Zsár házaspár

Zsár házaspár adatlapja

Regisztráció2015.01.12
Utoljára itt2018.11.10

Kiváló 2015. március 7.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, kellemes elszállásolás, kiváló ételek, s nem utolsó sorban: isteni fürdőzési lehetőség - szeretem, ha télen is úszhatok a szabadban, s nem kell megfagynom. :-)A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Egy céges rendezvény során tölthettünk itt 2 napot. Nagyon jó volt az elszállásolás is, az ételek is, s a wellness részleg is.
Kiváló 2015. január 12.a párjával járt itt
Nagyon változatos, finoman elkészített ételeket ehettünk. Kétszer vacsoráztunk, de nem kellett attól tartanunk, hogy ugyanazt az ételeket kell fogyasztanunk. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon kellemes időt tölthettünk itt.
Gratulálunk!
Mindenkinek ajánlani tudom. Férjemmel töltöttem itt 3 napot)
Kiváló 2016. január 13.a párjával járt itt
Fantasztikus Hotel szuper helyen. A szobánk tágas volt, kicsi konyharésszel. A kávé-teafőzésen kívül viszont nem is lenne rá szükség, mert az ellátás is kiváló (félpanzió). A Welness részleg viszont ehhez a hotelhez kicsi: uszodának titulálja a medencét, amiben csak akkor lehet igazán úszkálni, ha csak néhány vendég van bent- nem beszélve a vízbe ugráló gyerekekről.