Kaszinó Étterem Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Ady Endre u. 7.

Kaszinó Étterem Nagykanizsa a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Férjemmel és barátunkkal hárman mentünk ide be vacsorázni. Az ital választék kicsit le volt fogyva, csak 1 féle rövid ital volt, de az finom. Sörökben sem bővelkedtek. Az étlap viszont sokrétű. Mi zalai göngyölt húst ettünk meg levest, nagyon ízletes volt és nagy adag. Barátunk mást fogyasztott, de ő is meg volt elégedve.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
Az ittjártam. hu értékelései alapján választottuk a kaszinó éttermet és nem csalódtunk,valóban egy színvonalas helyről van szó. Nagyon finom babgulyást ettünk párommal. Annyira ízletes hogy kértünk elvitelre is 2 adagot pluszba. Ezenfelül desszertnek gesztenyepürét és palacsintát kértünk. Mindenképp térjenek be ide ha szeretik az igényes ételeket;)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Zalakaroson töltöttünk pár napot, elmentünk Nagykanizsára is, előre kinéztem ezt a helyet a hihetetlen olcsó árai miatt. Még telefonon fel is hívtam őket, hogy létezik-e ez az ár, nem régi étlapjuk van-e? Igen, annyi, amennyi az étlapon van. Nagyon szép az étterem, a személyzet kedves, gyors, udvarias, egyik nap velős-gombás-pacalt evett a férjem, én brassóit, elámultunk az adag mennyiségén, pedig tudunk enni.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
A címben minden benne van. Itt tartottuk ugyanis a lagzinkat 2015 októberében. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni arról, milyen frankón együttműködtek az alkalmazottak az esküvői crew többi tagjával, és milyen flottul ment minden. A menü megtervezésében a tulajtól eleve sok segítséget kaptunk, ráadásul minden gond nélkül felvettek olyan ételre is rendelést, ami nem szerepelt az étlapon (mert hát kanizsai esküvő dödölle nélkül.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Horvátországi nyaralásból jöttünk haza, fáradtan és éhesen. Még az Adria partján néztük, hol fogunk megállni ebédelni. Viszonylag közel van a letenyei határhoz és nem volt rossz az értékelése. Az odajutás GPS segítséggel nem volt gond. A parkolás fizetős. A rendelés gond nélkül ment. A csapat 3 tagja étlapról választott én pedig a napi menüt választottam, mert kacsamájjal töltött csirkemell nagyon jól hangzott.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 22.
Belvárosban található a nagy postával szemben központi helyen, parkolási lehetőség van. átutazóknak is ajánlom, magyaros és hideg, meleg ételek megtalálhatók az étlapon. Ízletes fűszerezésű, tiszta nyugodt, barátságos hely. Családoknak, átutazóknak, rendezvényeknek is kitünő. árak elfogadhatóak, családbarát, udvarias előzékeny , gyors kiszolgálás.

gyanikó TOP étteremértékelő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Kedvenc helyi éttermem, mivel mindig megbízható a minőség. Az ételek háziasak, a napi menü adag pont megfelelő. Az alkalmakra megrendelt meleg-, és hidegtálak pedig fenségesek. Minden rendezvényünkre tőlük rendelünk és családi eseményekre is kiváló. A kiszolgálás udvarias, előzékeny. Mindent a vendégért szemlélet uralkodik.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
Nagykanizsán szálltunk fel a Splitbe induló vonatra (hálókocsiban utaztunk egész éjszaka). Kedves ismerősünk vitt le autóval, és mivel bőven volt időnk, meghívtuk vacsorára. Tudtam, hogy Horvátországban egész héten halat és egyéb tenger-gyümölcseit fogok enni, a jól bevált bécsiszelet-petrezselymes krumpli-uborkasaláta volt a kiválasztott étel, hozzá jó kis vörös borral.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2020.06.14.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.01.31.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
2020.01.31. - 2020.02.02.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700 - 9.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2020.06.12.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2020.12.31.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.03.30.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Palace Hotel  Nagykanizsa
Hunguest Hotel Pelion  Nagykanizsa
Hunguest Hotel Freya Nagykanizsa
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

Kaszinó Étterem NagykanizsaX