Horog Étterem & Delicatesse Szálka
7121 Szálka, Kossuth Lajos u. 89.

Horog Étterem & Delicatesse Szálka a térképen

Wellness csomagok Szálka városában

Horog Étterem & Delicatesse Szálka vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyereknapon foglaltunk 4 fő-re asztalt,fácánlevest szerettünk volna enni,helyette többször melegített iszonyú sós zaccos valamit kaptunk.A cigánypecsenye se állt a helyzet magaslatán.Csak a sok vendégre való tekintettel nem reklamáltunk. A hely gyönyörű a kiszolgálás rendben volt,de a szakácsot a konyha közelébe se engedném.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 13.
Április 7-én egy hosszab túra után fogyasztotuk el fínom vacsoránkat az éttremben. Udvarias volt a kiszolgálás, melegen/javaslom másoknak is az étterm felkeresését egyébek mel

lett fácánleves és vegyestálak elpusztítása céljából. Gyakorlatilag tele volt az/egység,ennek ellenére gyors volt a kiszolgálás, igaz előre megrendeltük a vacsorát, célszerű hétvégén előzetesen foglalni és akkor leadni a rendelést.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Pár napos pihenésünk első estéjén tértünk be ide, szülinapom megünneplésére. Minden tökéletes volt, az étterem hangulatos, nem túl hivalkodó, figyelmes apróságok a női mosdóban, stb. A pincérlány profi és még kedves, udvarias, mosolygós is. Az étel olyan volt, ahogy elképzeltem, mennyisége pont elegendő. Csirkecombfilét kértem, snidlinges tejföllel töltött burgonyával, friss salátával.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Egy szép őszi kirándulós nap végét koronáztuk meg barátainkkal Szálkán a Horgas Étterem & Delicatesseben. Az étterem hangulatos, egyszerűen magával ragadó. Minden apró részletre figyelnek. A pincérek kedvesek, segítőkészek és udvariasak voltak. Az ételek kinézete, íze felejthetetlen marad számunkra. Ár érték aránya kiváló. Bátran ajánlom mindenkinek!

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családi ebédre mentünk. Az étterem és környezete tiszta, rendezett. A személyzet udvarias, segítőkész. Az ételek kiválóak, ízlésesen tálalva. Az ételek mennyisége bőséges. Ár érték arány kiváló. Minden részletre figyelnek. Több ilyen hely kellene,ide szívesen visszamegy az ember, valamint bárkinek nyugodt szívvel ajánlom. Nem utolsó sorban családbarát !

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Családi ebédre tértünk be az étterembe és csak legekben tudok róla beszélni. Telefonon foglaltam asztalt és nagyon kedves volt az illető, akivel beszéltem. Jó idő volt, ezért a teraszon kaptunk asztalt. Az étterem és a környezete tiszta, rendezett, igényes. A pincér mosolyogva várt bennünket és az asztalunkhoz kísért. Ő is végig nagyon kedves, figyelmes és udvarias volt.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. 08. 03. -án baráti házaspárral jártunk ott. A hely nagyon hangulatos szép környezetben található. A vendéglátók udvariasak. Az ételek kiválóak gyönyörűen tálalva. Minden apró részletre gondosan odafigyelnek. Az ételek mennyisége bőséges, ezért az ár érték arány szerintem kiváló.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 15.
Kedves ti! Ma vagyis 2016 03 15-én jártunk nagy fiammal Szálkán a horog étteremben,mivel jelentős vendéglátós tapasztalataim vannak,
és szakács szakmában is sokat dolgoztam,bizton állíthatom hogy tudom mi a szép,tudom mi az hogy vendéglátós a személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Szálkán és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 33.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.11.15.
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.02.28.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.26. - 2019.12.31.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.22.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2019.12.26.
Hotel Palatinus
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.237 - 10.631,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2020.12.27.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.20.

Szállodák Szálka környékén
Baranya Hotel Szálka
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Szálka
Zichy Park Hotel Szálka
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)

Horog Étterem & Delicatesse SzálkaX