Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Milyen nagy ötlet, hogy a decemberben éppen nem használt kerthelyiséget adventi hangulatban díszítették fel. Na persze belül is ez van. Már állt a karácsonyfa és a mennyezetről lógott a sok karácsonyi dísz. A felszolgálók mikulássapkában sürögtek. Egyébként pont az ebédünk alatt járt ott a Mikulás és a Krampusz. Párom májgaluska-levest és nagyon finom borjú-bécsit fogyasztott.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Székesfehérvár-i városnézés után tértünk be az étterembe, előtte asztalt foglaltunk és volt:))))
Aztán az étteremben telt ház. . . . később már rájöttünk, miért? ! Az ételek iszonyatosan finomak, ízletesek, guszta tálalás és segítőkész felszolgálás. A kert helységben teljesen átszellemülsz az étkezéshez:o)))ugyanis nagyon lágy zongora kíséretében fogyaszthattuk el a kiválasztott különlegességeket.

lnln TOP étteremértékelő
2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Ad-hoc módon választódott ki az étterem egy 16 fős csoport vacsorája gyanánt. Jeleztem az elején, rugalmasak vagyunk elfogadni ajánlatukat, hogy az előrehaladott időre való tekintettel (este fél kilenc) minél hamarabb ételhez jussunk. Tökéletes összhangban sikerült kiválasztani a legyegyszerűbb lebonyolításhoz vezető ételeket, jobbára négy személyes tálakat.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Sokszor elautóztunk már mellette, de most az Ittjartam. hu ajánlását követve kipróbáltuk. És nem bántuk meg! Az idén lett nagy divat Magyarországon a fogaspofa. Na itt természetesen az is van. A gyerekeknek szánt ételekből óriási a választék - még saját gyártású halrúd is van harcsából. Szárcsáéknak van fantáziájuk és messze felülemelkednek a sok átlagos étterem fölé.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családi svédasztalos ebéden voltunk a Szárcsában. Az étterem kellemes hangulatú, az előre foglalt hosszú asztalunk szépen terített volt. Az italrendelés siralmas, itallap híján - azt elfelejtették - nagyon lassan sikerült mindannyiunktól felvenni a rendelést. A svédasztal kínálata egy jó menzához hasonlít, a minősége már azt sem éri el.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Esküvőn vettünk részt, mivel már ismerősöktől hallottam a helyről, kíváncsian vártam. Az esküvőre nagyon szépen megterítettek, hangulatos, bensőséges volt a helyszín, az ételek finomak, a kiszolgálás viszonylag gyors - talán túlságosan is. Ami kicsit zavart, hogy nem voltunk jól elkülönülve a szállóvendégektől, így be-betévedtek idegenek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Ritka, de igaz, eddig még nem csalódtunk ebben a helyben. Mindig van újdonság, ajánlat ami mindig nagyon finom is. A felszolgálás figyelmes, nem tolakodó, ha van valami kérésünk mindig teljesítik. Tisztaság, kellemes környezet. Minden évszak tartogat meglepetéseket. Mind a kerthelyiség, mind a belső étterem nagyon hangulatos, kényelmes. Csak ajánlani tudjuk.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Székesfehérvár éttermei közül a külsőségek szempontjából én első helyre teszem.Persze ízlések és pofonok.Régies mégis otthonos.Az ételek különlegesek.Ezért szeretem.Főleg e Franciás,Olaszos beütésük miatt.Gyermek barát,az unokáim imádják,hogy nem kell az evés végén az asztalnál rostokolniuk,van játszási lehetőségük.

Sütő András TOP étteremértékelő
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megfordultunk az étteremben,a szállást nem próbáltuk ki. Azért jártunk ide mert tetszett az étterem berendezése, hangulata színvonala. Az évek során sokat romlott a kiszolgálás minősége. Több mint egy órát vártunk az ételre. Majdnem felálltunk és eljöttünk,amit az egy család meg is tett. Mi csak azért nem mert már nagyon éhesek voltunk.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem berendezése a régi bútorok szerelmeseinek élmény lehet. Vasárnap du. 1 órára foglaltunk asztalt, ehhez képest nem volt helyünk a svédasztalos éttermi részben. Ebből következően mindjárt le is mozgatták velünk az elfogyasztott kalóriát, mert egy másik éttermi részből kellett jönni-menni a svédasztal eléréséhez.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Smart Rooms Motel
2019.07.21. - 2020.07.21.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.07.22. - 2019.12.31.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.15.
Hotel Carpe Diem
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.09.30.
Hotel Anna Villa
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszószoba és játszótér használattal, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.01.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2018.06.22. - 2019.12.20.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától

Szárcsa Hotel étterme SzékesfehérvárX