3,9
a 15 balatonakarattyai étterem közül
étterem, pizzéria
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya
Degesz Étterem & Pizzéria BalatonakarattyaDegesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya

Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya vélemények

Átlagos 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Korábban voltunk már itt ropogós csülköt rendeltünk és pizzát a gyerekeknek. A csülök nagyon finom volt, a pizza tésztája is ropogós, puha és vékony. Idén újra visszamentünk a csülök továbbra is fantasztikusan finom, én azonban most kértem egy rántott harcsát is, ami nagyon nagy csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. június 23., csoporttal járt itt
A negatív vélemények ellenére tartottam tőle, de kellemesen csalódtam. A pincérek igen segítőkészek voltak, több egyedi kérésünket is megoldották. Azért csak négy csillagot kapnak, mert egyikük, talán kezdő lehetett, többször az ölembe pottyantotta a maradék kaját, amikor elvitte a tányért. Az ételek korrektül el voltak készítve.
Gyenge 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Több éve járunk ebbe az étterembe,de az idén sajnos csalódnunk kellett! Egy viszonylag tapasztalatlan pincérnő vette fel a rendelést,mindketten levest kértünk,az enyémet kihozták,de alig volt benne tészta/húsleves/és én már régen megettem,mikor a férjem halászléje még sehol nem volt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 12.barátokkal járt itt
Már sokadszorra ültünk be ide ebédelni, és a véleményünk sajnos egyre rosszabb. Most egy kedves, de tájékozatlan pincérnő vette fel a rendelést. Harcsalakoma elnevezésű ételt kértünk ketten a társaságból, és érdeklődtünk, hogy magyar, vagy afrikai harcsából készül.
Kiváló 2017. június 6.családjával járt itt
Nagyon finom ételek. A leves, a főétel is kiváló. Gyors kiszolgálás annak ellenére hogy a hely tele volt. Visszatérünk!
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/italDegesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/ital
Szörnyű 2017. május 14.gyerekekkel járt itt
Ismerősök javaslatára ültünk be.
-tömeg
-pecsétes abrosz
-fáradt, fusztrált pincér(férfi)
-ízetlen(szerintem só egyáltalán nem volt benne) pizza tészta.
Egyértelmű csalódás.
A lányom halászlét evett, ami elmondása szerint egy felmelegített vizes löttyre emlékeztetett.
Szomorú, hogy velünk (magyarokkal) mindent meg lehet etetni.
Ennyi.
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
Délben érkeztünk de még éppen volt egy szabad asztal!
Nagyon finom volt a bableves és a második fogások is ízletesek voltak.
A gyereknek kinn és benn is van játszóhely.
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Egyéb
Kiváló 2016. március 7.gyerekekkel járt itt
Az egyik családtagunk talált rá erre a kis étteremre, azóta ha csak tehetjük valamennyiönknek a családból erre kanyarodik az utunk a Balaton táján.
Rendkívül finomak főleg a hal ételek, frissek , a kiszolgálás udvarias...egy hátrány...van h sokat kell várni asztalra!-de ez is csak azt mutatja sokan elégedettek az étteremmel
Átlagos 2015. november 3.barátokkal járt itt
Már kb. 5 alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben, és mindig elégedettek voltunk mindennel, ezért is választottuk most is találkozó helynek barátainkkal. Most sem volt különösebben baj, de mintha a nyári szakácsot szabadságolták volna. Az ételek kicsit gyengébbre sikerültek a legutóbbi alkalom óta.
Kiváló 2015. október 18.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, a kiszolgálás nagyon kedves, és gyors. Az ételek finomak, kiadós, nagy adagok vannak! Jó dolog, hogy van külön nem dohányzó és dohányzó részleg a kerthelyiségben. Nyaralásunk alatt többször ettünk itt, sosem csalódtunk, és mindig "degeszre" ettük magunkat. Mindenkinek ajánlom, és remélem még mi is visszatérhetünk!
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/ital