ZsAnita

ZsAnita adatlapja

Regisztráció2014.04.16
Utoljára itt2019.03.26

Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Nekem nagyon tetszik a hely, mert hangulatos, finoman főznek, mindig vadból készült ételeket rendelek. Egy hosszú út előtt csodás. Nagyon tiszta, kulturált. Van egy kis játszótér is mellette, gondolva a gyerekekre is. Benzinkút is van, de ezt nem reklámozom. Nagyon régóta épült ez az étterem, de pár éve kicsit átalakították, de szerencsére a lényeg megmaradt.
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Szuper jól éreztük magunkat. 3 gyerekkel voltunk, mindegyik 3 éves. Nekik az egész egy nagy játék birodalom volt:-)) Tökéletes, jól felszerelt szobák, étel választék sok rétű, mindenki megkapja/ megtalálja amit szeret, pláne 3 gyereknél. :-))Sokféle játék, amiben fejlesztő hatású is van. Tetszett az Óvodai rész.
Felhasználó fényképei:
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok -
Átlagos 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
A wellness része illetve az élmény fürdő esetén csalódtam, mert kopott csempék a medencéknél.A játékok használhatatlanok.A hullám nulla.Első ránézésre szép és jó, de aztán a tapasztalat után..Pedig biztos, hogy lehetne nagyon szuper. A szálloda maga szép, nagy parkolóval.Sajnos sok kivetni való van.