vkatalin1982

vkatalin1982 adatlapja

Regisztráció2016.04.18
Utoljára itt2016.08.25

Átlagos 2016. június 21.gyerekekkel járt itt
Már többször voltam a hotelben, cégesen és priviben is, de most, 2 év kihagyás után akkorát csalódtam, hogy priviben tutira más helyre fogok menni. Egy cég szempontjából tényleg nagyon jók az adottságok (sok szoba, sok különterem), de emiatt szerintem kicsit elkapatták magukat, és a privi vendég nem annyira fontos.
2016. június 21.gyerekekkel járt itt
Hát a környezet, az csodálatos ! Virágok,zöldek, kilátás, csodaszép. Amikor megérkezel, tényleg lenyűgöző a látvány (legalább is nyár elején biztos). Sajnos, ha a teraszon akarsz ülni, előre kell lefoglalnod, mert amúgy csak bent tudsz leülni. . . úgy is, hogy hiába érkeztünk délben, mindegyik le volt foglalva. . .
Átlagos 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Reméltem, hogy történtek változások a hotelben előző évhez képest, de sajnos pozitív irányban nem. Nekem legfőképp az étkezés volt kritikus, azt, hogy allergénmentes étkezés, itt lehetetlen megvalósítani. Vagy akkor úgy, hogy 1 hétig ugyanazt eszed…. párolt hús/hal és natúr zöldség.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Katalin!

Köszönjük, hogy újra megtisztelt bizalmával és szállodánkat választotta szabadsága eltöltésének helyszínéül. Sajnálattal vettük tudomásul, hogy ezúttal csalódottan távozott. Igazán sajnálatos, hogy ilyen negatív tapasztalatokat szerzett ételkínálatunkkal és éttermi munkatársainkkal kapcsolatban, többnyire pozitív értékelésekkel találkozunk.
2016. augusztus 24., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager