Kaszinó Étterem Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Ady Endre u. 7.

Kaszinó Étterem Nagykanizsa a térképen

Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Kaszinó Étterem Nagykanizsa vélemények

P.R.J.  TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Egy jó helyen lévő étterem, mely túlélte a rendszerváltást, a változásokat és nem zárt be. Bár az evőeszközökre, tányérokra ráférne egy jótékony csere! Az belső enteriőr nem nagyon követi nyomon a trendeket, némi csinosítás és frissítés rá is férne. Kaja tekintetében itt is elő-elő tűnik, hogy fagyasztott alapanyagokból dolgoznak de ettől függetlenül kifejezetten ízletes fogások kerülnek a tányérra.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Férjemmel és barátunkkal hárman mentünk ide be vacsorázni. Az ital választék kicsit le volt fogyva, csak 1 féle rövid ital volt, de az finom. Sörökben sem bővelkedtek. Az étlap viszont sokrétű. Mi zalai göngyölt húst ettünk meg levest, nagyon ízletes volt és nagy adag. Barátunk mást fogyasztott, de ő is meg volt elégedve.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
Az ittjártam. hu értékelései alapján választottuk a kaszinó éttermet és nem csalódtunk,valóban egy színvonalas helyről van szó. Nagyon finom babgulyást ettünk párommal. Annyira ízletes hogy kértünk elvitelre is 2 adagot pluszba. Ezenfelül desszertnek gesztenyepürét és palacsintát kértünk. Mindenképp térjenek be ide ha szeretik az igényes ételeket;)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Zalakaroson töltöttünk pár napot, elmentünk Nagykanizsára is, előre kinéztem ezt a helyet a hihetetlen olcsó árai miatt. Még telefonon fel is hívtam őket, hogy létezik-e ez az ár, nem régi étlapjuk van-e? Igen, annyi, amennyi az étlapon van. Nagyon szép az étterem, a személyzet kedves, gyors, udvarias, egyik nap velős-gombás-pacalt evett a férjem, én brassóit, elámultunk az adag mennyiségén, pedig tudunk enni.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
A címben minden benne van. Itt tartottuk ugyanis a lagzinkat 2015 októberében. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni arról, milyen frankón együttműködtek az alkalmazottak az esküvői crew többi tagjával, és milyen flottul ment minden. A menü megtervezésében a tulajtól eleve sok segítséget kaptunk, ráadásul minden gond nélkül felvettek olyan ételre is rendelést, ami nem szerepelt az étlapon (mert hát kanizsai esküvő dödölle nélkül.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Horvátországi nyaralásból jöttünk haza, fáradtan és éhesen. Még az Adria partján néztük, hol fogunk megállni ebédelni. Viszonylag közel van a letenyei határhoz és nem volt rossz az értékelése. Az odajutás GPS segítséggel nem volt gond. A parkolás fizetős. A rendelés gond nélkül ment. A csapat 3 tagja étlapról választott én pedig a napi menüt választottam, mert kacsamájjal töltött csirkemell nagyon jól hangzott.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 22.
Belvárosban található a nagy postával szemben központi helyen, parkolási lehetőség van. átutazóknak is ajánlom, magyaros és hideg, meleg ételek megtalálhatók az étlapon. Ízletes fűszerezésű, tiszta nyugodt, barátságos hely. Családoknak, átutazóknak, rendezvényeknek is kitünő. árak elfogadhatóak, családbarát, udvarias előzékeny , gyors kiszolgálás.

gyanikó TOP étteremértékelő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Kedvenc helyi éttermem, mivel mindig megbízható a minőség. Az ételek háziasak, a napi menü adag pont megfelelő. Az alkalmakra megrendelt meleg-, és hidegtálak pedig fenségesek. Minden rendezvényünkre tőlük rendelünk és családi eseményekre is kiváló. A kiszolgálás udvarias, előzékeny. Mindent a vendégért szemlélet uralkodik.

Rózsa TOP étteremértékelő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
Nagykanizsán szálltunk fel a Splitbe induló vonatra (hálókocsiban utaztunk egész éjszaka). Kedves ismerősünk vitt le autóval, és mivel bőven volt időnk, meghívtuk vacsorára. Tudtam, hogy Horvátországban egész héten halat és egyéb tenger-gyümölcseit fogok enni, a jól bevált bécsiszelet-petrezselymes krumpli-uborkasaláta volt a kiválasztott étel, hozzá jó kis vörös borral.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Hotel König
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2020.12.31.
6 nap/5 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.09.30.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Csombó Apartman
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
Hotel Zéta
Lenti
4 nap/3 éjszaka 14.634,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdővel kombinált fürdőbelépővel, medencék használatával, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2020.09.30.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 9.100 - 18.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.09.13.
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2020.07.04. - 2020.09.30.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hunguest Hotel Pelion  Nagykanizsa
Club Dobogómajor Nagykanizsa
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Nagykanizsa
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Kaszinó Étterem NagykanizsaX