Puskás Sörkert Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő utca 175.

Puskás Sörkert Fertőrákos a térképen

Puskás Sörkert Fertőrákos vélemények

Budakeszi

2008 hasznos szavazat
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Fertőrákosi szállásunkra megérkezve - ott csak reggelit kaptunk - ezt az éttermet ajánlotta a tulajdonos, amely szintén a Fő út mellett fekszik, a páratlan oldalon. Ha a kőfejtő felől jövünk, akkor ez éppen a falu másik végén található. Egy hatalmas, ránézésre biztosan több, mint 100 fő befogadására alkalmas étterem zöld-fehér színben, egy szép régi házból átalakítva, igényes, ízléses, vendégcsalogató.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Házassági évfordulónk alkalmából jártunk Fertőrákoson és úgy gondoltuk, ebben az étteremben fejezzük be a napot egy finom vacsorával, mivel jó véleményeket olvastunk. A vacsora nagyon finom volt, a kiszolgálás kedves és gyors. Egy negatívum volt, amit a mai napig nem is értünk.

ádica TOP fotófeltöltő
2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csoportunk itt ebédelt szerencsére, s olyan éttermet ismerhettünk meg, amilyet jó lenne máshol is találni! Lehet a nyugat közelsége miatt, de keresve sem találhattunk volna hibát a kiszolgálásban, az ételek milyenségében, a környezetben. No nem is kerestünk hibát, csak egyszerűen jól éreztük magunkat. Már a belépéskor jólesően néztünk be a terembe, szépen díszített falak, polcok, asztalok.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap révén Sopronban kirándultunk és helyismerettel rendelkező barátaink ajánlották a helyet. Nem csalódtunk, sőőőt. . . Első élmények a belépéskor, alig van szabad asztal, de a személyzet hamar segített üres/tiszta asztalt varázsoltak kb. egy perc alatt. A pincérek mosolyogtak, kedvesek voltak és nagyon értettek a hivatásukhoz.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Puskás Sörkert évek óta kedvenc fertőtavi éttermünk, minden alkalommal amikor tókerülő bringatúrán vagyunk, fölkeressük. Udvarias körültekintő, figyelmes kiszolgálás, jól képzett felszolgálók, óriási ételválaszték, nem csak nagyon ízletes, de látványban is kiemelkedő ételek, jó hőmérsékleten felszolgált borok és mindezek mellé baráti árak.

Legnépszerűbb csomagok Fertőrákoson és környékén
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Póczáné Vendégszobái
3 nap/2 éjszaka 1.925,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Garda Hotel
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Viktória Fertőrákos
Sopron Hotel Fertőrákos
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palatinus Hotel Fertőrákos
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Tavaszi wellness akció 2=3
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár reggelivel

Puskás Sörkert FertőrákosX