2890 Tata, Almási út 2.

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Kalóz Fregatt Étterem Tata vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
Pozitív élményekkel jöttünk ki a barátnőmmel egy spontán péntek esti vacsiról. Asztalfoglalásunk nem volt, a pincér azonnal kedvesen fogadott minket és asztalt kínált. A rendelésünket követően, a vacsora után és közben is többször megkérdezte hogyan érezzük magunkat, ízlik-e a vacsora. Imponált az udvariassága, amit köszönünk.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Nagyon hangulatos hely, minden megfelelt a korábban olvasottoknak. Az ételek finomak,kifejezetten jó áron. Az étterem belseje nagyon hangulatos,kedvesek a felszolgálók és elég gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A 2 személyes tál elég volt 2 felnőttnek és 1 gyereknek. A hely minőségét mutatja,hogy hétköznap délben is hamar megtelt. Visszatérünk még.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Egy szombat kora délutánon mentünk be az étterembe. Készségesen fogadtak minket, hely bőven akadt, hiszen jó idő volt, a teraszt is igénybe lehetett venni. Azonnal jött a pincér, ahogy helyet foglaltunk. Sajnos az egyikőnk által rendelt étel elfogyott, mert aznapra csak két adag vaddisznóval készültek, így mást kellett választani, de az is finom és kiadós volt.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogy írtam a címben nincs csalódás évek óta ismerem a helyet mivel közel van évente párszor meglátogatjuk és mindig elégedettek vagyunk
Néha(inkabb gyakran) sokan vannak (főleg télen,amikor nincs a terasz)az picit zavaró ,de hat nem lehet mindig nyár és jo idő. Bent igen sötet van azt én nem annyira szeretem de ettől még egyedi és hangulatos a belső tér .

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Családdal tértünk be egy hosszú autós út során az étterembe, foglalásunk nem volt, de a kerthelyiség és egy benti szabad asztal között választhattunk, a hűvösebb idő miatt az utóbbira esett a választásunk. Hogy jól működik a hely, jól bizonyítja, hogy szinte telt ház volt. Csak főételeket kértünk, három lazacot, burittót és tortillát.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Barátokkal voltunk ebédelni. A pincérnő nagyon kedvesen, segítőkészen vette fel a rendelést, még a lisztérzékeny társunknak is tudott javasolni többféle ételt. A felszolgálás gyors volt, bár sokan voltak az étteremben. Az ételek ízletesek, ránézésre tetszetősek, az adagok pont megfelelőek. Nem olcsó hely, de nagyon rendben van. Csak ajánlani tudom!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Tatai nyaralásunk alatt tértünkbe ide és nem csalódtunk. Egyrészt nagyon hangulatos a kialakítása az étteremnek! ! ! Másrészt nagyon finoman főznek. A kiszolgálás gyors és barátságos. Mi a kerthelyiségben ültünk ami árnykos és csendes volt. Az illemhely is nagyon tiszta volt és végre ott volt zár az ajtón! ! !

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Tökéletes hely egy nyugodt, romantikus vacsorához a pároddal, vagy egy családi, beszélgetős ebédhez. A kiszolgálás nagyon kedves, és segítőkész. A hely nagyon rendezett, tiszta és hangulatos. Az életek nagyon finomak, nagyon nagy a választék, és sok különleges ételt is lehet kóstolni, amit szerintem nem mindenhol találunk meg.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
A hely kiválóan van berendezve.Nem zsúfolt kényelmes,hangulatos.A személyzet segítőkész türelmes.Az ételek,finomak laktatóak.A gyerek menü is tökéletes még a mi 5 éves válogatós gyermekünk is mindent meg evett.Az étlap átlátható,érthető.A tisztaság szemmel látható,érezhető.Ár érték arány kiváló még a nagyon éhes ember is jól lakottan távozik.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen látogatjuk az éttermet, mert a kiszolgálás kifogástalan, az ételek mindig frissek, finomak és az adagok is nagyok. Itt tartottuk az eljegyzési ebédünket is, a vendégeink is mind nagyon meg voltak elégedve. Maga a hely kialakítása is egyedi, nagyon jól sikerült + mindig tisztaság van. Külön pirospont azért mert kutyával is bemehetünk.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.05.21.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2021.12.29.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.460 - 8.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Kalóz Fregatt Étterem TataX