Rejtő Izabella

Rejtő Izabella adatlapja

Regisztráció2016.01.04
Utoljára itt2018.10.23

Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az egész összeállítás, a meghirdetett Kémek éjszakája c. szilveszterben. Minden nap volt valaki meglepetés vendég, és minden nap volt zenés, táncos est. Nagyon kellemes a zenekarjuk. A személyzet oda figyel Pl. ülésrend. Választani lehet ki hol szeretne ülni. Műsor akar-e látni vagy beszélgetni.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, nagy örömünkre szolgál, hogy az ünnepi programok, fellépők, és az egész szálloda elnyerte tetszésüket. Várjuk Önöket sok szeretettel vissza.

Üdvözlettel: MenDan Hotel csapata
2016. február 1., , MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Átlagos 2016. február 3.a párjával járt itt
Egy kedves kis aranyos retró szálloda, ami inkább az idősebb korosztálynak való. Egy úgynevezett pót szilveszteren vettünk részt, ahol egy kedves idősebb öreg úr zenél, természetesen ez is az idősebb korosztálynak. A termálvize jó, bár iszonyatos pára van a helységben. A wellness tér elég hideg, sajnos a jakuzzi se működött.
Kiváló 2017. január 28.a párjával járt itt
Igazán kellemes kis szálloda. Mi nem a szálloda részlegében, hanem a közelében lévő bungalóban voltunk elhelyezve. Nagyon tágas kis apartmanház. Nem veszített értékéből, hogy a wellnesst, és az éttermet pár lépéssel a szabadban kellett megtenni, mert télen a csodálatos táj, ezt feledteti.