T.Csaba

Ár-érték figyelő  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.07.17
Utoljára itt2016.07.21

Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Előzetes értékelések alapján választottam ezt a helyet,és élőben,ha lehet,még szebb,mint képeken. Ahogy beértünk,még szinte le sem ültünk,már hozták az étlapot. Ami picit talán furcsa,hogy szinte mintha sürgetnék az embert a rendeléssel. Cigány pecsenyét kértünk. Nem tudom,hogy a táj szépsége kötött-e le,de rekord gyorsasággal hozták is az ebédet.
Kiváló 2016. július 17.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál.
Felhasználó fényképei:
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló -
Szörnyű 2016. július 17.a párjával járt itt
Egy régebbi "élményem" miatt írok,amit nem tudok elfelejteni. . 2015-ben jártunk itt 2x. Az étel ehető,parkolás megoldott,és itt pont. Első alkalommal nem azt hozták ki,amit kértünk. . Éhes az ember,az idő elment,megettük. Kárpótlásul kaptunk 2 somlóit. Bárki tévedhet,belefér. Második alkalommal a rendelésig sem jutottam el.
Huszár Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

2014-ben és 2015-ben megkaptuk az ittjartam.
2016. augusztus 11., Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager