Szent Orbán Kisvendéglő Velence
2481 Velence, Panoráma út 37.

Szent Orbán Kisvendéglő Velence a térképen

Szent Orbán Kisvendéglő Velence értékelése:

2. helyezett a 23 velencei étterem közül
114. helyezett Közép Dunántúlon - 826 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, Amex
Staropramen

Szent Orbán Kisvendéglő Velence képei

Szent Orbán Kisvendéglő Velence vélemények

Debrecen

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idegen pályán az ittjartam. hu olvasóira(íróira)hagyatkozunk, Ezért választjuk a kisvendéglőt. Jól tettük. Még Debrecenből asztalt foglalunk,bár sejtem hogy szakadó esőben,hétköznap és októberben nem lesz tolongás. Ez igy is van,azzal a különbséggel hogy ragyogó napsütésben ülünk be az étterembe,ahol a teraszról kitűnő kilátás nyilik a Velencei tóra.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombaton este kerestük fel az éttermet, foglalásunk nem volt, de a pincér azonnal csinált helyet nekünk! A rendelt ételeket hamar megkaptuk és a minőség "csillagos ötös" kategória volt! Mi most voltunk először a környéken is, összességében elmondható, hogy nagyon segítőkészek és barátságosak mindenhol az emberek, ami nagyon jó benyomást tett ránk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Ahogy már több felhasználó is írta, Velence panorámás részén helyezkedik el az étterem = a lépcsősor megmászását be kell kalkulálni, de a teraszról (mi főszezonban, szép időben ebédeltünk ott) a kertre és a tóra nyíló kilátás remek. Az ételek kapcsán lehet kis- és nagyadagot kérni :) a leves inkább csak kóstoló kisadag esetén.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
A panoráma és a kert pazar (sőt már kicsit sok is), a kiszolgálás viszonylag gyors, a felszolgálók segítőkészek . Az ételek finomak voltak, a levesek gyorsan megérkeztek. A főételekre kicsit többet kellett várni, ès a salátákat elfelejtették, de összességében mindennel meg voltunk elégedve, ajánlom jó szívvel!

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Sok évvel ezelőtt próbáltuk először, azóta függők vagyunk. Sajnos ritkán jutunk el de ha Velencei-tó, akkor Szent Orbán Kisvendéglő. Egy hátránya van, hogy jó előre érdemes asztalét foglalni, mert nagyon kedvelt hely. Tökéletes ebédre, de még jobb a lemenő nap mellett a tóban
gyönyörködve elfogyasztani az évek óta változatlan minőségű étkeket
A személyzet kedves, udvarias, figyelmes.

Szerényke TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Hétvégi ebédünket szerettük volna elfogyasztani az étteremben. A telítettség miatt sajnos csak a lenti alagsorban, azaz a pincében kaptunk helyet, mivel nem tudtuk, hogy előzetesen asztalt kell foglalni. Így a kiszolgálás iszonyat lassú volt, szinte olyan érzésünk volt, hogy elfelejtettek bennünket.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát a környezet, az csodálatos ! Virágok,zöldek, kilátás, csodaszép. Amikor megérkezel, tényleg lenyűgöző a látvány (legalább is nyár elején biztos). Sajnos, ha a teraszon akarsz ülni, előre kell lefoglalnod, mert amúgy csak bent tudsz leülni. . . úgy is, hogy hiába érkeztünk délben, mindegyik le volt foglalva. . .

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Nemrég jártunk a kisvendéglöben - ezen oldalon olvasott vélemények alapján. Nem csalódtunk, kiszolgálás udvarias, gyors és szakszerü. Az elfogyasztott ételek minöségével, adagok nagyságával megvoltunk elégedve. Kilátás a tóra - ha olyan helyen kapsz helyet - a teraszról jó. Sajnos - mivel nem dohányzunk - volt kellemetlen élményünk is, ami elrontotta a helyröl a véleményünket.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Azt kell, hogy mondjam, lenyűgözött az étterem. Párommal azt a kiszolgálást és ételt kaptuk ami elvárható. Sajnos a rossz idő miatt a terasz rész előnyeit nem tudtuk élvezni. Azonban lenyűgözött bennünket a hely kertrésze, az étterem hangulata és vacsora után a kilátás. Amikor megérkeztünk azonnal kedves fogadtatásban volt részünk.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
Gyönyörű hely és fantasztikus kilátás a Velencei tóra a teraszról. Az ételek kiadósak, ízletesek voltak, talán a sültek (Erdélyi fatányéros) kicsit szárazak. A személyzet kedves és szolgálatkész volt. Az ételek árai még elfogadhatóak, azonban az italárak, különösen az üdítők - véleményünk szerint - már a túlzottan magas kategóriába tartoztak.

Legnépszerűbb csomagok Velencén és környékén
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.07.18. - 2021.06.30.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.362,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.393 - 31.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.10.21.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.02. - 2020.11.30.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.764 - 24.187,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.342 - 20.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 36.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői bejelentkezéssel, ébresztéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.13. - 2020.12.10.

Szállodák Velence környékén