Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest

4,9
halétterem
Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest
Larus Étterem és Rendezvényközpont BudapestLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest

Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest bemutatkozása

LARUS ÉTTEREM
“nyitottan az ízekre, nyitottan a világra”
A Larus Étterem a budai Hegyvidék legszínesebb gasztronómiai központja, egyforgalmas mégis természetközeli, nyugodt helyen, a MOM Kulturális Központ mellett. Nyáron kényelmes terasz, télen tágas belső tér, zavartalan kilátással a Gesztenyéskertre.

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 2., kollégákkal járt itt
Többedszerre választottuk a Larus éttermet munkaebédünk helyszínéül, június 11. és 12-én is. Az első nap lassabb volt a kiszolgálás, a második nap már jobb volt ez az arány. Az ételek választékossága, idényszerűsége és nem utolsó sorban minősége az addig általam megszokottak szerint, nagyon rendben voltak.
Kiváló 2018. október 13.a párjával járt itt
Egy színvonalas hegyvidéki rendezvényközpont ínyenc étterme. Az egyik oldalon faltól falig ablak, mely szép kilátást biztosít Gesztenyés-kertre. A beltér egyébként bár elegáns, de személytelen, jellegtelen. Nyáron igényes, hangulatos, kellemes terasz. Igényes, kreatív nemzetközi konyhát visznek, kiváló alapanyagokkal dolgoznak, megnyerő ízharmóniákat tesznek a tányérra, szépen tálalnak.
Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Külső képLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - EgyébLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - EgyébLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16., kollégákkal járt itt
A nyár folyamán több alkalommal volt módom itt ebédelni és sosem csalódtam. Nem mindig volt időnk arra, hogy az a-la-carte ételeket válasszunk, ezért volt úgy, hogy a napi menüt választottuk, de az is teljesen rendben volt. . .

Az ételek minősége kifogástalan, a kiszolgálás pedig professzionális. Hangulatos étterem, szívesen ajánlom mindenkinek! ! !
Kiváló 2017. április 19., kollégákkal járt itt
A közeli Kongresszusi Központban voltunk több napos szakmai rendezvényen, ott annyira nem voltunk elájulva az ételektől (a reggeli svédasztal nagyon rendben volt, de az ebéd már kevésbé), így az egyik kollégám javaslatára mentünk át a Larusba. Én is megörültem a lehetőségnek, mert régóta szerepelt már a meglátogatásra váró éttermek közül, de nekem nagyon kiesik, nem sűrűn járok a 12.
Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Külső képLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - MosdóLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étlap/itallapLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étel/italLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étlap/itallapLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Étlap/itallapLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - BelsőLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Külső képLarus Étterem és Rendezvényközpont Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. november 30., üzleti partnerrel járt itt
Olasz partnerekkel jártunk az étteremben ebéden. A három olasz nem csalódott, mi sem. A kiiszolgálás vontatott volt ugyan (annak ellenére, hogy nem tobzódtak a vendégek), de az étel finom volt. Napi menüt választottam, nem bántam meg. A többiek ételeit nézve nekem "az már sok" lett volna (no, nem adagban, hanem szofisztikáltságában).
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
Kellemes,hangulatos hely. Az ételek egyszerűen gyönyörűek,az ízük,mint egy ízorgia. Tele különleges megoldásokkal. Télen nyáron jó ide jönni,de talán nyáron hangulatosabb a kinti rész miatt. A kiszolgálás tökéletes,az árak nekem kicsit magasak,de egyszer egyszer megéri ide betérni.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Esküvői vacsorán voltunk itt, szűk családi körben
(kb. 30-an). Mivel vidékiek vagyunk, 220km. -re a fővárostól, mág nem jártunk előtte a Larus étteremben. Mondanom sem kel,hogy nem találtuk a bejáratott,csak két nagyméretű telefon fülkéhez hasonlót. csodálkoztunk is hogyan fér el 30 személy? Majd beléptünk rá jöttünk, hogy ez csak a lift.
Kiváló 2015. november 20.barátokkal járt itt
A Larus központ mindig is a minőséget képviselte a gasztronómiában. Amióta azonban Várvízi Péter vezeti a konyhát, az étterem felemelkedett az élbolyba. Pár éve is jártam ott, meggyőző volt a konyha, de amit a minap tapasztaltam a Gault Millau kalauz bemutatóját, az felülmúlta az egyébként felfokozott várakozásaimat.
Larus Étterem és Rendezvényközpont Budapest a térképen
1124 BudapestCsörsz u. 18/b
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V