Duna Relax Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax Hotel Ráckeve
Duna Relax Hotel RáckeveDuna Relax Hotel Ráckeve
Duna Relax Hotel RáckeveDuna Relax Hotel Ráckeve

A Duna Relax Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra (min. 2 éj)
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyári wellness pihenés (1 éjtől)
Nyári wellness pihenés (1 éjtől)
06.21-08.31.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Duna Relax Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Nagyon szép minden. Karácsony előtt voltunk. Nagyon kényelmes minden igényt kielégítő szobát kaptunk.
A félpanziós étkezést választottuk. Nagyon meg voltunk elégedve a reggelivel és a vacsorával.
A wellness részleg nagyon jó.
Személyzet kedves ,segítőkész.
Mindennel meg voltunk elégedve.
Duna Relax Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax Hotel Ráckeve - Belső
Szörnyű 2023. július 19.csoporttal járt itt
A pezsgő fürdők és élménymedencék nem működtek, nem volt megfelelő számú pihenőágy, a bárban nem volt kínálat, meleg italokat szolgáltak fel és a klíma sem működöt a közös helységekben. (A szobákban pedig csak 16 fokra állítva), a kerthelyiségben nem voltak kitéve az asztalok, székek, a vacsoránál sokszínű kínálat helyett három féle étel közül lehetett választani.
2022. május 11.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. A személyzet maximálisan kedves, tisztelettudó, a kert csodás, látszik rajta a törődés, mind aktív, mind lazító pihenésre tökéletes a szálloda. A szobák sajnos kezdenek "lelakódni" (szokásos helyzet, 15 éves szálloda, visszaforgatás a felújításra nem jut vagy. . . - tapéta több helyen sérült, szőnyegpadló szintén).
2022. április 18.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk el , két idősebb hölgy. Jól éreztük magunkat, mert a személyzet nagyon kedves volt,a programok is tetszettek,az ételek finomak, az ágy kényelmes. A környéken jókat sétáltunk. A wellness részleg azonban a honlapon sokkal nagyobbnak volt feltüntetve, a medencék hőfoka túl meleg, ill. egyforma.
2022. március 22.a párjával járt itt
Összességében kellemes időt töltöttünk itt. A szoba átlagos méretű, a fürdő viszont nagy, de az elszívó éjszaka kicsit hangos. Reggeli jó bár egyhangú, ugyanaz a kínálat minden nap, a vacsora viszont választékos és finom. A wellness alapvetően jó, bár kezd elhasználódni, és ottlétünkkor az élményelemek fele nem működött, amit szóvá is tettünk. A személyzet barátságos és segítőkész.
Kiváló 2022. március 16.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Szuper volt a welness, kedves a személyzet. Tetszett, hogy rengeteg animációs program volt naponta, amiből lehetett választani. A reggeliző asztalokra kikészített aktuális napi programfüzet nagyon kedves ötlet, eddig még nem találkoztam ilyennel. Bőséges volt az étel kínálat, bár az ételek minősége eléggé átlagos.
Átlagos 2022. március 16.gyerekekkel járt itt
Tetszett: szoba elég nagy, ágy kényelmes, vacsora finom, választékos.
Nem tetszett' WiFi nagyon gyenge használhatatlan. Reggelinél a pékáru száraz, kemény volt mind a négy napban. Takarítónők reggel fél hétkor hangos beszéddel, csörömpöléssel zavarják azt aki még alszik. Fél nyolckor pedig már kopognak, hogy takarítanának. Wellnessben kevés az ágy.
2022. március 14.barátokkal járt itt
Wellness részleg volt a gond. A képek és felsorolások alapján többre számítottunk. Nem volt hangulata,kicsi,a pihenő szobában jó lett volna egy kis halk zene. A tea jó ötlet,a reggeli szuper volt. A kutyusra figyeltek,számítottak rá,ez pozitív volt. Az erkély ajtó nem csukható kívülről,télen ez nem túl jó.
Kiváló 2022. március 5.a párjával járt itt
Minden igényünket kielégítette a hotel. A személyzet kivétel nélkül nagyon kedves volt, az ételek finomak voltak, a wellnesz egész napos, késő estig tartó nyitva tartása nagyon pozitív. A szauna show, a tea bár, a délutáni csipegetések, a minden napos programok mind emelték az ott tartózkodás hangulatát. Felnőtt barát szálloda, alkalmas a teljes kikapcsolódásra!
Gyenge 2022. február 9.a párjával járt itt
AMI tetszett: 1) a személyzet kedvessége, és udvariassága. 2) a tisztaság. 3) a tapéták. Ami NEM tetszett: 1) a szoba rettenetesen meleg volt, a fűtést nem lehetett állítani. 2) A wellness részleg nagyon kicsi, a hotel befogadóképességéhez, kevés a pihenőágy, és még kívülről is fogadnak vendéget. Nincs elegendő öltözőszekrény.
Duna Relax Hotel Ráckeve a térképen
2300 RáckeveDömsödi út 1-3
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó