zsancsa

zsancsa adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2014.09.30

Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtam rá, miközben nyaralásunkat terveztük. Ahol a természet jelen van, állatok, kerthelyiség stb. az már engem levesz a lábamról. Természetes, hogy beterveztem félútun Hévíz felé, hogy ebédünket ott fogjuk elkölteni. Nem csalódtam! Barátságos kiszolgálás, finom ételek.
Kiváló 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
3nap/2 éjszakás kaland a Hotel Caramell-ben-kiváló 3 gyermekes család vagyunk, a gyermekek között nagy a korkülönbség, de ez a szálloda minden korosztály számára megadja a pihenés, felüdülés lehetőségét. A kinti medence kicsi,de szerintem, aki pihenni vágyik, annak a benti wellnes részleg minden lehetőséget biztosít.
Felhasználó fényképei:
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? -
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedett voltam, mind a szállodával, mind az ellátással. A kiszolgáló személyzet, az étteremtől, a wellnessig mindenhol a maximális kiszolgálást nyújtották. Ami nem elkerülendő, hogy elfogadható áron nyújtották mind ezt. Egy három gyermekes család vagyunk, a gyermekek között elég nagy a korkülönbség, de mindenki megtalálta számára legjobb időtöltést.