Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2021. szeptember 7.barátokkal járt itt
Már harmadszok voltunk a szállodába és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves,a szobák kényelmesek,a wellnes részleg nagyon szuper. Az ételek kiválóak és kérésre speciális étkezést biztosítanak. A környék gyönyörű,rengeteg látnivaló van. A kilátás a Dunára felejthetetlen élmény,a naplemente nagyon szép az erkélyről.
Kiváló 2021. szeptember 6.kollégákkal járt itt
Nagyon szép a szálloda, jó a wellness részleg, finomak az ételek. Még régebben jártam itt, céges csapatépítőn, de nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép a kilátás is, kényelmes szobák, kedves és segítőkész személyzet, Csakis ajánlani tudom mindenkinek. Szimpatikus szálloda és étterem egyben.
Kiváló 2020. november 10.a párjával járt itt
Kellemes,nyugodt szálloda,kiváló wellness részleggel,nagyon jó masszőrrel.
A szobák minden igényt kielégítenek,nagyon kényelmes ágyak vannak.
Tiszta,csendes,pihenésre nagyon alkalmas hely.
Kiváló 2020. október 27.a párjával járt itt
Kutya barát szállást kerestünk. Fontos volt , hogy mi is ki tudjunk kapcsolódni. A személyzet udvarias, figyelmes , barátságos és gyors volt. Mindenre volt megoldás ami a kutyus miatt felmerült mint plusz igény. Mint kiderült mindenki szerette a kutyákat. A szoba szép volt, a kilátás pedig pazar. Az ételek finomak voltak.
Kiváló 2020. október 1.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a sok plusz dolog amivel kedveskedett a szálloda. Pl. a szobába készített tea, kávé, vízforraló, az üdvözlőital, a wellnessben lehetőség volt gyógyteák, ivóvíz fogyasztására, délutáni csipegetésre (pogácsa). Tetszettek a napi programok, úgy mint vízi torna, szauna szeánsz. Nagyon finomak voltak az ételek.
Kiváló 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Már többször voltunk a hotelben , de mindig nagy örömmel térünk vissza. Tökéletes az elhelyezkedése a Duna parton közel az Árpád híd amin keresztül percek alatt a hangulatos belvárosba jutunk . A szálloda elegáns közösségi terekkel és szobákkal rendelkezik . A személyzet észrevétlenül kíséri végig a pihenésünket .
Kiváló 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Szeptember 10-től 13-ig voltunk a férjemmel a szállodába! A személyzet nagyon kedves,a szoba kényelmes,csendes,igazi pihenőhely szép kilátással. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó! Az idő szerencsére nagyon jó volt,így tudtunk a gyönyörű kertben napozni! A recepciósok, a pincérek,de még a takarító személyzet is végtelenül udvarias,segítőkész volt. Köszönjük.
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Szülinapot ünnepeltünk,remek választás volt. A személyzet nagyon kedves volt,az ételek rendkívül finomak voltak sok választékkal. Az erkélyes szobából gyönyörű volt a kilátás a Dunára. A szoba tiszta és barátságos volt. A wellness nagyon jó és szép. Az idén is visszatérünk,már ki is fizettük. Mindenkinek jó szívvel ajánlom,nem fognak csalódni.
Duna Relax & Event Hotel válasza
Köszönjük a maximális értékelést, és a kedves szavakat! Nagy örömmel tölt el bennünket ilyen vélemény olvasása! Máskor is nagy szeretettel várjuk vissza önoket! Üdvözlettel:
2019. április 2., Duna Relax & Event Hotel, front office manager
Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
A Hotel "felnőtt barát" mivolta, és az ajánlatban feltüntetett széleskörű szolgáltatásai vonzottak annak kipróbálására. Amit leírtak minden valós, sőt. . . A teljes személyzet segítőkész, udvarias és figyelmes volt mind a négy napon keresztül. A szobák, helyiségek, wellness tiszta, kényelmes.
Duna Relax & Event Hotel válasza
Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus értékelést! Üdvözlettel: Duna Relax & Event Hotel
2018. november 15., Duna Relax & Event Hotel, front office manager
Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedésü szálloda a Duna parton. Visszafogotttan elegáns az egész szálloda. Harmonikus hangulatot áraszto kényelmes szobák Dunára nézö kilátással. Wellnes külsö belsö része nagyon jo. Étterme kiválo. A személyzet kedves, figyelmes, nagyon készséges. Kerékpár bérlési lehetöség. Udvari sakk, ping-pong. A legjobb szálloda ahol eddig voltunk.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső