3517 Lillafüred, Pisztrángtelep

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Elöljáróban annyit, hogy a pisztrángért annyira nem vagyok oda, de az ajánlások miatt felkerestük a halsütőt. És milyen jól tettük. Rengetegen voltak, mégsem volt tolongás, helyet is rögtön kaptunk. Először megrendeltük és fizettük az ételeket egy bódéban, majd találtunk jó kis helyet az ebéd elfogyasztására, ahova ki is hozták a halakat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Felkapott hely lett az utóbbi években a Pisztrángos, ám a hétvégi nagy rohamban is derekasan állják a sarat. A sor nagy, de gyorsan fogy, az ételt is viszonylag hamar megkaptuk, vasárnap fél egykor, éhenhalási időben. A parkolással vannak problémák, de tény: ha jó erdei levegőre vágyunk, a természetbe ne autóval induljunk. . . A kiszolgálás ötletes, nem éppen 21.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem mondom, hogy olcsó hely, mert nem az, de érdemes megkóstolni az akkor kifogott és frissen sütött pisztrángot. A nagyon jó ízvilágú, ropogósra sütött pisztrángot jóízűen tudtam elfogyasztani annak ellenére, hogy nem szeretem a halat. A hűtőből kivehető és megvásárolható füstölt pisztrángot is csak ajánlani tudom, mert felbontás után is fogyasztható, de vajjal lekenve, ropogósra sütve nagyon finom.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlották a helyet, ezért felkerestük. Bejáratnál kisebb sor, de ahogy leadod a rendelést, kereshetsz asztalt magadnak, gyorsan kiforog a vendégsereg. Kellemes ligetes, árnyékos, fapados asztalok vannak. Három féle pisztráng a kínálat, a kiválóságát az adja, hogy láthatod, ahogy a friss halat hozzák a pisztrángtelepről, a szomszédból.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Miskolc Rallye alkalmával látogattuk volna meg ezt a szép helyet, de sajnos sokan voltak. 2018. 04. 29-én 17:30-kor. Fáradtan és éhesen. A felszolgálók mind diákcsemegék. A főnökasszonyhoz küldtek, mert már be kellett volna zárni. (de még legalább 40 ember aki nem családtag). Előttünk egy idős pártól még felvették a rendelést.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolctapolcai nyaralásunk kezdetekor látogattunk el a Garadnai pisztráng telepre . Hatalmas csalódás! A kiszolgálás ritka lassú . A megrendelt ételt egy büfé kígyózó sorba állásánál lehet megrendelni . 1 db sült pisztráng 2500 ftba került ami agyon volt fokhagymázva . A rostlapon sült pisztráng saláta ágyon viszont finom de az 5 éves fiam adagja volt 2800ftért .

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Szerintem sokak számára ismert, ha másnem hallomásból a Garadnai Pisztrángtelep, többször voltak már bemutatva tv-ben is és jó pár éve sajnos a vihar jókorát pusztított itt. Nyáron tele szokott lenni a hely, főleg hétvégén. Akkor elég sokat várni kell a friss pisztrángra, azonban megéri várni, friss ropogós, lehet kérni sült krumplival kenyérrel.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolc tapolcai hosszú hétvégénket Lillafüreden kezdtük. Az Erdei halsütőben ebédeltünk, ahol tavaly szeptemberben is ettünk már. A pisztrángot sehol máshol nem sütik ilyen jól. A következő napon a szállodai félpanziós vacsoránkat inkább kihagytuk és szintén a halsütőben vacsoráztunk. Gyereknap lévén a halsütő személyzete estére már holt fáradt volt, de a kiszolgálás minősége, a megszokott barátságos maradt.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos hely a legfinomabb pisztránggal és forralt borral. A gyerekek is élvezték a patakban úszkáló pisztrángok látványát, a finomságokat. A kiülős boxok tetején lévő különböző hal motívumok felfedezése és megnevezése is jó játék a gyerekeknek. A helynek amúgy is valami csodálatos varázsa van, a hatása alá kerülünk mindig.

Rigodon TOP étteremértékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lillafüreden kihagyhatatlan hely az Erdei Halsütöde. A pisztráng telepet a Máriaforrás vize táplálja, melyben sebes- és szivárványos pisztrángokat nevelnek. A helyben sült halak frissessége garantált, melyet sültkrumplival és különböző savanyúságokkal lehet fogyasztani, de elvitelre is adnak konyhakész halat. Nagyon jól esett a kisvasutazás és kirándulás végén betérni ide.

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 25.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.04.05.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 13.418 - 45.904,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2021.05.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.28. - 2021.10.23.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Erla Villa
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, privát mozival, 1 alkalommal szolárium használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.07. - 2020.12.31.
Erika Vendégház
2020.10.25. - 2021.10.23.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.631 - 15.060,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.09. - 2021.10.22.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.10.23.
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.03.31.
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 12.402 - 15.946,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.22. - 2020.12.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Lillafüred
Panoráma Hotel Noszvaj Lillafüred
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Erdei Halsütöde LillafüredX