2890 Tata, Almási út 2.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Nagyon hangulatos hely, minden megfelelt a korábban olvasottoknak. Az ételek finomak,kifejezetten jó áron. Az étterem belseje nagyon hangulatos,kedvesek a felszolgálók és elég gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A 2 személyes tál elég volt 2 felnőttnek és 1 gyereknek. A hely minőségét mutatja,hogy hétköznap délben is hamar megtelt. Visszatérünk még.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Egy szombat kora délutánon mentünk be az étterembe. Készségesen fogadtak minket, hely bőven akadt, hiszen jó idő volt, a teraszt is igénybe lehetett venni. Azonnal jött a pincér, ahogy helyet foglaltunk. Sajnos az egyikőnk által rendelt étel elfogyott, mert aznapra csak két adag vaddisznóval készültek, így mást kellett választani, de az is finom és kiadós volt.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogy írtam a címben nincs csalódás évek óta ismerem a helyet mivel közel van évente párszor meglátogatjuk és mindig elégedettek vagyunk
Néha(inkabb gyakran) sokan vannak (főleg télen,amikor nincs a terasz)az picit zavaró ,de hat nem lehet mindig nyár és jo idő. Bent igen sötet van azt én nem annyira szeretem de ettől még egyedi és hangulatos a belső tér .

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Családdal tértünk be egy hosszú autós út során az étterembe, foglalásunk nem volt, de a kerthelyiség és egy benti szabad asztal között választhattunk, a hűvösebb idő miatt az utóbbira esett a választásunk. Hogy jól működik a hely, jól bizonyítja, hogy szinte telt ház volt. Csak főételeket kértünk, három lazacot, burittót és tortillát.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Barátokkal voltunk ebédelni. A pincérnő nagyon kedvesen, segítőkészen vette fel a rendelést, még a lisztérzékeny társunknak is tudott javasolni többféle ételt. A felszolgálás gyors volt, bár sokan voltak az étteremben. Az ételek ízletesek, ránézésre tetszetősek, az adagok pont megfelelőek. Nem olcsó hely, de nagyon rendben van. Csak ajánlani tudom!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Tatai nyaralásunk alatt tértünkbe ide és nem csalódtunk. Egyrészt nagyon hangulatos a kialakítása az étteremnek! ! ! Másrészt nagyon finoman főznek. A kiszolgálás gyors és barátságos. Mi a kerthelyiségben ültünk ami árnykos és csendes volt. Az illemhely is nagyon tiszta volt és végre ott volt zár az ajtón! ! !

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Tökéletes hely egy nyugodt, romantikus vacsorához a pároddal, vagy egy családi, beszélgetős ebédhez. A kiszolgálás nagyon kedves, és segítőkész. A hely nagyon rendezett, tiszta és hangulatos. Az életek nagyon finomak, nagyon nagy a választék, és sok különleges ételt is lehet kóstolni, amit szerintem nem mindenhol találunk meg.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
A hely kiválóan van berendezve.Nem zsúfolt kényelmes,hangulatos.A személyzet segítőkész türelmes.Az ételek,finomak laktatóak.A gyerek menü is tökéletes még a mi 5 éves válogatós gyermekünk is mindent meg evett.Az étlap átlátható,érthető.A tisztaság szemmel látható,érezhető.Ár érték arány kiváló még a nagyon éhes ember is jól lakottan távozik.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen látogatjuk az éttermet, mert a kiszolgálás kifogástalan, az ételek mindig frissek, finomak és az adagok is nagyok. Itt tartottuk az eljegyzési ebédünket is, a vendégeink is mind nagyon meg voltak elégedve. Maga a hely kialakítása is egyedi, nagyon jól sikerült + mindig tisztaság van. Külön pirospont azért mert kutyával is bemehetünk.
Tata

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Egyedi nagyon szép berendezése van az étteremnek hétvégén élő zenével. Finom ételek kedves kiszolgálás többet nem tudok írni a helyről.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 32.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2022.01.01.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.19. - 2020.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.12.23.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
8 nap/7 éjszaka 62.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal és animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.23.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2020.07.31. - 2021.07.09.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.064 - 17.127,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.09. - 2020.12.31.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kalóz Fregatt Étterem TataX