7164 Bátaapáti, Deák Ferenc u. 1/a

Naspolya Panzió & Étterem Bátaapáti értékelése:

1. helyezett az 1 bátaapáti szállás közül
71. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Naspolya Panzió & Étterem Bátaapáti bemutatkozása

Töltsön el Ön is néhány pihentető napot madárdal, virágillat, erdők, dombok környezetében! A Naspolya Panzió & Étterem szép, csendes környezetben nyugodt pihenést biztosít az idelátogatók számára. A Naspolya Panzió & Éttermet a hagyományos sváb építészet jellegzetességeit (tornácos, nyitott folyosó, vastag vályogfalak) magánőrző házban alakítottuk ki, amelyet hozzáépítéssel továbbfejlesztettünk. 16 kétágyas szobánk mindegyike fürdőszobával rendelkezik, televízió és vezeték nélküli internet szolgálja vendégeink kényelmét. Szobaárunk a fürdőházunkban található 40 m2-es úszómedence használatát is tartalmazza. Ezenkívül szauna és szolárium áll vendégeink rendelkezésére.
Éttermünkben bőséges étlap kínálattal várjuk kedves vendégeinket. A Naspolya Étteremben és házon kívül kitelepülve is vállaljuk különböző rendezvények lebonyolítását: esküvők, családi ünnepek, konferenciák, termékbemutatók stb. szervezését.

Naspolya Panzió & Étterem Bátaapáti képei

Naspolya Panzió & Étterem Bátaapáti vélemények

Dollcsi TOP étteremértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Bátaapáti csodás hely, látni kell! ! ! ! Szállásnak a Naspolya helyett más szálláshelyet [moderálva - a szerk. ] javaslom! ! ! ! ! Perfekt, étkezni a Naspolyában lehet akkor is! Sajnos a Naspolya sokkal többet hirdet meg , mint amit ad! Kicsi szobák, csepp ablakok, alig kilátással, a fürdőház nem működik! ! !

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Aki a képek alapján keres szállást, az nagyot fog csalódni, mivel a szép képek, azok nincsenek készen, csak egy félkész, vagyis félig szét vert épület. A szoba lent volt a pincében, nem igazán szép környezetben. A kaja is egy kissé kifogásolható. Csak ennyit írok! Ne akarja az oldal, hogy ódákat zengjek!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Csodás szarvasbőgésben volt részünk esténként, ezért aki szeretné hallgatni ezeket a gyönyörű állatokat, szeptemberben utazzon ide. Sajnos látni nem volt szerencsénk őket, de a közeli Pörbölyön az Ökoturisztikai Központban, kézből is etethetjük őket. Nagyon sok a vaddisznó is, s ha szerencsénk van, szabadonkószáló állatokat is láthatunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen lévő kis település,finom ételek, barátságos személyzet, már-már túlzóan nagy nyugalom. . . A tetőtéri szobácskáról inkább nem írok semmit, próbáljuk elfelejteni, hogy csak a szép környezet, jó levegő, zavartalan csend maradjon meg emlékeinkben. Kár hogy a fürdőház zárva volt, mert így a panzióba kénytelenek voltunk megelégedni a csend hallgatásával.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban lefoglaltam a szobát, ezért igen furcsa volt, hogy a legfelső szinten egy eldugott csepp szobát kaptunk. Mivel rajtunk kívül még egy szobában voltak nem értettem miért nem tudták a kérésünket teljesíteni, hisz a földszinten a szobák (amik a képeken szerepelnek) üresek voltak. Az ellátás nagyon bőséges és finom, viszont hűtőszekrény akkor is szükséges lenne.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 11.
Csendes helyet kerestünk egy kellemes pihenéshez. A táj és a falu is gyönyörű. A szoba kimondottan csak alvásra való a kicsinysége és felszereltsége miatt. A személyzet és a tulajdonos is nagyon vendégszerető. A tájház és a radióaktiv temető nagyon érdekes volt. Bátaszék közelsége miatt megnézhettük Magyarország 3. legmagasabb templomtornyát és az ottani tájházat is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb szobát kaptuk, mert nem volt szomszédos szoba, nem volt semmi zavaró zörgés, gyereksírás, stb. A teljes ellátás annyira bőséges, hogy második naptól ki hagytuk az ebédet. A választék valóban nem túl nagy, a menük egyszerű, házias ételek, de pár napra teljesen megfelelő. Ital, desszert, jégkrém külön rendelhető. Kényelmes volt az ágy, szúnyogháló a szobaablakon.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Egy gyönyörű helyen egy szép épület, de nem a besorolásnak megfelelő szolgáltatás . Ami rögtön feltünt, nincs hűtő sem a szobában, sem a közös helyiségben. Ez azért gond, mert a nagy melegben jó lenne hűtölt italt vinni a kirandulasokra. Mivel teljes ellátason voltunk, így ha nem ebedeltünk, azt hidegcsomagban kaptuk.

Thermal Hotel Harkány
Harkány
3-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi meglepetéssel, süteménnyel, gyümölcsteával és forralt borral, wellness-részleg használattal, ivókúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Belvárdgyula
Gere Luxus Apartman
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, karácsonyi esttel, egy alkalommal büféebéddel, stand up fellépéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 15.051,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Gere Art Apartman
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Bátaapáti környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

BátaapátiX