pekareva

pekareva adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2015.11.23

Kiváló 2014. február 7.barátokkal járt itt
2014 január közepén volt alkalmunk barátainkkal a hotel vendégszeretetét élvezni. Rendkívül jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves,segítőkész volt úgy a recepción,mint az étteremben,és a fürdőrészlegben. Az étterem nagyon szép,az ételek kiválóak voltak,nagy volt a választék. A wellness részleg jó nagy,nem volt zsúfoltság.
Kiváló 2015. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre mentünk az étterembe,három kis gyermekkel. A kerthelyiségben foglaltunk helyet. Minden rendben volt,a gyerekek jól érezték magukat a kis zegzugokba amíg az ételre vártunk,ami minden igényt kielégített. Finom ételek,kedves felszolgálók,jövünk még. Nekem gyengém a desszert,ami a vendéglátóhelyek többségében palacsinta,fagyi.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Már ötödik alkalommal volt szerencsénk,tavaly októberében a szállodában pihenni. Ez a szám is azt mutatja,hogy nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet rendkívül udvarias,kedves. Az ételek nagyon finomak,és bőségesek. A park és a kápolna csodálatos. Mi egy baráti házaspárral voltunk egy kétszobás apartmanban,ami szinten nagyon tetszett.