Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest
1055 Budapest, Szent István körút 21.

Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest a térképen

Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest értékelése:

palacsintázó

Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest vélemények

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Véleményem: Nagyon finom, ízletes palacsintát ettem, nagy adagok, öntetettel, gyümölcsökkel. Az italok is fantasztikusak. Mindenkinek ajánlom. A személyzet jó fej. Kényelmes bútorok. A tisztaság,hmm..viszonylag elfogadható.
Lényegében jó hely.Árban és adagban szuper Esti órákban voltam baráti társasággal!!!!!
.-))))))

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vagy egy éve képeslapot akartam vásárolni abban a szép írószerboltban, ami itt állt, és bosszúsan konstatáltam, hogy palacsintázó működik a helyén. Pedig bosszúságra csak most volt igazán okom, mikor be is mentem. A látvány kellemes. A terem tágas, tiszta, a bútorok szépek és kényelmesek. Ezzel a pozitívumok végére értem.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Nem. Sőt nagyon nem. A Batthyány téren található palacsintázóba jártam pár éve ami kiszolgálásra nem, de ízekre nagyon tetszett. Ennek tudatában kerestük fel az új körúti üzletüket. A kiszolgálás első körre hihetetlen flegma és lekezelő volt. A második sorbaállásnál ezt már orvosolta a kiszolgáló hölgy. A nagy választék valójában elég szegényes.
Balatonberény

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
A közelben járva a napokban ide tértem be ebédidőben egy könnyű ebédre. A 60 féle palacsinta mellett két féle levesből is lehet választani, én a tárkonyos raguleves mellett döntöttem. A leves már csészébe ki volt porciózva, utána ment a mikróba. A palacsintát is a korábban kisütött palacsinta töltésével és mikrózásával készítik, ami sokat ront az egyébként finom ételek értékéből.
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Nagyi Palacsintázója bár évtizedek óta, már a rendszerváltás idején is működő palacsintázó-lánc, de az utóbbi években egyre rosszabb lett a híre, főleg a 0-24 órában nyitva tartó Batthyány téri egységükben lehetett rossz élményekről olvasni vagy akár személyesen megtapasztalni. A Nyugati tér közelében, a Szent István körúton - korábbi papír-írószer bolt helyén - néhány hete nyitottak meg egy újabb étkezdét.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.08.25. - 2020.01.28.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval