Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest
1055 Budapest, Szent István körút 21.

Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest a térképen

Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest értékelése:

palacsintázó

Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) Budapest vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Nem. Sőt nagyon nem. A Batthyány téren található palacsintázóba jártam pár éve ami kiszolgálásra nem, de ízekre nagyon tetszett. Ennek tudatában kerestük fel az új körúti üzletüket. A kiszolgálás első körre hihetetlen flegma és lekezelő volt. A második sorbaállásnál ezt már orvosolta a kiszolgáló hölgy. A nagy választék valójában elég szegényes.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A közelben járva a napokban ide tértem be ebédidőben egy könnyű ebédre. A 60 féle palacsinta mellett két féle levesből is lehet választani, én a tárkonyos raguleves mellett döntöttem. A leves már csészébe ki volt porciózva, utána ment a mikróba. A palacsintát is a korábban kisütött palacsinta töltésével és mikrózásával készítik, ami sokat ront az egyébként finom ételek értékéből.
Szolnok

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Nagyi Palacsintázója bár évtizedek óta, már a rendszerváltás idején is működő palacsintázó-lánc, de az utóbbi években egyre rosszabb lett a híre, főleg a 0-24 órában nyitva tartó Batthyány téri egységükben lehetett rossz élményekről olvasni vagy akár személyesen megtapasztalni. A Nyugati tér közelében, a Szent István körúton - korábbi papír-írószer bolt helyén - néhány hete nyitottak meg egy újabb étkezdét.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.25. - 2017.12.21.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Medvepark belépővel, masszázzsal, késői távozással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Nagyi Palacsintázója (Szent István körút) BudapestX