Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

Harmónia Termál Hotel Sárvár
Harmónia Termál Hotel SárvárHarmónia Termál Hotel Sárvár
Harmónia Termál Hotel SárvárHarmónia Termál Hotel Sárvár

Harmónia Termál Hotel Sárvár bemutatkozása

Hazánk kedvelt fürdővárosában, Sárváron kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait a Harmónia Termál Hotel, melynek különlegessége, hogy közvetlenül a gyógy-és wellnessfürdő bejáratánál található. Csupán ki kell lépni a strandpapucsból és már élvezhető is a sárvári víz jótékony hatása.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

Gyenge 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Egyetlen előnyét tudnám mondani: közel van a fürdőhöz. A szoba rettenetesen pici, és nemhogy a fürdőből elhozott holmit, de még az itt használt törülközőt sem tudod hol megszárítani - és nemcsak azért mert nincs szárító, de nincs is hova kiteríteni. A tusoló épített - függönnyel. Vagy tapad rád, vagy úszik a fürdőszoba.
Kiváló 2016. május 16.csoporttal járt itt
A szállóban barátságos fogadtatás, udvariasan, minden kérésnek igyekeztek eleget tenni. Vízforralót, hajszárítót biztosítottak. A gőzkabint és az infrakabint kérésre bekapcsolták, a szauna és a jakuzzi folyamatosan üzemelt. A szobák tiszták, az ágyak kényelmesek voltak. Az étteremben a választék nem túl nagy, de az adagok minősége és nagysága jó volt. A pincérek udvariasak, gyorsak voltak.
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt hármasban a férjemmel és pici gyermekünkkel. A szálloda jobb helyen nem is lehetne, csak a kerítés választja el a termálfürdő parkolójától. Ennél fogva a hotel saját medencéje kvázi a miénk volt, mivel a legtöbben átmennek a nagy fürdőbe.
2016. május 2.a párjával járt itt
A hotel könnyen megközelíthető, főút mellett, közel a fürdőhöz és csónakázó tóhoz, ahol jót lehet sétálni és pihenni. Város központját, Várat és az Arborétumot is egy sétával megközelíthető.
Kiváló 2016. április 30.a párjával járt itt
Párom meglepett névnapom alkalmával ezzel a szép ajándékkal! Tudtam,hogy jó lesz,mert már wellneszeztünk ebben a városban! Mikor odaértünk nagyon készségesek voltak velünk,a szobánk nagyon tetszett,szép tiszta hely,úgy összességében tökéletes! Szép nagy ággyal,hatalmas erkéllyel,amely nyáron nagyon hasznos lehet!
Harmónia Termál Hotel Sárvár - WellnessHarmónia Termál Hotel Sárvár - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2016. március 2.a párjával járt itt
Egy igen kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. A személyzet nagyon kedves az ellátás is megfelelő,a hotel wellnesz részlege kifogástalan,különösen azért is mert nem túl-
zsúfolt mi szívesen kihasználtuk érkezésünk napján. Közel a fürdőhöz ez így nagyon kényelmes,ami szép és minden igényt kielégítő.
Átlagos 2015. december 31.a párjával járt itt
Közvetlenül a fürdő mellett található szálloda. Ezzel el is mondtam mindent ami az érdeme. A recepció meglehetősen barátságtalan volt, minden recepciós mogorva, semmi segítőkészséget nem láttam rajtuk. Bejelentkezés és kijelentkezés is meglehetősen hosszadalmas volt. A szobák tiszták voltak, de semmi különös.
2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Fürdő közelsége miatt tetszett nekem. Étterem kiszolgálásnál hosszú volt a várakozás,reggeli svédasztalnál nem volt változatos a reggeli hiányosság miatt többször kellett szólni a pincérnek hogy hozzon. Ételeknél ami elfogyott nem igen hoztak ki illetve töltötték fel az ennivalókat ami szeretünk volna enni. Ezen kellene javítani.
Átlagos 2015. augusztus 11.családjával járt itt
A fürdö közelsége az pozitívum, a szobák tágasak voltak, 3 éjt voltunk, takarítás ezalatt nem volt, a reggelinél nem volt nagy választék sajnos. . a vacsor viszont kíválo volt, nagyon jó szkácsuk van az biztos! A pincérek. . hm. . nem mindig kedvesek, lehet hogy tulhajszoltak, volt hogy a portás sem köszönt vissza. .
Kiváló 2015. május 9.gyerekekkel járt itt
Március közepén jártunk itt, nagyon kedves rendes volt velünk a személyzet. A szobák kényelmesek és tiszták volt, bár elég meleg volt és lejjebb sem tudtuk venni a fűtést kisgyerekkel ez nem olyan jó, mert szellőztetéshez pedig hideg volt, volt hűtő és egy közös konyha is volt az emeleten.