A Boros Borbár Sárospatak

09.01-11.26.
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

A Boros Borbár Sárospatak vélemények

Kiváló 2023. december 19.barátokkal járt itt
Végre összejött idén december elején A Boros konyhájának rég vágyott megismerése. Az étlap a magyar gasztronómia népszerű fogásaira épül, némi nemzetközi kitekintés mellett, ritkább alapanyagok is feltűnnek a választékban.
A Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - BelsőA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallap
Kiváló 2021. november 10.a párjával járt itt
A címet folytatva: korrekt áron. És gyorsan. Olyan bécsi szeletet hoztak, hogy Bécsben sem kapsz nagyobbat és finomabbat. Hozzá bor (naná. . ). Fish and chips újragondolva szintén nagyon finom, ízek vannak, nem zsírban totyogás. Desszertet nem bírtunk enni, mert annyira jól laktunk.
Átlagos 2020. június 4.gyerekekkel járt itt
Ajánlották figyelmünkbe ezt a helyet. Hangulatos, tiszta étterem. Az ételek különlegesek, a borválaszték (annak ellenére, hogy nem ittunk) megfelelő a nevéhez méltóan. A kiszolgálás remek, inkább az ételek minőségével volt problémánk. A hamburger nem volt átsülve, a sült pisztráng sajnos párolt pisztráng lett.
Kiváló 2020. március 4.egyedül járt itt
A Boros nevű helyre nem sokkal zárás előtt sikerült csak elérnem, így sajnos az ételekről nem számolhatok be. Azt viszont jelezném, hogy az étlap bíztató, a hely a környék legjobb helyének tűnik ránézésre.
A beltér rendkívül hangulatos, a borválaszték impozáns, épp egy borkóstolóról jöttem, de azért egy borbárban rendeljen bort az ember, azt is tettem, a Serpens pincészet Király hegyi Furmintját kértem, 580 ft volt egy pohár. Finom volt és nem drága.
Bármikor örömmel kipróbálnám a konyhát is.
Kiváló 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Hetente többször is járok Sárospatakon és fogalmam sem volt erről a helyről,de jó szívvel ajánlom mindenkinek! Egy régebbi polgári házból lett kialakítva az étterem ami annyiban szerencsés, hogy több helységben lehet fogyasztani és az emberek nem látnak annyira egymás szájába!
A Boros Borbár Sárospatak - Külső képA Boros Borbár Sárospatak - EgyébA Boros Borbár Sárospatak - Étel/italA Boros Borbár Sárospatak - Étel/italA Boros Borbár Sárospatak - Étel/italA Boros Borbár Sárospatak - Étel/italA Boros Borbár Sárospatak - BelsőA Boros Borbár Sárospatak - MosdóA Boros Borbár Sárospatak - MosdóA Boros Borbár Sárospatak - BelsőA Boros Borbár Sárospatak - BelsőA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Étlap/itallapA Boros Borbár Sárospatak - Egyéb
Kiváló 2016. május 10.családjával járt itt
2016 februárjában jártam a Borbárban családommal, a hely nagyon hangulatos, fiatalos, modern, letisztult, a pincérek kedvesek, felkészültek, segítenek a megfelelő bor kiválasztásában, nem tolakodóak. Kiváló hely pár pohár bor, fröccs, sajttállal való elfogyasztására. Kellemes kikapcsolódást biztosít.