süsüasárkány

süsüasárkány adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Csokoholista  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2018.09.18
Utoljára itt2022.07.25

Kiváló 2018. október 29.a párjával járt itt
Már a hotel fogadórészében éreztük, hogy ez "valami más" lesz. A recepciós mosolygós, barátságos volt, a szobánkba "felvezetést kaptunk", az alkalmazottak -a szálloda bármely pontján is találkoztunk velük- mindig köszöntek és mosolyogtak. Érdekes, hogy ez az apró dolog mekkora hatással tud lenni az emberre.
Felhasználó fényképei:
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Castellum Hotel Hollókő Hollókő -
2018. október 8.a párjával járt itt
Felkapott hely lett az utóbbi években a Pisztrángos, ám a hétvégi nagy rohamban is derekasan állják a sarat. A sor nagy, de gyorsan fogy, az ételt is viszonylag hamar megkaptuk, vasárnap fél egykor, éhenhalási időben. A parkolással vannak problémák, de tény: ha jó erdei levegőre vágyunk, a természetbe ne autóval induljunk. .
Felhasználó fényképei:
Erdei Halsütöde Lillafüred -
2020. november 12.gyerekekkel járt itt
Felemás érzésekkel távoztunk a szállodából, alapvetően pozitív összképpel. Sok apró dolog árnyalta be az ott tartózkodásunkat, lehet, hogy túl nagy elvárásokat támasztottunk és nem segített az sem, hogy a járvány első hulláma utáni időszakban mentünk.