Véndiák Étterem Budapest
1053 Budapest, Egyetem tér 5.

Véndiák Étterem Budapest a térképen

Véndiák Étterem Budapest értékelése:

étterem, pub
marokkói, nemzetközi
légkondícionált helyiség, akadálymentes, dohányzó rész, sportközvetítés, TV ...

Véndiák Étterem Budapest képei

Véndiák Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyetemista koromban vizsgák után mindig itt ittuk meg az áldomást, ennek már jó 30 éve. Azóta a hely átalakult, a korábbi presszóból fine dining típusú, elegáns étterem lett. Rendkívül hangulatos, évtizedes fák árnyékában a jogi egyetemre nézve hűsölhet a vendég a melegben a kellemes karosszékekben.

gyanikó TOP étteremértékelő
2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Egyszer már jártam a helyen, amikor az öcsém doktori avatása előtt felhörpintett valamit. Most végre volt időm, hogy kényelmesen megebédeljek a gyönyörű szép napsütéses időben. Az étterem előtti teraszon lehet találni árnyékos és napsütötte asztal is. A melegre való tekintettel inkább egy árnyékosabb helyet választottam, ahol a várakozással töltött idő is kellemesen telt.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Egy gyors ebédre ugrottunk be egy kolléganőmmel a Véndiák Étterembe. Meglepődtem, mert kifőzde jellegű helyre számítottam, ehhez képest egy trendi, fiatalos és meglepően elegáns helyre érkeztünk. A galéria nagyon hangulatos, így ide telepedtünk le. Mivel nagyon siettünk, nem volt időnk átböngészni az étlapot, menüt kértünk. A húsleves valami isteni volt!
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még az előző évezredben, főiskolás koromban kisebb-nagyobb rendszerességgel megfordultunk a Véndiákban, ami akkoriban inkább egy kocsmaként volt pozicionálva egyetemisták részére, különösen forgalmas éjszakai élettel. A hely ugyanott, ugyanazon a néven azóta is működik az Egyetem téren, télen-nyáron kiülős kinti terasszal, viszont a benti rész teljesen megszépült, és sokkal elegánsabbá vált.

lnln TOP étteremértékelő
2012. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. október 1.
Belga üzleti partnerrel jártam a Véndiákban, akinek meséltem a korábbi Véndiák szórakozóhelyhez képest a változásokat. Tetszett neki, de különösen a remek csütörtök esti hangulat, mely meghatározta jó közérzetét is. A csúcsot az ott felszolgált ritka bor jelentette, melyet azóta sem kapni sehol, pedig partnerem rákérdezett. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2012. márciusban járt itt
Értékelt: 2013. március 22.
Az Egyetem téren és annak közelében több étterem is kínál ebédmenüt, ezek közül egyik a Véndiák. A menü nem különösebben rossz, de kimondottan jónak sem nevezhető. Arra jó, hogy az irodából kiszaladva egyen valamit az ember, és már ne legyen éhes. A kiszolgálás viszont nagyon lassú, ezért néha mégis alkalmatlan a gyors irodai ebéd szerepének betöltésére.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2020.11.01. - 2021.10.28.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Véndiák Étterem BudapestX