Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Gyenge 2019. december 13.a párjával járt itt
Régen szerettem volna megnézni a hotelt, de nagyot csalódtam. Komoly bajok vannak a tisztasággal, a konyhája minősíthetetlen. Az ételek ízetlenek, nincsenek rendesen megfőzve, és már az étterem nyitásának pillanatában hidegek. A személyzet nincs képben a pl. az italokkal, különösen a borokkal.
Gyenge 2019. november 6.a párjával járt itt
Régóta terveztük már férjemmel, hogy elmegyünk ebbe a hotelbe. Sajnos elég csalódottak voltunk. Első este az étteremben a vacsora ideje alatt a pincér oda sem jött az asztalunkhoz. Reggelinél az asztalok, terítők koszosak voltak.
Gyenge 2018. január 3.a párjával járt itt
Itt töltöttük a szilvesztert, rossz ötlet volt. Először a pozitívumokat, mert azokat is meg kell említeni:
A hotel fekvése kiváló, a Dunára és a szemközti partra nyíló panoráma csodás. Az épület és a berendezés hangulatos, kiegyensúlyozott. A jacuzzis fürdőszoba kellemes meglepetés, akárcsak a napi hotelújság.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Gyenge 2017. október 22.a párjával járt itt
Nagyon csalódottak voltunk. A szoba szép volt,csak hideg. Szóltunk a recepción,ezután enyhén de meg oldódott. a fürdőszoba viszont hideg maradt az elutazás napjáig. Sem a törülközők sem a fürdőköntős nem száradt meg,és mivel elég hüvös volt az ott tartózkodásunkor,ezért zuhanyozni is hidegben kellett.
Gyenge 2017. május 21.a párjával járt itt
Negatívumok:
A szoba büdös. A hátsó szoba ablaka vastagon pókhálós, pókokkal teli. Idén takarítónő még nem járt ott. A hűtőszekrény piszkos. A szekrény amiben benne van csak addig van kitörölve, ameddig a takarítónő keze beér. A teraszon az ülőpárnák konkrétan retkesek. Az, hogy a zuhanyfejet fogni kell, kényelmetlen.
Gyenge 2017. január 23.a párjával járt itt
A rendkívül udvariasan lebonyolított foglalás, valamint az érkezés előtti szívélyes emlékeztető-levél után azzal kellett szembesülnünk, hogy a recepción nem volt olyan személyzet, akinek a vendégek csomagjainak bevitele lenne a feladata. Amikor erre rákérdeztem, a recepciós ímmel-ámmal azt felelte, hogy "esetleg segíthetek".
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Vendéglátás
Gyenge 2017. január 10.a párjával járt itt
Elhanyagolt, az éttermi rész a gyenge láncszem. Wellnessre ráférne egy jónagy takaríras de az egész szállodára is. Nincs lelke nincs vezetője
Gyenge 2016. december 13.a párjával járt itt
A szálloda szép helyen van, de nagyon zajos! Hajnalban a forgalomra ébredtünk,ami nem szolgálta a pihenést! A szoba ugyan erkélyesnek van hirdetve, de nem volt erkélye! A foglalással minden rendben volt, gyors, korrekt intézés. A fogadásnál egy hölgy, akiről fogalmam sincs ki volt, egy üvegpohárban, kézben hozva egy limonádét adott, de ez nem is számít!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szobák
Gyenge 2016. október 28.családjával járt itt
Már a bejáratnál elgondolkodtam azon, hogy kerekesszékkel édesapám vajon hogyan jutna be: sehogy, vagy csak ha valaki ölben beviszi. A belső térben fogadott egy olyan szag, amelyről dédi és a maga 80 éve jutott az eszembe, mi negyvenesek ezt öregszagnak hívjuk. Kiábrándító volt.
Átlagos 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Kezdem a pozitívumokkal:
Felnőttbarát szálloda, tehát nyugodtan tudsz relaxálni a wellness részlegben és a szobában anélkül, hogy gyerekek zavarnának meg. A plusz szolgáltatásként igénybe vett mauri masszázs csodálatos volt, azt érdemes kipróbálni. Az ételek és kiszolgálás teljesen rendben volt, széles a kínálat, az ételek nem kiemelkedőek, de finomak.