Puskás Sörkert Fertőrákos
9421 Fertőrákos, Fő utca 175.

Puskás Sörkert Fertőrákos a térképen

Szállások Fertôrákos városában
Wellness csomagok Fertôrákos városában

Puskás Sörkert Fertőrákos vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Hosszú biciklizés után szerettünk volna ebédelni, de a személyzet szinte szóra sem méltatott sok osztrák vendéggel és ismerős családokkal voltak elfoglalva. Kérdésünkre hogy van-e szabad hely az volt a válasz keressünk üres asztalt. Mi másik éttermet kerestünk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Fertőrákosi szállásunkra megérkezve - ott csak reggelit kaptunk - ezt az éttermet ajánlotta a tulajdonos, amely szintén a Fő út mellett fekszik, a páratlan oldalon. Ha a kőfejtő felől jövünk, akkor ez éppen a falu másik végén található. Egy hatalmas, ránézésre biztosan több, mint 100 fő befogadására alkalmas étterem zöld-fehér színben, egy szép régi házból átalakítva, igényes, ízléses, vendégcsalogató.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Házassági évfordulónk alkalmából jártunk Fertőrákoson és úgy gondoltuk, ebben az étteremben fejezzük be a napot egy finom vacsorával, mivel jó véleményeket olvastunk. A vacsora nagyon finom volt, a kiszolgálás kedves és gyors. Egy negatívum volt, amit a mai napig nem is értünk.

ádica TOP fotófeltöltő
2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csoportunk itt ebédelt szerencsére, s olyan éttermet ismerhettünk meg, amilyet jó lenne máshol is találni! Lehet a nyugat közelsége miatt, de keresve sem találhattunk volna hibát a kiszolgálásban, az ételek milyenségében, a környezetben. No nem is kerestünk hibát, csak egyszerűen jól éreztük magunkat. Már a belépéskor jólesően néztünk be a terembe, szépen díszített falak, polcok, asztalok.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap révén Sopronban kirándultunk és helyismerettel rendelkező barátaink ajánlották a helyet. Nem csalódtunk, sőőőt. . . Első élmények a belépéskor, alig van szabad asztal, de a személyzet hamar segített üres/tiszta asztalt varázsoltak kb. egy perc alatt. A pincérek mosolyogtak, kedvesek voltak és nagyon értettek a hivatásukhoz.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Puskás Sörkert évek óta kedvenc fertőtavi éttermünk, minden alkalommal amikor tókerülő bringatúrán vagyunk, fölkeressük. Udvarias körültekintő, figyelmes kiszolgálás, jól képzett felszolgálók, óriási ételválaszték, nem csak nagyon ízletes, de látványban is kiemelkedő ételek, jó hőmérsékleten felszolgált borok és mindezek mellé baráti árak.

Legnépszerűbb csomagok Fertőrákoson és környékén
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.01.01.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.784 - 8.939,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.22. - 2021.01.04.
Bajor Panzió Aparthotel
2 nap/1 éjszaka 4.123 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.06.30.
Greenfield Hotel Golf & Spa
3 nap/2 éjszaka 13.303 - 15.428,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.16. - 2021.07.01.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 41.017 - 86.591,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.27. - 2022.01.01.

Szállodák Fertőrákos környékén
Wolf Panzió Fertőrákos
Spirit Hotel Thermal Spa Fertőrákos
Aqua Hotel Termál Fertőrákos
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Aqua Szilveszter (min. 3 éj)

Puskás Sörkert FertőrákosX