vajda szabina

vajda szabina adatlapja

Regisztráció2015.02.03
Utoljára itt2017.05.17

Szörnyű 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
Baráti meghívásnak tettünk eleget. Hallottuk,hogy új tulajdonost kapott a vendéglő,gondoltuk biztosan pozitív változások történtek. Hát nem. Másfél órát órát kellett várnunk mire megkaptuk az ebédünket,mindezt két kis gyerekkel úgy,hogy elötte egy héttel foglaltunk helyet. Az ételek alapvetően finomak voltak,de maga a hely koszos.
Átlagos 2015. február 9.barátokkal járt itt
2015. január
Páromat karácsonyra leptem meg egy kuponnal. Bíztam benne,hogy a név kötelez,de sajnos nem. A szobák tiszták voltak,a személyzet egy-két hiányosságtól eltekintve segítőkészek voltak. Az ételek választéka silány,de finomak. Mi már sok helyen jártunk,de olyannal még nem találkoztunk sehol,hogy egy étel kifogyott volna és várni kellett rá.
Kiváló 2015. március 9.barátokkal járt itt
Minden igényünket maradéktalanul kielégítette a Bambara Hotel. Fantasztikus környezet,kiváló ételek,kedves személyzet. Eger közelsége plusz élményeket jelent. Wellness részlegen szinte mindent kipróbáltunk,amivel szintén elégedettek voltunk. Este a bárban remek zenével mulathattunk,igény szerint játszották a dalokat.