Majorka Kávézó & Söröző Budapest

3,3
étterem, kávézó - kávéház, söröző, gastropub
Majorka Kávézó & Söröző Budapest
Majorka Kávézó & Söröző BudapestMajorka Kávézó & Söröző Budapest
Majorka Kávézó & Söröző BudapestMajorka Kávézó & Söröző Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Majorka Kávézó & Söröző Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. október 1., csoporttal járt itt
Mindig sokan vannak; ezt láttam kívülről. Így sokat vártam. A kiszolgálást ennél jobban nem is lehetne megvariálni. 8 fós asztalnál 4 pincér jött össze-vissza. Vagy nem hozták ki a rendelést v belezavarodtak v marha sokat kellett várni. Mintha 1 perce dolgoznának ott. Ételek túlárazva. Méretéhez képest.
Majorka Kávézó & Söröző Budapest - Egyéb
Átlagos 2020. augusztus 15.egyedül járt itt
A János Kórház közelében lévő Majorka már régóta a listámon várta, hogy megnézzem közelebbről. Bár korábban már többször elsétáltam mellette, valahogy nem jött össze a látogatás. Hát, hogy lelőjem az elején a poént, nem volt akkora nagy durranás, erre igazán kár volt ennyit várni. .
Majorka Kávézó & Söröző Budapest - EgyébMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső képMajorka Kávézó & Söröző Budapest - BelsőMajorka Kávézó & Söröző Budapest - MosdóMajorka Kávézó & Söröző Budapest - MosdóMajorka Kávézó & Söröző Budapest - EgyébMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étel/italMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étel/italMajorka Kávézó & Söröző Budapest - EgyébMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső képMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső képMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső képMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső képMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2020. augusztus 14.a párjával járt itt
Párom születésnapja alkalmából látogattunk el a helyre. Első ránézésre egészen fiatalos, változatos étlappal rendelkezik. Jóllehet a hamburger választék sajnos nagyobb mint a "normál" kajáké. Mi a kicsit egészségesebb kategóriából szemezgettünk. De kezdeném az elején. Mikor megérkeztünk, döbbenten láttuk, hogy az összes asztalon ott csücsül a "foglalt" tábla.
Majorka Kávézó & Söröző Budapest - Étel/ital
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2019. április 10.egyedül járt itt
Nem tudok négy és felet adni, de egy kicsit problémásnak érzem az ötöst is, meg méltatlannak a négyest. Ez egy kedves hely. Sok célra alkalmas, a Városmajor csücskében, eszegetni is, iszogatni is, talán még pihenni is az lenne egy parkban, ha nem menne el tőled 10 méterre 2 percenként egy villamos és nem nagyforgalmú utak kereszteződésben lennél éppen.
Majorka Kávézó & Söröző Budapest - BelsőMajorka Kávézó & Söröző Budapest - EgyébMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallapMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étel/italMajorka Kávézó & Söröző Budapest - EgyébMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étel/italMajorka Kávézó & Söröző Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt
Hétköznap este, telt ház, előre kellett asztalt foglalni. Fiatal lány a felszolgáló, kedves, aranyos, de látszik, hogy kezdő. Bort nem tud ajánlani az ételhez. az ételek nem rosszak, de nem is jók, leginkább semmilyenek. Kivéve a desszert: a napi ajánlatból választottunk meggyes sajttortát, fenséges volt. Könnyű, nem édes, finom.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 14.barátokkal járt itt
Kedves, sok és figyelmes felszolgáló volt ottjártunkkor, burgerek minőségi alapanyagokból jók voltak, többi, rendes fogást bevallom, nem kóstoltuk. Pálinkaválaszték rendben van! :)

A helyszín nagyon jó, van hely bőven bent, kint, jól van kialakítva az egész. A mellékhelyiségek jól el vannak rejtve hátul és igen kicsik, kell várni egymásra.