Világjáró Évi

Világjáró Évi adatlapja

Regisztráció2019.08.21
Utoljára itt2020.12.11

Átlagos 2019. november 19., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebédre mentünk 4-en, mert ajánlották a helyet, de lehet, hogy nem volt a legjobb választás. 10 percet vártunk amig a pincér elöször odajött. és újabb 10 percet amig az italokat kihozta és felvette a rendelést. A levest közös tálban hozta ki, anélkül, hogy megkérdezett volna minket, ami egy családi ebédnél természetes, de egy üzleti ebédnél kényelmetlen.
Szörnyű 2019. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelen voltunk itt, nem elöször, de valószínűleg sokáig nem jövünk vissza. A kellemes környezet ellenére nem éreztük jól magunkat, a pincérek 1 óra után vették fel az ital rendelést, mogorvák voltak, udvariatlanok. Az ételt 2 óra várakozás után hozták ki.
Átlagos 2019. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelre mentünk a Gombás Étterembe, összességében jó volt. Az ételek finomak voltak, frissek, és a külön kéréseket is figyelembe vették. A pincérek kedvesek voltak, bár nagyon elfoglaltak és nagyon sokat kellett várni. A kerthelyiségnek az a fele ahova nekünk terítettek nem étteremi szinvonal volt, inkabb egy elhanyagolt hátsó udvar.