Pásztor Csárda Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Pásztor Csárda Szombathely vélemények

Kiváló 2023. február 25.a párjával járt itt
Elég sok helyen jártunk, es ettünk már országszerte, de az egyik legjobb csárda ahol ettünk, jó ételek, hatalmas mennyiség. Nyugodt szívvel menjen a csárdába mindenki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. június 20.a párjával járt itt
Volt egy szabad óránk délidőben, beugrottunk egy menüt elfogyasztani. Kaptunk asztalt a teraszon és a sok vendég -táborozó gyerekcsapatok - ellenére gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk. A két adag húsleves egy jó kis bográcsban került elénk, talán háromszor is merítettünk a finom levesből.
Átlagos 2019. január 15.családjával járt itt
A Pásztor csárdában tett bő fél évtizeddel ezelőtti látogatás az egyik legjobb csárdaélményemként maradt meg. A nemrégiben ismét ott jártam, sajnos a hely már messze nem volt annyira meggyőző, mint első alkalommal. Nehezen jutottunk oda, hogy a rendelést feladjuk, ha nem hívunk kifejezetten pincért az asztalunkhoz, talán fél óra is eltelik, míg eszébe jut valakinek, hogy megkérdezze, mit kérünk.
Pásztor Csárda Szombathely - Külső képPásztor Csárda Szombathely - BelsőPásztor Csárda Szombathely - Étel/italPásztor Csárda Szombathely - Étel/italPásztor Csárda Szombathely - Étel/italPásztor Csárda Szombathely - BelsőPásztor Csárda Szombathely - Étel/italPásztor Csárda Szombathely - Étel/italPásztor Csárda Szombathely - Külső képPásztor Csárda Szombathely - Külső kép
2018. szeptember 20.a párjával járt itt
Hangulatos, kellemes kerthelyiségben ettünk. Hatalmas adag leveseket, amik nagyon finomak voltak, mást nem is bírtunk enni, csak kávét kértünk. De láttuk, ahogy más asztalokhoz mekkora adagokat vittek ki. Aztán mindenhova vitték ki a maradékot becsomagolva, ezek szerint nem csak nekünk volt több, mint elegendő :) Pl.
Pásztor Csárda Szombathely - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon meleg nyári napon ebédeltünk a csárda kerthelyiségében. Nagyon szép az épület, a kerthelyiség tágas és árnyas, nagyon hangulatos. Nagyon tetszett, hogy a falakon régi szerszámok, eszközök láthatóak, a kertben van egy kemence és egy prés is. Ezeket a gyerekeknek is meg lehet mutatni a várakozás alatt.
Pásztor Csárda Szombathely - Külső képPásztor Csárda Szombathely - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. november 11.egyedül járt itt
"Aki Márton napján libát nem eszik. . . " jegyében látogattam el a Pásztor Csárdába. Sajnos a kerthelyiség tele volt, pedig ezen a gyönyörű, meleg késő őszi napon szívesen sütkéreztem volna, mint gyík a kövön. Bent volt hely bőven, a míves cserépkályha mellett foglaltam helyet, amelynek működésére nem volt szükség.
2014. november 2.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk ezen a szép napsütéses, meleg napon ebédelni a Pásztor Csárdában a kerthelyiségben. Már jártunk itt, ezért gondoltuk, most sem fogunk csalódni az ételek minőségében, mennyiségében. Hát nem is csalódtunk! Minden étel nagyon ízlett, hát az isteni VARGA BÉLES, ilyet máshol nem tudnak produkálni, pedig elég sokfelé jártunk már !
2014. március 8., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal Nőnapi előzetest tartottunk. Olyan helyet kerestünk, ahol még nem jártunk. Már a Csárda udvara nagyon családias látványt nyújtott. Betérve szépen feldíszített asztalok, a helynek megvan a varázsa. Az étlapról nehéz volt választani, sokféle finomság közül lehetett rendelni.
2014. február 18.a párjával járt itt
Idén Valentin nap alkalmából a Pásztor csárdában vacsoráztunk egyet. Az előző években is jártunk már itt, és mindig kimagaslóan finom gasztronómiai fogásokat tálaltak elénk. Természetesen foglaltunk asztalt, és milyen jól is tettük, hiszen a vacsoraidő beköszöntével teljesen megtelt az étterem.
2013. december 11.barátokkal járt itt
Egyik legkellemesebb csárdaélményem. A tárgyi környezet, a beltér kiképezése megejtően szép, valahol a paraszti és a polgári világ határmezsgyéjén mozog, a fogások klasszikusok, ahhoz képest, hogy milyen hosszú az étlap, sikerült minden frissen az asztalra tegyenek. A borlap korrekt, az árképzés elfogadható, a szorzó a szaküzleti árhoz képest 1.