zorka 55

zorka 55 adatlapja

Regisztráció2017.08.14
Utoljára itt2021.09.05

Átlagos 2018. június 21.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk a szállodában ami az első ittlétünk óta sokat változott sajnos negatív irányban. Az első meglepetés az utalvány megvásárlása után rögtön történt, mikor felfedeztem a következő sorokat"Idézem:
"A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be.
Felhasználó fényképei:
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár -
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk vendégek,minden nagyon szuper volt,kiszolgáló személyzet kedves,segítőkész minden tekintetben,kivéve a masszázs hölgy! A szauna szeánsz kiváló, a Wellness részleg is szép, rendezett,a vizi torna is remek, minden a vendégekért történik, a meglepetés uzsonna nemes gesztus.
Felhasználó fényképei:
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta -
Átlagos 2021. szeptember 1.családjával járt itt
Szállást kerestem egy bizonyos időpontra, itt találtam a képek alapján, meg a minősítés alapján, jónak találtam,bár egy kicsit húzós az ár, de azt gondoltam minőséget meg kell fizetni. A szállás 3 főre lett foglalva amiből az egyik fő mozgás korlátozott!
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Hunguest Hotel Pelion Tapolca -