Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Szárcsa Hotel étterme Székesfehérvár vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Nem foglaltunk asztalt, hanem csak úgy betértünk. Mint ahogy azt már sokszor tapasztaltuk, most is nagyon kedvesek voltak a bennünket fogadó és kiszolgáló felszolgálók. Tessék megnézni a túrós csuszámról készült képet! Csak annyit mondtam, hogy sok pörccel kérem. A Jókai bablevesemben pedig szó szerint megállt a kanál.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Milyen nagy ötlet, hogy a decemberben éppen nem használt kerthelyiséget adventi hangulatban díszítették fel. Na persze belül is ez van. Már állt a karácsonyfa és a mennyezetről lógott a sok karácsonyi dísz. A felszolgálók mikulássapkában sürögtek. Egyébként pont az ebédünk alatt járt ott a Mikulás és a Krampusz. Párom májgaluska-levest és nagyon finom borjú-bécsit fogyasztott.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Székesfehérvár-i városnézés után tértünk be az étterembe, előtte asztalt foglaltunk és volt:))))
Aztán az étteremben telt ház. . . . később már rájöttünk, miért? ! Az ételek iszonyatosan finomak, ízletesek, guszta tálalás és segítőkész felszolgálás. A kert helységben teljesen átszellemülsz az étkezéshez:o)))ugyanis nagyon lágy zongora kíséretében fogyaszthattuk el a kiválasztott különlegességeket.

lnln TOP étteremértékelő
2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Ad-hoc módon választódott ki az étterem egy 16 fős csoport vacsorája gyanánt. Jeleztem az elején, rugalmasak vagyunk elfogadni ajánlatukat, hogy az előrehaladott időre való tekintettel (este fél kilenc) minél hamarabb ételhez jussunk. Tökéletes összhangban sikerült kiválasztani a legyegyszerűbb lebonyolításhoz vezető ételeket, jobbára négy személyes tálakat.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Sokszor elautóztunk már mellette, de most az Ittjartam. hu ajánlását követve kipróbáltuk. És nem bántuk meg! Az idén lett nagy divat Magyarországon a fogaspofa. Na itt természetesen az is van. A gyerekeknek szánt ételekből óriási a választék - még saját gyártású halrúd is van harcsából. Szárcsáéknak van fantáziájuk és messze felülemelkednek a sok átlagos étterem fölé.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családi svédasztalos ebéden voltunk a Szárcsában. Az étterem kellemes hangulatú, az előre foglalt hosszú asztalunk szépen terített volt. Az italrendelés siralmas, itallap híján - azt elfelejtették - nagyon lassan sikerült mindannyiunktól felvenni a rendelést. A svédasztal kínálata egy jó menzához hasonlít, a minősége már azt sem éri el.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Esküvőn vettünk részt, mivel már ismerősöktől hallottam a helyről, kíváncsian vártam. Az esküvőre nagyon szépen megterítettek, hangulatos, bensőséges volt a helyszín, az ételek finomak, a kiszolgálás viszonylag gyors - talán túlságosan is. Ami kicsit zavart, hogy nem voltunk jól elkülönülve a szállóvendégektől, így be-betévedtek idegenek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Ritka, de igaz, eddig még nem csalódtunk ebben a helyben. Mindig van újdonság, ajánlat ami mindig nagyon finom is. A felszolgálás figyelmes, nem tolakodó, ha van valami kérésünk mindig teljesítik. Tisztaság, kellemes környezet. Minden évszak tartogat meglepetéseket. Mind a kerthelyiség, mind a belső étterem nagyon hangulatos, kényelmes. Csak ajánlani tudjuk.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Székesfehérvár éttermei közül a külsőségek szempontjából én első helyre teszem.Persze ízlések és pofonok.Régies mégis otthonos.Az ételek különlegesek.Ezért szeretem.Főleg e Franciás,Olaszos beütésük miatt.Gyermek barát,az unokáim imádják,hogy nem kell az evés végén az asztalnál rostokolniuk,van játszási lehetőségük.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megfordultunk az étteremben,a szállást nem próbáltuk ki. Azért jártunk ide mert tetszett az étterem berendezése, hangulata színvonala. Az évek során sokat romlott a kiszolgálás minősége. Több mint egy órát vártunk az ételre. Majdnem felálltunk és eljöttünk,amit az egy család meg is tett. Mi csak azért nem mert már nagyon éhesek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 13.250 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.12.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414 - 14.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.10.22.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.150 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.24.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
2020.09.01. - 2020.11.01.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, Gáspár Lacival, tűzijátékkal, tombolával, wellness-részleg használattal, gyermek animációval
2020.12.31. - 2021.01.03.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2020.01.07. - 2020.12.31.
CE Plaza Hotel
2-3 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, táncos, zenés esttel, Kökény Attila fellépésével, családbarát szolgáltatásokkal
2020.10.22. - 2020.10.25.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.07.18. - 2020.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Residence Konferencia és Wellness Hotel Székesfehérvár
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)