SkÍta

SkÍta adatlapja

Sziasztok!Augusztusban egy hetet töltöttünk el két kis gyerekkel a hotelben.Galériás szobában voltunk,ami rettenet kicsi volt négyőnknek.Kényelmetlenül fértünk el,a fürdő kicsi volt,a tévét nem lehetett normálisan nézni sem a földszinten,sem a galérián.Félpanzios ellátást kértünk.A reggeli kicsit egyhangu volt,de bőséges,igaz néha várni kellett a kajára.A vacsora bőséges,ízletes volt,de itt még többet kellett várni.A reggelinél rengeteg darázs lepte az ételeket,ami minket nagyon zavart.A wellnes részleg csodálatos,tiszta.Szabadtéri medence is van,napernyők,napágyak.Sok programot szervezett a szálloda,amelyek nagyon változatosak és érdekesek voltak.A bárban a személyzet nagyon kedves volt,amit a többiekről nem igazán mondhatnám el.
Regisztráció2013.05.30
Utoljára itt2021.08.17

Kiváló 2013. május 30.gyerekekkel járt itt
Mi két kisgyerekkel töltöttünk el egy hetet a szállodában,maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Tisztaság volt,az ételek minősége,mennyisége megfelelő volt. A szobák nagyon kényelmesek voltak. 3 és 5 éves gyerekeinknek praktikus volt a szoba kialakitása. A klimát egyénileg szabályozhattuk,ami a mi szempontunkból nagyon jó volt.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Sziasztok! az őszi szünetben utaztunk el a családdal a Colosseum hotelba. Két kisfiunk van,5 és 7 évesek. Megérkezésünkkor ért minket egy kis kellemetlenség,majdnem egy órával később foglalhattuk el a szobánkat. De ezután a kis incidens után pozitiv tapasztalatokkal lettünk gazdagabbak. A szoba habár egy kicsit szükösnek találtuk,izléses,tiszta,kényelmes volt.
2018. április 23.gyerekekkel járt itt
A gyerekek programjaihoz igazodva 2017. júniusban utaztunk el kikapcsolódni. A választásunk Balatonlellére esett és ezt a szállást találtuk az igényinknek megfelelőnek. A környezet csodálatos a Balaton part pár méterre volt az apartmanuktól. Gondozott gyep mindenhol,szép tiszta kültéri medencék,kicsiknek játszótér.