Tünde74

Tünde74 adatlapja

Regisztráció2013.04.27
Utoljára itt2023.03.09

2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
2014. augusztusában töltöttünk 3 napot a szállodában, két felnőtt és két gyermek. Nagyon szép, tiszta szálloda, a személyzet kedves. A kilátás gyönyörű, mi a helyekre néző apartmant kaptunk, ami tágas és kényelmes volt. Az étekezés és megfelelő. Közel van a barlangfürdő a bobpálya.
Kiváló 2015. december 28.gyerekekkel járt itt
2015. december 18-tól töltöttünk kis családunkkal ( két gyermek) 3 csodálatos napot a Bambarában. Nekünk nagyon bejött. Gyönyörű szálloda, kedves személyzet, tisztaság, Afrika, nagyon finom és különleges ételek. A wellenes is nagyon hangulatos, tiszta. A szaunák is szuperek. A gyerekeknek nagyon bejött a játszóház és a majompark, na és persze Bizsu a kabala szurikáta.
Kiváló 2014. február 15.gyerekekkel járt itt
2013. márciusában és mivel nagyon bejött a szálloda júniusában is tölttünk itt egy-egy hosszú hétvégét. Nekünk nagyon megtetszett a szálloda, a város és nem utolsósorban a strandolás! Külön öröm, hogy egy folyosón kell átmenni a fürdőbe és ez nagyon kényelmes. Meg voltunk elégedve a személyzettel, a választékos ételekkel, a szobával.