Dűlő Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Dűlő Miskolc vélemények

Kiváló 2023. január 26.családjával járt itt
A borcentrikus kiváló étteremben, amit egy magas belterű, tágas, békebeli kertvárosi lakásban rendeztek be, igényes nagypolgári hangulat fogad. A fő látványelem a natúr fa: fapadló, fából készült, gerendás mennyezet, hordótetőt idéző kerek faasztalok és egyedi dizájnú faszékek.
Dűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Külső kép
Kiváló 2018. november 10.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk ebben az étteremben. Nagy kedves és minőségi kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. A tálalás elsőosztályú, nagyon különleges volt. Egyetlen negatív tapasztalat kicsit drága. Egy kellemes estét töltöttünk el itt. Szívből tudom ajánlani ezt a helyet.
Kiváló 2018. október 1.a párjával járt itt
Nem készültünk hatalmas zabálásra, mivel az ilyen helyek nem a nagy adagokról szólnak, ám végül mégis teljesen jóllaktunk a főétellel és a desszerttel. A felszolgálás nem túl tolakodó, de kedves és készséges, az ajándék előétel-falat szép gesztus volt (szeletke marhanyelv mentás joghurtos tökcsíkokkal, ízre nem nagy szám, dehát ajándék lónak ne nézd a fogát.
Kiváló 2017. szeptember 16.egyedül járt itt
A Dűlőbe már évek óta szerettem volna eljutni, s hiába járok minden évben legalább egyszer Miskolcon, valahogy, egyéb programok miatt nem sikerült összehozni. Eddig. A Herman Ottó Múzeum főépülete közelében található elegáns étterem. Mivel a saját parkolójukat jelző táblát későn vettem észre, beparkoltam a másik oldalra, a közparkolóba.
Dűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - MosdóDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - Étel/italDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - EgyébDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Külső kép
Átlagos 2017. július 12.a párjával járt itt
Számomra csalódás volt a hely több szempontból is! Egy baromi drága a felszolgált adaghoz képest, kettő rendkívül kényelmetlenek a székek, három a bútorzat szedett-vetettnek tűnik! Rendkívül kevés amiből lehet választani, különleges akar lenni, de például az előétel alig érte el az ehető szintet! Bevallom itt befejeztük és elmentünk egy gyors étterembe enni.
Dűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Étlap/itallapDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - BelsőDűlő Miskolc - Külső képDűlő Miskolc - Külső kép
Kiváló 2017. január 15.barátokkal járt itt
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Dűlő Miskolc egyik legjobb étterme. A dizájn valami leírhatatlanul eltalált, otthonos, belevaló, a bútorzat rusztikus és nagypolgári egyszerre. A borválaszték remek, abszolút kiemelkedő. A séf a tállyai Oroszlánosból ismert, aki magabiztos kézzel készíti a magyar és nemzetközi fogásokat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. június 27.a párjával járt itt
A címben olvasható mikor tértünk be a helyre párommal. A hely lehet megosztó, de nekünk esti hangulatfényekkel, lampionokkal és az új Red Hot Chili albummal ami a hangszórókból szólt egyszerű remek hangulatú volt. Az ételek minőségiek, az árak kicsit talán a miskolci éttermekhez viszonyítva magasabbak.
Kiváló 2016. január 17.barátokkal járt itt
2015 decemberében jártunk ott egy népesebb társasággal. Azóta többször is voltunk. Ettünk napi menüt, illetve a'la carte is. Furcsa kettősség van bennem. Egyrészről mérhetetlenül profi a konyha, és a felszolgálás is kiváló. Másrészről életemben ilyen kényelmetlen széken még nem ültem. A design is ilyen van akinek tetszett a társaságban van akinek nem.