Kaszinó Étterem Nagykanizsa

Kaszinó Étterem NagykanizsaKaszinó Étterem Nagykanizsa

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig
Hotel Touring Nagykanizsa
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kaszinó Étterem Nagykanizsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2021. július 28., kollégákkal járt itt
Nagykanizsán sajnos kevés a hasonló stílusú vendéglö habár véletlenül akadtunk rá és szerencsénk volt. Nagyon elegáns nosztalgiás hely talán a Monarchia stílusát igyekszik napjainkba bemutatni. A kiszolgálás gyors, figyelmes és korrekt volt..a rendelt étel kiválóra sikerült /Brassói pecsenye/ finom volt!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2020. február 26., csoporttal járt itt
Egy jó helyen lévő étterem, mely túlélte a rendszerváltást, a változásokat és nem zárt be. Bár az evőeszközökre, tányérokra ráférne egy jótékony csere! Az belső enteriőr nem nagyon követi nyomon a trendeket, némi csinosítás és frissítés rá is férne.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 225 városban járt márFelfedező - 237 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1861 feltöltött kép
2018. november 14.a párjával járt itt
Férjemmel és barátunkkal hárman mentünk ide be vacsorázni. Az ital választék kicsit le volt fogyva, csak 1 féle rövid ital volt, de az finom. Sörökben sem bővelkedtek. Az étlap viszont sokrétű. Mi zalai göngyölt húst ettünk meg levest, nagyon ízletes volt és nagy adag. Barátunk mást fogyasztott, de ő is meg volt elégedve. Másnap is itt akartunk vacsorázni, de vasárnap lévén sajnos zárva volt.
Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
Az ittjártam. hu értékelései alapján választottuk a kaszinó éttermet és nem csalódtunk,valóban egy színvonalas helyről van szó.
Nagyon finom babgulyást ettünk párommal. Annyira ízletes hogy kértünk elvitelre is 2 adagot pluszba.
Ezenfelül desszertnek gesztenyepürét és palacsintát kértünk. Mindenképp térjenek be ide ha szeretik az igényes ételeket;)
Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
Zalakaroson töltöttünk pár napot, elmentünk Nagykanizsára is, előre kinéztem ezt a helyet a hihetetlen olcsó árai miatt. Még telefonon fel is hívtam őket, hogy létezik-e ez az ár, nem régi étlapjuk van-e? Igen, annyi, amennyi az étlapon van.
Kaszinó Étterem Nagykanizsa - Étel/italKaszinó Étterem Nagykanizsa - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A címben minden benne van. Itt tartottuk ugyanis a lagzinkat 2015 októberében. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni arról, milyen frankón együttműködtek az alkalmazottak az esküvői crew többi tagjával, és milyen flottul ment minden.
Szörnyű 2016. július 28., csoporttal járt itt
Horvátországi nyaralásból jöttünk haza, fáradtan és éhesen. Még az Adria partján néztük, hol fogunk megállni ebédelni. Viszonylag közel van a letenyei határhoz és nem volt rossz az értékelése. Az odajutás GPS segítséggel nem volt gond. A parkolás fizetős. A rendelés gond nélkül ment.
Kiváló 2015. december 22.gyerekekkel járt itt
Belvárosban található a nagy postával szemben központi helyen, parkolási lehetőség van. átutazóknak is ajánlom, magyaros és hideg, meleg ételek megtalálhatók az étlapon. Ízletes fűszerezésű, tiszta nyugodt, barátságos hely. Családoknak, átutazóknak, rendezvényeknek is kitünő. árak elfogadhatóak, családbarát, udvarias előzékeny , gyors kiszolgálás. Kisebb létszámú esküvő rendezésére is alkalmas.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. október 27., kollégákkal járt itt
Kedvenc helyi éttermem, mivel mindig megbízható a minőség. Az ételek háziasak, a napi menü adag pont megfelelő. Az alkalmakra megrendelt meleg-, és hidegtálak pedig fenségesek. Minden rendezvényünkre tőlük rendelünk és családi eseményekre is kiváló. A kiszolgálás udvarias, előzékeny. Mindent a vendégért szemlélet uralkodik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. július 8.barátokkal járt itt
Nagykanizsán szálltunk fel a Splitbe induló vonatra (hálókocsiban utaztunk egész éjszaka). Kedves ismerősünk vitt le autóval, és mivel bőven volt időnk, meghívtuk vacsorára. Tudtam, hogy Horvátországban egész héten halat és egyéb tenger-gyümölcseit fogok enni, a jól bevált bécsiszelet-petrezselymes krumpli-uborkasaláta volt a kiválasztott étel, hozzá jó kis vörös borral. A kiszolgálás rendkívül gyors és udvarias, az étel friss és remek volt!