Pásztor Csárda Szombathely
9700 Szombathely, Dolgozók útja 1.

Pásztor Csárda Szombathely a térképen

Wellness csomagok Szombathely városában

Pásztor Csárda Szombathely vélemények

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Volt egy szabad óránk délidőben, beugrottunk egy menüt elfogyasztani. Kaptunk asztalt a teraszon és a sok vendég -táborozó gyerekcsapatok - ellenére gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk. A két adag húsleves egy jó kis bográcsban került elénk, talán háromszor is merítettünk a finom levesből.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
A Pásztor csárdában tett bő fél évtizeddel ezelőtti látogatás az egyik legjobb csárdaélményemként maradt meg. A nemrégiben ismét ott jártam, sajnos a hely már messze nem volt annyira meggyőző, mint első alkalommal. Nehezen jutottunk oda, hogy a rendelést feladjuk, ha nem hívunk kifejezetten pincért az asztalunkhoz, talán fél óra is eltelik, míg eszébe jut valakinek, hogy megkérdezze, mit kérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Hangulatos, kellemes kerthelyiségben ettünk. Hatalmas adag leveseket, amik nagyon finomak voltak, mást nem is bírtunk enni, csak kávét kértünk. De láttuk, ahogy más asztalokhoz mekkora adagokat vittek ki. Aztán mindenhova vitték ki a maradékot becsomagolva, ezek szerint nem csak nekünk volt több, mint elegendő :) Pl.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Egy nagyon meleg nyári napon ebédeltünk a csárda kerthelyiségében. Nagyon szép az épület, a kerthelyiség tágas és árnyas, nagyon hangulatos. Nagyon tetszett, hogy a falakon régi szerszámok, eszközök láthatóak, a kertben van egy kemence és egy prés is. Ezeket a gyerekeknek is meg lehet mutatni a várakozás alatt. A felszolgálók nagyon kedvesek, a gyerekekkel is segítőkészek voltak.
Szombathely

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
"Aki Márton napján libát nem eszik. . . " jegyében látogattam el a Pásztor Csárdába. Sajnos a kerthelyiség tele volt, pedig ezen a gyönyörű, meleg késő őszi napon szívesen sütkéreztem volna, mint gyík a kövön. Bent volt hely bőven, a míves cserépkályha mellett foglaltam helyet, amelynek működésére nem volt szükség.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 2.
Férjemmel voltunk ezen a szép napsütéses, meleg napon ebédelni a Pásztor Csárdában a kerthelyiségben. Már jártunk itt, ezért gondoltuk, most sem fogunk csalódni az ételek minőségében, mennyiségében. Hát nem is csalódtunk! Minden étel nagyon ízlett, hát az isteni VARGA BÉLES, ilyet máshol nem tudnak produkálni, pedig elég sokfelé jártunk már !

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal Nőnapi előzetest tartottunk. Olyan helyet kerestünk, ahol még nem jártunk. Már a Csárda udvara nagyon családias látványt nyújtott. Betérve szépen feldíszített asztalok, a helynek megvan a varázsa. Az étlapról nehéz volt választani, sokféle finomság közül lehetett rendelni. Lehet, hogy a Nőnap miatt, de zene is volt, jó hangú mosolygós énekes, csak fokozta a hangulatot.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18.
Idén Valentin nap alkalmából a Pásztor csárdában vacsoráztunk egyet. Az előző években is jártunk már itt, és mindig kimagaslóan finom gasztronómiai fogásokat tálaltak elénk. Természetesen foglaltunk asztalt, és milyen jól is tettük, hiszen a vacsoraidő beköszöntével teljesen megtelt az étterem.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 11.
Egyik legkellemesebb csárdaélményem. A tárgyi környezet, a beltér kiképezése megejtően szép, valahol a paraszti és a polgári világ határmezsgyéjén mozog, a fogások klasszikusok, ahhoz képest, hogy milyen hosszú az étlap, sikerült minden frissen az asztalra tegyenek. A borlap korrekt, az árképzés elfogadható, a szorzó a szaküzleti árhoz képest 1.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Artis Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2022.01.31.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.03.15.
Danubius Hotel Bük
4 nap/3 éjszaka 16.800 - 25.800,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.20.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Caramell Premium Resort
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 59.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2022.01.01.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.12.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.636 - 10.759,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Zéta
Lenti
4 nap/3 éjszaka 14.634,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdővel kombinált fürdőbelépővel, medencék használatával, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2020.09.30.

Szállodák Szombathely környékén
Caramell Premium Resort Szombathely
Hotel Wolf Szombathely
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Abbázia Country Club Szombathely
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Nyaralás Country-Club módra