Gyradiko Estia Budapest

Gyradiko Estia Budapest
Gyradiko Estia BudapestGyradiko Estia Budapest
Gyradiko Estia BudapestGyradiko Estia Budapest

Gyradiko Estia Budapest bemutatkozása

A Gyradiko csapata egy új éttermet nyitott. Most már Pesten is élvezhetitek a görög gasztronómia egyediségét!
A III. kerületi éttermünk 1999 óta üzemel rendületlenül.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Gyradiko Estia Budapest vélemények

Kiváló 2020. szeptember 28.a párjával járt itt
A koronavírus járvány miatti karantén idején egyik alkalommal innen rendeltünk ebédet. Korábban már többször jártunk az étteremben személyesen, szeretjük a görög konyhát, korábban is ízlettek az itteni ételek. A kiszállítás elég gyorsan érkezett, a rendelést pontosan teljesítették, az adagok elég nagyok és kiadósak voltak.
Gyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - BelsőGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - MosdóGyradiko Estia Budapest - MosdóGyradiko Estia Budapest - MosdóGyradiko Estia Budapest - MosdóGyradiko Estia Budapest - Külső képGyradiko Estia Budapest - Étlap/itallapGyradiko Estia Budapest - Étlap/itallapGyradiko Estia Budapest - Étlap/itallapGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Étlap/itallapGyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Külső képGyradiko Estia Budapest - Külső képGyradiko Estia Budapest - Külső képGyradiko Estia Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. december 12.barátokkal járt itt
Ceglédbercelen, a magyarországi nemzetiségek "Közös Égbolt Alatt" elnevezésű, első országos találkozóján, 2014-ben hallottam először az Estia étteremről és kóstoltam meg a finomságaikat. Többféle társasággal régóta terveztem, hogy eljövök a pesti éttermükbe, amire az elmúlt pénteken került sor és nem csalódtam.
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
Egy ballagás okán kellett Bp. -re utaznunk. A szállásunk az étteremtől néhány méterre volt, szeretjük a görög konyhát, Görögországot, így egyértelmű volt, hogy kipróbáljuk az éttermet. Nem csalódtunk. :) A délután folyamán elköltöttünk egy estebédet, s étkezés közben megtudtuk, hogy aznap este élő, görög zene lesz az étteremben.
Szörnyű 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Sajnos a görög gasztronomia nem itt kezdődik! ! ! Mivel itt az étterem tulajdonos is Görög ezúton felhivnám a figyelmet,hogy egy kicsi görögország ragadhatott volna rá! ! ! A grill mix tálon a souflaki igencsak szedett-vedett iztelen volt és nagyon rágos,a girostál csupa száraz maradék húsból állt.
Gyradiko Estia válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Bár a nyelvhelyességi hibák értékelése nem tisztem, mindazonáltal én görögként, úgy vélem, megadom a tiszteletet befogadó hazámnak azzal is, hogy helyes magyar nyelven írok választ Önnek. Tisztelettel szeretném jelezni, hogy ragadni a kosz szokott, s nem a nemzeti jelleg.
2015. szeptember 1., Gyradiko Estia, tulajdonos
2014. december 12.a párjával járt itt
Az interneten olvastunk az étterem megnyitásáról, és mivel imádjuk a görög konyhát, felkerestük. Az étterem belső kialakítása nemcsak egyszerű, de kifejezetten ízléstelen, a rikító narancssárga színvilág egyáltalán nem harmonizált a görögös kék díszitéssel. Egyedül a különterem külseje volt elfogadható.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Átlagos 2014. október 20.a párjával járt itt
Jókat olvastunk róla, és legalább két "Ezek Budapest legjobb kajáldái, indíts és nézd meg" rangsorban is feltűnt a Gyradiko. Ha az ember lánya szakács párt választ maga mellé, akkor minden nemzet ételét végig kell enni, akár többször is. Hogy ne kelljen főzni vasárnap, úgy gondoltuk, utazzunk Görögországba, egy jó borjú-ebédre.
2014. szeptember 11.egyedül járt itt
A görög konyha is a kedvenceim közé tartozik, így örömmel láttam a Gyradiko Estia megnyitását, elég közel a lakásunkhoz. Kívülről a feliratoknak köszönhetően egy tényleg hangulatos, görögös helyre számítottam, de sajnos a belső tér és annak berendezése jellegtelen, stílustalan, kár érte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 2.családjával járt itt
Nagycsaládi körben jártunk az étteremben, egy részünk "biztosra ment", maradt a gyros-egyéb húsok vonalon, ők sem csalódtak, bár leginkább a melléjük társított dzadzikit emelték ki: krémes, lágy, remek fűszerezésű. Akik viszont a tengeri tálat választották igazán lelkesedtek, gazdag, friss(nek tűnő) tengeri herkentyűket mártogathattak a különlegesen finom kagylómártásba.
Átlagos 2014. január 19.családjával járt itt
Örömmel vettük a hírt, hogy a Dining Guide ideig Street foodos kiadványa által a legjobb gyrososnak kikiáltott Gyradiko Budapest központibb részén is egységet nyitott, a Victor Hugo utcában, nem messze a Trófea időrendben második egységétől. Sok időnk nem volt,. kézbe értünk ezért egy gyrost meg csomagolva egy édességet.
Gyradiko Estia Budapest - Étel/italGyradiko Estia Budapest - Külső képGyradiko Estia Budapest - Étel/ital
Gyradiko Estia Budapest a térképen
1132 BudapestVictor Hugo u. 35.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
görög, vegetáriánus, Kisázsiai