Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
A nemrégiben sikerült végre eljutni a Szárcsába, mely kifejezetten jó élményt adott. Egyetlen zavaró mozzanat az volt számomra, hogy a felszolgáló, bár formálisan kifogástalan udvariassággal kezelt minket, mondhatni semmilyen felvetésünkre nem reagált érdemben, az elismerésre sem, nem volt kommunikatív, mint aki úgy érzi, hogy nem feladata a vendéggel szóba elegyedni.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem foglaltunk asztalt, hanem csak úgy betértünk. Mint ahogy azt már sokszor tapasztaltuk, most is nagyon kedvesek voltak a bennünket fogadó és kiszolgáló felszolgálók. Tessék megnézni a túrós csuszámról készült képet! Csak annyit mondtam, hogy sok pörccel kérem. A Jókai bablevesemben pedig szó szerint megállt a kanál.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Milyen nagy ötlet, hogy a decemberben éppen nem használt kerthelyiséget adventi hangulatban díszítették fel. Na persze belül is ez van. Már állt a karácsonyfa és a mennyezetről lógott a sok karácsonyi dísz. A felszolgálók mikulássapkában sürögtek. Egyébként pont az ebédünk alatt járt ott a Mikulás és a Krampusz. Párom májgaluska-levest és nagyon finom borjú-bécsit fogyasztott.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Székesfehérvár-i városnézés után tértünk be az étterembe, előtte asztalt foglaltunk és volt:))))
Aztán az étteremben telt ház. . . . később már rájöttünk, miért? ! Az ételek iszonyatosan finomak, ízletesek, guszta tálalás és segítőkész felszolgálás. A kert helységben teljesen átszellemülsz az étkezéshez:o)))ugyanis nagyon lágy zongora kíséretében fogyaszthattuk el a kiválasztott különlegességeket.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Ad-hoc módon választódott ki az étterem egy 16 fős csoport vacsorája gyanánt. Jeleztem az elején, rugalmasak vagyunk elfogadni ajánlatukat, hogy az előrehaladott időre való tekintettel (este fél kilenc) minél hamarabb ételhez jussunk. Tökéletes összhangban sikerült kiválasztani a legyegyszerűbb lebonyolításhoz vezető ételeket, jobbára négy személyes tálakat.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Sokszor elautóztunk már mellette, de most az Ittjartam. hu ajánlását követve kipróbáltuk. És nem bántuk meg! Az idén lett nagy divat Magyarországon a fogaspofa. Na itt természetesen az is van. A gyerekeknek szánt ételekből óriási a választék - még saját gyártású halrúd is van harcsából. Szárcsáéknak van fantáziájuk és messze felülemelkednek a sok átlagos étterem fölé.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családi svédasztalos ebéden voltunk a Szárcsában. Az étterem kellemes hangulatú, az előre foglalt hosszú asztalunk szépen terített volt. Az italrendelés siralmas, itallap híján - azt elfelejtették - nagyon lassan sikerült mindannyiunktól felvenni a rendelést. A svédasztal kínálata egy jó menzához hasonlít, a minősége már azt sem éri el.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Esküvőn vettünk részt, mivel már ismerősöktől hallottam a helyről, kíváncsian vártam. Az esküvőre nagyon szépen megterítettek, hangulatos, bensőséges volt a helyszín, az ételek finomak, a kiszolgálás viszonylag gyors - talán túlságosan is. Ami kicsit zavart, hogy nem voltunk jól elkülönülve a szállóvendégektől, így be-betévedtek idegenek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Ritka, de igaz, eddig még nem csalódtunk ebben a helyben. Mindig van újdonság, ajánlat ami mindig nagyon finom is. A felszolgálás figyelmes, nem tolakodó, ha van valami kérésünk mindig teljesítik. Tisztaság, kellemes környezet. Minden évszak tartogat meglepetéseket. Mind a kerthelyiség, mind a belső étterem nagyon hangulatos, kényelmes. Csak ajánlani tudjuk.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Székesfehérvár éttermei közül a külsőségek szempontjából én első helyre teszem.Persze ízlések és pofonok.Régies mégis otthonos.Az ételek különlegesek.Ezért szeretem.Főleg e Franciás,Olaszos beütésük miatt.Gyermek barát,az unokáim imádják,hogy nem kell az evés végén az asztalnál rostokolniuk,van játszási lehetőségük.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 12.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.11. - 2021.12.30.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.23. - 2022.04.23.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.29. - 2021.12.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 31.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2023.01.01.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.04.23. - 2021.09.30.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.04.23.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 15.120 - 23.436,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.08.31.
Bohém Birtok
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 39.200,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, társasjáték használattal, parkolással
2020.01.01. - 2021.12.22.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és kondi terem használattal, játszószobával
2021.05.21. - 2021.06.03.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Vital Hotel Nautis Székesfehérvár
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2 éjszakás ajánlat

Szárcsa Hotel étterme SzékesfehérvárX