Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória Sárvár
Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár
Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

A Hotel Viktória legnépszerűbb csomagjai

Hotel Viktória Sárvár - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.07.27-ig
Hotel Viktória Sárvár - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
44.475 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Viktória Sárvár vélemények

2014. február 14.gyerekekkel járt itt
A város központjában található kis méretű, családias szálloda. A főtér, városközpont, Vár, Botanikus kerc pár perces sétával elérhető. A fürdő, a tó és a kalandpark a város másik végén van, kocsival csak pár perc. Saját zárt parkoló, az udvaron kis játszótér van.
Hotel Viktória Sárvár - Külső képHotel Viktória Sárvár - SzobákHotel Viktória Sárvár - Medence/kertHotel Viktória Sárvár - Medence/kertHotel Viktória Sárvár - Külső képHotel Viktória Sárvár - EgyébHotel Viktória Sárvár - Medence/kertHotel Viktória Sárvár - Medence/kertHotel Viktória Sárvár - Medence/kertHotel Viktória Sárvár - WellnessHotel Viktória Sárvár - WellnessHotel Viktória Sárvár - Szórakozás/SportHotel Viktória Sárvár - SzobákHotel Viktória Sárvár - SzobákHotel Viktória Sárvár - SzobákHotel Viktória Sárvár - SzobákHotel Viktória Sárvár - VendéglátásHotel Viktória Sárvár - Külső képHotel Viktória Sárvár - Külső kép
Átlagos 2015. december 28.barátokkal járt itt
Viszonylag jó az elhelyezkedése, az arborétum nagyon közel van hozzá és a fürdő is egy 10 perces sétával elérhető, azonban én inkább a panzió megnevezést adnám neki, a szobák, terek mindenhol rendkívül kicsik, szűkösek. A recepcióval egyben van az étterem, társalgó egyáltalán nincs. A tisztasággal és a kedvességgel nem volt gond. Összességében közepesen tetszett.
Kiváló 2013. május 26.a párjával járt itt
Novemberben voltunk, tehát kicsit féltem, hogy nem tudunk majd mit csinálni, mivel nem kifejezetten egy wellness szállodáról olvastam, de kellemesen csalódtam. A hotel nagyon otthonos, családias az ember érezte, hogy örülnek neki, hogy ott van és törődnek a kényelmével :)
Fantasztikus volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Nekünk Sárvár a Riviéra (nem a Balaton). 2009-ben jártunk itt először. Azóta minden évben legalább 1x, de tavaly pl 2x is. Mindkét alkalommal a Hotel Viktóriában szálltunk meg. Először a ***-os szárnyat probaltuk ki, majd ősszel a ****-os szárnyban is megszálltunk. E hét vasárnap (2013. április 28.
Kiváló 2015. december 28.a párjával járt itt
1 éjszakára kerestünk szállást Celldömölk-Sárvár környékén, egy netes szállásfoglaló oldal segítségével hamar leszűkítettük a kört a sárvári Hotel Viktóriára. Szimpatikus volt a hely a fotók alapján, közel a várhoz, de mégis csöndes részen. A személyzet kedves, segítőkész volt, bár aki étteremre vágyik, máshova fog elmenni (este 8kor már nincs nyitva, és du.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 19.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk el itt. Nagyon szép kívülről és belülről is. A hotel előtt nagyon szép a tér. A szoba minden kényelmi dologgal fel volt szerelve. A tisztasággal nem volt probléma.
Kiváló 2014. április 28.a párjával járt itt
A Hotel Viktória kellemes környezetben, karnyújtásnyira a vártól és az arborétumtól,20 percnyi sétával a termál fürdőtől. Udvarias személyzet,csendes, kényelmes szoba terasszal. Bőséges svédasztalos reggeli,finom tojásrántottával, ami külön étlapról
választható. Parkoló az udvarban, zárt helyen.
Hotel Viktória válasza
Köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy jól érezték magukat! Szeretettel várjuk vissza Önöket legközelebb is!
2014. május 13., Simon Szilárd, Hotel Viktória
2014. január 6.a párjával járt itt
Februárban jártunk ott, annak ellenére, hogy nem egy kiránduló időszak nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda családias hangulatott suggal ami nekem nagyon tetszet! A reggeli bőséges és választékos, a vacsora már annyira nem volt választékos, de azért az is nagyon finom volt.
Szörnyű 2013. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A családommal augusztus közepén voltunk, amikor változékony volt az idő. A szálloda nincs felkészülve rossz idő esetére kis gyerekes családok részére. Az udvar szánalmas, a parkolás szánalmas, a wellnes részről ne is beszéljük, (1200 ft 1 jakuzziért, és a szaunáért) az "étteremre" nem is akarok gondolni.
Kiváló 2013. április 27.családjával járt itt
Nagyon megvoltuink elégedve. Szép és nyugodt kornyezet tisztaság . A sárvári furdo gyonyoru. a wellnes fitnessz részleg is nagyon szép. a személyzet nagyon kedves és elragadó. a szobák kényelmesek , a furdoszobák tiszták . nagyon tetszett a kis kávézó. a biliárd teremben nagyon jól el lehet szórakozni rossz ido esetén ami sajnos nekunk kijutott. de azért nagyon jó éreztuk magunkat . A jakuzzi és a szauna szép tiszta.
Hotel Viktória Sárvár a térképen
9600 SárvárDeák F. u. 6.
• Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • kávézó