Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

Harmónia Termál Hotel Sárvár - vélemények, kritkikák

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párom meglepett névnapom alkalmával ezzel a szép ajándékkal! Tudtam,hogy jó lesz,mert már wellneszeztünk ebben a városban! Mikor odaértünk nagyon készségesek voltak velünk,a szobánk nagyon tetszett,szép tiszta hely,úgy összességében tökéletes! Szép nagy ággyal,hatalmas erkéllyel,amely nyáron nagyon hasznos lehet! Vacsoránk első nap nagyon ízletes és hatalmas adag volt!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy igen kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. A személyzet nagyon kedves az ellátás is megfelelő,a hotel wellnesz részlege kifogástalan,különösen azért is mert nem túl-
zsúfolt mi szívesen kihasználtuk érkezésünk napján. Közel a fürdőhöz ez így nagyon kényelmes,ami szép és minden igényt kielégítő.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közvetlenül a fürdő mellett található szálloda. Ezzel el is mondtam mindent ami az érdeme. A recepció meglehetősen barátságtalan volt, minden recepciós mogorva, semmi segítőkészséget nem láttam rajtuk. Bejelentkezés és kijelentkezés is meglehetősen hosszadalmas volt. A szobák tiszták voltak, de semmi különös. Reggeli is átlagosnak mondható.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fürdő közelsége miatt tetszett nekem. Étterem kiszolgálásnál hosszú volt a várakozás,reggeli svédasztalnál nem volt változatos a reggeli hiányosság miatt többször kellett szólni a pincérnek hogy hozzon. Ételeknél ami elfogyott nem igen hoztak ki illetve töltötték fel az ennivalókat ami szeretünk volna enni. Ezen kellene javítani.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdö közelsége az pozitívum, a szobák tágasak voltak, 3 éjt voltunk, takarítás ezalatt nem volt, a reggelinél nem volt nagy választék sajnos. . a vacsor viszont kíválo volt, nagyon jó szkácsuk van az biztos! A pincérek. . hm. . nem mindig kedvesek, lehet hogy tulhajszoltak, volt hogy a portás sem köszönt vissza. . nemhogy még ö köszönt volna elöre.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Március közepén jártunk itt, nagyon kedves rendes volt velünk a személyzet. A szobák kényelmesek és tiszták volt, bár elég meleg volt és lejjebb sem tudtuk venni a fűtést kisgyerekkel ez nem olyan jó, mert szellőztetéshez pedig hideg volt, volt hűtő és egy közös konyha is volt az emeleten. Az étteremben csak reggeliztünk az a szokásos reggeli volt elérhető, kedves, gyors kiszolgálással.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 17.
A hotel szépen fel lett újítva, nem hivalkodó, barátságos. A szoba nagyon meleg volt és nem működött a légkondi sem, ez okozott nekünk álmatlan éjszakákat. A wellness részleg is nagyon kicsi, viszont a szállás tényleg tiszta volt, az éttermükben nagyon jól főznek, a személyzet kedves, segítőkész. Az elhelyezkedése is jó, a vár közel van, a fürdő még közelebb :)

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24.
Nyáron rossz idő a Balatonon, irány Sárvár, szakadó esőben érkeztünk a fürdőbe, gyerek, anyós, feleség nyomás a fürdőbe, én irány szállást keresni. Közvetlenül három szálloda van a fürdő 50 méteres környékén, az egyik túlárazott (szerintem), irány a Harmónia, kedves-segítőkész Recepciós, szobát megnéztük, megfelel, 10 perc alatt nyélbe ütöttük a foglalást!

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 21.
2014. februárban töltöttünk el egy igen kellemes hétvégét a szállodában, baráti társasággal A két légterű "szoba" nagyon tiszta, szépen berendezett, minden igényt kielégítő volt. Félpanziós étkezést kértünk, mellyel nagyon meg voltunk elégedve, úgy mennyiségre, mint minőségre. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Hatalmas előnyt jelent a fürdő közelsége.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 25.
Kettő negatív dolgot említenék meg. Az első, az ágyak kényelmetlensége! A szoba nagyon kellemes volt, viszont a matracok nagyon puhák, kényelmetlenek voltak, nem volt pihentető az alvás! ! ! A másik, hogy az ételek kicsit sósak voltak, talán szerelmes a szakács! A személyzet és a kiszolgálás nagyon jó volt! A hotel wellness részlege Nagyon tettszett!

Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 10.995,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 15.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 38.616 - 77.897,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 8.233 - 23.422,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Érvényes: 2022.04.19-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)

SárvárX