Pásztor Csárda Szombathely
9700 Szombathely, Dolgozók útja 1.

Pásztor Csárda Szombathely a térképen

Pomáz
Battonya
Létavértes

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
A Pásztor csárdában tett bő fél évtizeddel ezelőtti látogatás az egyik legjobb csárdaélményemként maradt meg. A nemrégiben ismét ott jártam, sajnos a hely már messze nem volt annyira meggyőző, mint első alkalommal. Nehezen jutottunk oda, hogy a rendelést feladjuk, ha nem hívunk kifejezetten pincért az asztalunkhoz, talán fél óra is eltelik, míg eszébe jut valakinek, hogy megkérdezze, mit kérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Hangulatos, kellemes kerthelyiségben ettünk. Hatalmas adag leveseket, amik nagyon finomak voltak, mást nem is bírtunk enni, csak kávét kértünk. De láttuk, ahogy más asztalokhoz mekkora adagokat vittek ki. Aztán mindenhova vitték ki a maradékot becsomagolva, ezek szerint nem csak nekünk volt több, mint elegendő :) Pl.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Egy nagyon meleg nyári napon ebédeltünk a csárda kerthelyiségében. Nagyon szép az épület, a kerthelyiség tágas és árnyas, nagyon hangulatos. Nagyon tetszett, hogy a falakon régi szerszámok, eszközök láthatóak, a kertben van egy kemence és egy prés is. Ezeket a gyerekeknek is meg lehet mutatni a várakozás alatt. A felszolgálók nagyon kedvesek, a gyerekekkel is segítőkészek voltak.
Szombathely

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
"Aki Márton napján libát nem eszik. . . " jegyében látogattam el a Pásztor Csárdába. Sajnos a kerthelyiség tele volt, pedig ezen a gyönyörű, meleg késő őszi napon szívesen sütkéreztem volna, mint gyík a kövön. Bent volt hely bőven, a míves cserépkályha mellett foglaltam helyet, amelynek működésére nem volt szükség.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 2.
Férjemmel voltunk ezen a szép napsütéses, meleg napon ebédelni a Pásztor Csárdában a kerthelyiségben. Már jártunk itt, ezért gondoltuk, most sem fogunk csalódni az ételek minőségében, mennyiségében. Hát nem is csalódtunk! Minden étel nagyon ízlett, hát az isteni VARGA BÉLES, ilyet máshol nem tudnak produkálni, pedig elég sokfelé jártunk már !

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal Nőnapi előzetest tartottunk. Olyan helyet kerestünk, ahol még nem jártunk. Már a Csárda udvara nagyon családias látványt nyújtott. Betérve szépen feldíszített asztalok, a helynek megvan a varázsa. Az étlapról nehéz volt választani, sokféle finomság közül lehetett rendelni. Lehet, hogy a Nőnap miatt, de zene is volt, jó hangú mosolygós énekes, csak fokozta a hangulatot.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18.
Idén Valentin nap alkalmából a Pásztor csárdában vacsoráztunk egyet. Az előző években is jártunk már itt, és mindig kimagaslóan finom gasztronómiai fogásokat tálaltak elénk. Természetesen foglaltunk asztalt, és milyen jól is tettük, hiszen a vacsoraidő beköszöntével teljesen megtelt az étterem.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 11.
Egyik legkellemesebb csárdaélményem. A tárgyi környezet, a beltér kiképezése megejtően szép, valahol a paraszti és a polgári világ határmezsgyéjén mozog, a fogások klasszikusok, ahhoz képest, hogy milyen hosszú az étlap, sikerült minden frissen az asztalra tegyenek. A borlap korrekt, az árképzés elfogadható, a szorzó a szaküzleti árhoz képest 1.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, aromafürdővel, gyermekjátszótérrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.02.28.
Hunguest Hotel Répce
8 nap/7 éjszaka 14.571 - 15.286,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2019.12.19.
Büki Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.10.30.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2019.10.31.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 23.059,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Apartman Szanyi
5 nap/4 éjszaka 4.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.16. - 2020.02.16.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.709 - 29.418,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Kehidakustány
2019.02.16. - 2020.02.16.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Viktória Szombathely
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Szombathely
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Valentin nap (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok - extra kedvezménnyel (min. 3 éj)
Szilveszter
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Pásztor Csárda SzombathelyX