédeltünk az étteremben 6 felnőtt 2 gyerek. Az étlap nem "gyerek barát" A ropogós pisztráng jó volt, a csirkecomb hűtőízű, a csirkemell tölteléke eltűnt és nem volt átsütve. A sztrapacska szépen lassan feketedett meg a tányéron, pedig a fiam nagy sztrapacska rajongó. Ilyet még soha nem láttam! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 30.barátokkal járt itt
Húsvétkor tértünk be a helyre, ami a többi étteremmel ellentétben nem volt tele. . . A meglehetősen kényelmetlen, szűk helyre bepréselve magunkat, leadtuk a megrendelésünket. A fogásokat több részletben, több mint egy óra elteltével kaptuk meg, ráadásul utoljára a gyerekek. . . A pisztráng ehető volt, de mindkét kipróbált másik helyen klasszisokkal finomabbat kaptunk.
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
A Szalajka-völgy ősszel (is) gyönyörű. a családdal egy kellemes séta után tértünk be a völgy elején a lovaspálya mellett ebbe a kellemes étterembe, ahol békebeli magyaros, fogadó-hangulat fogadott. A ropogós pisztráng finom volt, a márványsajttal készített kicsit száraz. a szarvashúsos palacsinta gombapaprikással (a hortobágyi húsos palacsinta átgondolt verziója?
Lovas Étterem Szilvásvárad - Étel/italLovas Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Gyenge 2015. május 6.családjával járt itt
2015. 05. 02-án voltam itt családommal (6 fő). Hangulatos, szép hely. Az ételek és a kiszolgálás rendben volt. Sajnos a számlázásnál gátlástalanok voltak a nem fixárás tételeknél. A pisztrángot mind a négy adagnál 40 dkg-nak számlázták, pedig jó ha volt 25-30 dkg. Rutinos vagyok ebben, meg tudom itélni, mert sokszor eszünk Szilvásváradon pisztrángot.
Kiváló 2014. június 6., csoporttal járt itt
Remek hely másnak csak ajánlani tudom! Szép helyen remek hangulatba egy ebéd vagy vacsora nagyszerü dolog! Ha tehetik mindenképpen látogassanak el! En is visszatérö vendeg vagyok!
2013 augusztusába voltm utoljára de még tervezem hogy visszatérek mert engem ez a hely teljesen magávalragadott.
2013. június 12.családjával járt itt
Szüleim házassági évfordulóját ünnepelve mentünk el ebbe a családias hangulatú étterembe. A környezetnek megfelelő, változatos vad és halételeket kínálnak az étlapon, amik nagyon ízletesek és gusztusosan vannak feltálalva. A szarvasragu levesük nagyon finom volt és a pisztrángból készült fogások is nagyon ízletesek. Az árak elfogadhatóak. Étkezni jó időben a teraszon is lehet.
Lovas Étterem Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka völgy
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus