9547 Karakó, 8-as főút, 110. kilométerkő

Dabrókai Betyár Csárda Karakó vélemények

Veszprém
Zirc

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Legutóbb télen, most pedig nyáron tértünk be egy tesztre. Kint ültünk le. Az étel (két Jókai bableves és két rántott fogas) nem volt rossz. Még csak a kiszolgálás ellen sem emelhetünk kifogást. A bejáratnál valaki klarinétozott, a prímás pedig járta az asztalokat. Nem csak mi, hanem úgy nézett ki, hogy senki sem volt vevő a bazseválásra.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Érdeklődéssel-és igencsak éhesen- érkeztünk a csárdába, de piszkos asztal, csikkel tele hamutartó fogadott, ami aztán úgy is maradt távozásunkig. Az étel bőséges volt, de semmi extra hosszú várakozas után. Kevés vendég volt ami lehetett volna, de ez sem a konyhát se pincéreket nem zavarta, mindent külön kellett kérni a leveshez (piros paprika helyett chilli egy betyárcsárdában ?

ádica TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoporttal tértünk be a csárdába, s nem panaszkodhatunk azt hiszem. Mire az asztalhoz ült mindenki a kézmosás és nézelődés után, már meg is érkezett a leves. Hát ettünk már jobbat is, így summázta az asztaltársaságunk. Nemsokára hozták az egyen rántott húst, körettel, ami viszont finom volt, friss, meleg. A sör viszont hideg, legnagyobb örömünkre.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel tíz év után ismét betértünk a csárdába. Jó döntés volt. A parkoló ugyanúgy tele volt, mint a régi időkbe, de azért találtunk helyet, és szabad asztalt is. Az ételek finomak voltak. A leves hamar megérkezett, és amint megettük, hozták a főételt is. A kiszolgálás kedves, udvarias. A mosdó viszont kívánni valót hagy maga után.
Veszprém
Zirc

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok év után újra betértünk a Dabrókai csárdába. Hajdanán fényorában nagyon sok autó és túristabusz állt a parkolójában. Ezek most megcsappanni látszanak. A csárdába lépve nem látni változást a régi időkhöz képest. Kemencében ropog a tűz, de kevésnek bizonyul ahhoz, hogy december végén befűtse a csárdát. A radiátorok hidegek.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti meghívásnak tettünk eleget. Hallottuk,hogy új tulajdonost kapott a vendéglő,gondoltuk biztosan pozitív változások történtek. Hát nem. Másfél órát órát kellett várnunk mire megkaptuk az ebédünket,mindezt két kis gyerekkel úgy,hogy elötte egy héttel foglaltunk helyet. Az ételek alapvetően finomak voltak,de maga a hely koszos.

2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is köszönetet szeretnék megfogalmazni a hely kreatív szülőinek. Szerintem jó, hangulatos, azt adja amit ígér. Visszaköszön a BETYÁROS kor s külcsín mind a falakon belül s a falakon kívül is. Több ilyen helyet szeretnék látni ma 2015. -be Magyarországon. Tudom tudom ehhez az kell, hogy mi Vendégek motiváltabbak legyünk s sűrűbben látogassuk a helyeket, gazdaság stb.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször útba esik Ausztriába menet, most épp délidő volt ezért betértem. Majdnem kifordultam olyan hideg fogadott, csak az tartott vissza, hogy éhes voltam. Mindegy, kabát maradt. Tiszta terítő sehol nem volt. A választott étel jónak tűnt, a juhtúróval töltött csirke jó volt, de az alápakolt köret két különböző állagú volt, csak a látható volt szép, amúgy pedig mikróban tűzforróra melegített!

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és kisfiunkkal tértünk be,nagy várakozással telve újra az étterembe, mert már mindketten ismertük a méltán híres, régi Dabrókai csárdát. Hát ez, nem az! Az ételeknek horror ára van, és szörnyű minőségűek. Hangzatos ételnevek az étlapon, viszont hús helyett mócsingcafatok. . . A kiszolgálás is meglehetősen gyenge!

Legnépszerűbb csomagok Karakón és környékén
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000 - 41.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.27. - 2019.12.23.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 8.866 - 11.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2020.10.31.
Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.16.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 10.813,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, sárvári arborétum belépővel, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Caesar Panzió
Pápa
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.12. - 2019.12.19.
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 31.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2019.12.21.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.28. - 2020.01.01.
Sirály Hotel
5 nap/4 éjszaka 5.612,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.15.

Szállodák Karakó környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Karakó
Palace Hotel  Karakó
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Dabrókai Betyár Csárda KarakóX