vica98

vica98 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.06.26
Utoljára itt2019.08.14

Szörnyű 2013. június 26.gyerekekkel járt itt
2 éve Gyulán nyaraltunk, bementünk hát a városközpontba keresni egy éttermet, elsőként az Öcsi és Fuszeket szúrtuk ki, majd később meg is bántuk ezt. Nekünk nagyon nem jött be ez az étterem, egy menüt kértük meg 2 cézársalátát. A menü hihetetlenül kevés a saláta meg borzalmas ízű volt, a kiszolgálás borzalmasan lassú és em túl kedves volt, nem is mentünk oda többet.
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
Mi a párommal látogattunk ide nyaralásunk során egy ebédre. Az étlapon az ételek megnevezései igen kreatívak, szórakoztatóak. Az igaz, hogy a feltüntetett ételek egy hányada valóban nem áll rendelkezésre, és ezt csak a megrendelés pillanatában tudatják felünk. De az ételek nagyon finomak, és garantáltan akkora adagok, hogy az ember alig hisz a szemének, amikor meglátja.
Gyenge 2016. november 14.a párjával járt itt
A párommal látogattunk ide a nyáron. A tulaj nem volt igazán szimpatikus, sem segítőkész. A negatív érzéseim inkább emiatt támadtak, mintsem a szállás mivolta miatt, nekem személy szerint fontosak ezek a dolgok. A weboldal ezt írta, idézem: "teniszpálya (ingyenes használat) és grillezőhely biztosítja a kellemes időtöltést.