Z. Eleonóra

Z. Eleonóra adatlapja

Regisztráció2015.02.22
Utoljára itt2017.12.21

Átlagos 2015. február 22.barátokkal járt itt
Az étterem berendezése a régi bútorok szerelmeseinek élmény lehet. Vasárnap du. 1 órára foglaltunk asztalt, ehhez képest nem volt helyünk a svédasztalos éttermi részben. Ebből következően mindjárt le is mozgatták velünk az elfogyasztott kalóriát, mert egy másik éttermi részből kellett jönni-menni a svédasztal eléréséhez.
Kiváló 2015. november 7.a párjával járt itt
A múltból itt maradt, nosztalgiázásra nagyszerű hely!Hatalmas adagok, nagy-nagy olcsóság, igényes tálalás, vidám, természetes, figyelmes kiszolgálás, nagyszerű étkek!! Kihagyhatatlan!!!!A pincérek lelkes hozzáállásán látszik, hogy szívügyük a munkájuk!!Kár, hogy ritkán járunk erre!!
Kiváló 2015. február 22.családjával járt itt
Fantáziadós, különleges kulinális élményeket nyújtó étterem! ! ! Élmény volt itt ebédelni! ! ! A sütemények látványa is örömet szerzett, így egyéb érzékszerveink is kényeztetve voltak az ízlelő bimbókon túl. A visszatérés garantált , amikor már nem a vadludak híre, hanem a platán és Platán nyári "műszakban",s a szép környezet csábítanak majd ide minket.