Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2020. október 30.barátokkal járt itt
A nemrégiben sikerült végre eljutni a Szárcsába, mely kifejezetten jó élményt adott. Egyetlen zavaró mozzanat az volt számomra, hogy a felszolgáló, bár formálisan kifogástalan udvariassággal kezelt minket, mondhatni semmilyen felvetésünkre nem reagált érdemben, az elismerésre sem, nem volt kommunikatív, mint aki úgy érzi, hogy nem feladata a vendéggel szóba elegyedni.
Kiváló 2020. március 7.a párjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, hanem csak úgy betértünk. Mint ahogy azt már sokszor tapasztaltuk, most is nagyon kedvesek voltak a bennünket fogadó és kiszolgáló felszolgálók. Tessék megnézni a túrós csuszámról készült képet! Csak annyit mondtam, hogy sok pörccel kérem. A Jókai bablevesemben pedig szó szerint megállt a kanál.
Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Étel/italSzárcsa Hotel étterme Székesfehérvár - Belső
Kiváló 2018. december 10.a párjával járt itt
Milyen nagy ötlet, hogy a decemberben éppen nem használt kerthelyiséget adventi hangulatban díszítették fel. Na persze belül is ez van. Már állt a karácsonyfa és a mennyezetről lógott a sok karácsonyi dísz. A felszolgálók mikulássapkában sürögtek. Egyébként pont az ebédünk alatt járt ott a Mikulás és a Krampusz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 23.családjával járt itt
Székesfehérvár-i városnézés után tértünk be az étterembe, előtte asztalt foglaltunk és volt:))))
Aztán az étteremben telt ház. . . . később már rájöttünk, miért? ! Az ételek iszonyatosan finomak, ízletesek, guszta tálalás és segítőkész felszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. június 12., csoporttal járt itt
Ad-hoc módon választódott ki az étterem egy 16 fős csoport vacsorája gyanánt. Jeleztem az elején, rugalmasak vagyunk elfogadni ajánlatukat, hogy az előrehaladott időre való tekintettel (este fél kilenc) minél hamarabb ételhez jussunk. Tökéletes összhangban sikerült kiválasztani a legyegyszerűbb lebonyolításhoz vezető ételeket, jobbára négy személyes tálakat.
Kiváló 2016. december 16.a párjával járt itt
Sokszor elautóztunk már mellette, de most az Ittjartam. hu ajánlását követve kipróbáltuk. És nem bántuk meg! Az idén lett nagy divat Magyarországon a fogaspofa. Na itt természetesen az is van. A gyerekeknek szánt ételekből óriási a választék - még saját gyártású halrúd is van harcsából.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Gyenge 2016. november 4.családjával járt itt
Nagy családi svédasztalos ebéden voltunk a Szárcsában. Az étterem kellemes hangulatú, az előre foglalt hosszú asztalunk szépen terített volt. Az italrendelés siralmas, itallap híján - azt elfelejtették - nagyon lassan sikerült mindannyiunktól felvenni a rendelést. A svédasztal kínálata egy jó menzához hasonlít, a minősége már azt sem éri el.
2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Esküvőn vettünk részt, mivel már ismerősöktől hallottam a helyről, kíváncsian vártam. Az esküvőre nagyon szépen megterítettek, hangulatos, bensőséges volt a helyszín, az ételek finomak, a kiszolgálás viszonylag gyors - talán túlságosan is. Ami kicsit zavart, hogy nem voltunk jól elkülönülve a szállóvendégektől, így be-betévedtek idegenek. Az ételek ízletesek és bőségesek voltak, jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Ritka, de igaz, eddig még nem csalódtunk ebben a helyben. Mindig van újdonság, ajánlat ami mindig nagyon finom is. A felszolgálás figyelmes, nem tolakodó, ha van valami kérésünk mindig teljesítik. Tisztaság, kellemes környezet. Minden évszak tartogat meglepetéseket. Mind a kerthelyiség, mind a belső étterem nagyon hangulatos, kényelmes. Csak ajánlani tudjuk.
2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Székesfehérvár éttermei közül a külsőségek szempontjából én első helyre teszem. Persze ízlések és pofonok. Régies mégis otthonos. Az ételek különlegesek. Ezért szeretem. Főleg e Franciás,Olaszos beütésük miatt. Gyermek barát,az unokáim imádják,hogy nem kell az evés végén az asztalnál rostokolniuk,van játszási lehetőségük.