2300 Ráckeve, Dömsödi út 1/a

Duna Relax & Event Hotel étterme Ráckeve képei

Duna Relax & Event Hotel étterme Ráckeve vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédelni ültünk be, és bár finomak voltak az ételek, mennyiségük viszont olyan csekély, hogy ilyennel nem találkoztam mostanában. Két fő ételből lehetett választani és a nem túl méretes hús mellet összesen úgy kétkanálnyi burgonya kupac volt a tányéron. Nem laktunk jó. A számla ehhez képest méretes volt.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
A Hotel szállóvendégei voltunk három éjszakát így kaptunk, három vacsorát és három reggelit! Az ételek finomak, bőségesek mihelyt fogy akkor azonnal pótolják! A süteményből viszont csak háromféle van a repertoárban és sajnos nagyon gyenge minőségűek!
Debrecen

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel szállóvendégek is vagyunk, ezért van időnk tesztelni az éttermet is. Jó helyen van, a Duna parton de több mint egy óra autóval, mire levergődűnk Pestről. Parkolni lehet, még telt ház mellett is. Az étterem kimondottan ízlésesen van kialakítva, hangulatos hely. Igaz 4 csillagos hotelben vagyunk. Az étterem svédasztalos rendszerben bonyolítja az étkeztetést, többféle menü állítható össze.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ebédet és egy vacsorát fogyasztottunk le az étteremben. Az ebéd menüválasztásos: 2 leves és 2 főétel közül lehetett választani. Vacsora svédasztalos volt: 2 leves (nem az ami ebédnél, mint néhány másik helyen), 5-6 főétel, 4-5 köret, zöldsaláták, gyümölcsök, 3 desszert. A fogások ízletesek, szépen tálaltak, frissek. A kinti és a benti étkező is hangulatos.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20.
Egy romantikus hétvégét töltöttünk itt a párommal! A hideg februári napon szinte felüdülés volt eltölteni itt egy pár napot! Szinte elfeledtette velünk még azt is hogy kint zord hideg idő van! Sok felé finom étel közül választhattunk a hangulatos csodaszép éttermi részben! Ami még kifejezetten tetszett az a Wellness részleg,ahol különféle gyógyteák közül is választhattunk!

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon szép. A berendezés modern, a terítés kiváló, tetszetős. Svédasztalos vagy büfé rendszerű ebéden voltunk. 2 féle leves, sültek, harcsa, szaftos és rántott húsételek, köret, mindenféle savanyúság, desszert, gyümölcs volt az asztalon. Mindenki találhat kedvére valót. Én nem eszem sósan , de sajnos az ételek egy része ízetlen-sótalan volt, még nekem is.

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.242 - 21.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.790 - 24.261,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.032,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.985 - 21.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.280 - 20.735,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Ráckeve környékén
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)