Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

Harmónia Termál Hotel Sárvár
Harmónia Termál Hotel SárvárHarmónia Termál Hotel Sárvár
Harmónia Termál Hotel SárvárHarmónia Termál Hotel Sárvár

Harmónia Termál Hotel Sárvár bemutatkozása

Hazánk kedvelt fürdővárosában, Sárváron kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait a Harmónia Termál Hotel, melynek különlegessége, hogy közvetlenül a gyógy-és wellnessfürdő bejáratánál található. Csupán ki kell lépni a strandpapucsból és már élvezhető is a sárvári víz jótékony hatása.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

2019. május 13.a párjával járt itt
Férjemmel öt napot töltöttünk a hotelben. Pótágyas szobát kaptunk ami a mérete miatt szűkös volt, és mivel az ablak ferde menyezetes, így nehéz volt megközeliteni a francia ágyat, többször is bevertem a fejem vagy a vállam! Ha az ágyat a szoba közepére raknák nem ért volna baleset. Egyébként a szoba tiszta ninden nap takaritanak!
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
A fürdőszobai ventillátor nagyon hangos. És a tv lehetne nagyobb képernyős is ,mert mi az 1 szobában voltunk és ott nagyon kicsi.Különben mindennel meg voltunk elégedve,minden nagyon jó volt az étkezés és a felszolgálok/Zoli Feri/rendkívül figyelmesek és nagyon szolgálat készek és kedvesek voltak!!
2019. május 9.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor a szoba tiszta volt, utána nem volt takarítás.
A fürdőszobában nem volt fűtés, sok volt a hangya.
Az étkezés megfelelő, finom, de sokszor szólni kellett, hogy pótolják azt, ami elfogyott.
Az étterem bp-i ár (capuccino 600 Ft körül volt), étel 3 eFt.
A saját medence hőmérséklete kellemes.
Szuper közel van a fürdő.
2019. május 1.a párjával járt itt
Nem azt a szobát kaptuk amit megrendeltem és még magyarázatot sem, hogy miért! A fogadó recepciós hölgy stílusa kifogásolható volt.
A másik recepciós kioktatott, hogy mivel telefonon rendeltem, nem tudom bizonyítani a reklamációm ( kvazi: hazudok )! ! ! !
Ott tartózkodásunkra ez rányomta bélyegét.

A takarító és konyhai személyzet munkája viszont dicséretes! !
Kiváló 2019. április 5.a párjával járt itt
A személyzet kellemes meglepetés volt már érkezéskor, az ételek nagyon finomak voltak úgy minőségre mint mennyiségre megfeleltek maximálisan! A szobák tiszták és ízlésesen voltak berendezve!
Kiváló 2019. január 24.barátokkal járt itt
Nagyon szép szálloda. Csendes nyugodt hely, udvarias, szolgálatkész személyzet. Finom ételek, tisztaság a szállodában,megfelelő wellness szolgáltatás.Jó a hotel elhelyezkedése, a szállás közel van a fürdőhöz, a csónakázó tóhoz, a központ is gyorsan elérhető gyalog. Ajánlom mindenkinek, minden igényünket kielégítette.
Kiváló 2019. január 10.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek merem ajánlani a Sárvári fürdő bejáratától 20 méterre található tiszta s központisága ellenére csendes a személyzet segitőkész reggeli bőséges vacsora kifogástalan. Érkezhetsz egyedül pároddal vagy egész családdal ebben a hotelben akkor is találsz az igényeidnek megfelelő ellátást. Nincs olyan amit a pincérek ne tudnának teljesíteni.
Kiváló 2018. október 24.gyerekekkel járt itt
Kiváló elhelyezkedés, udvarias és segítőkész személyzet. Kitűnő, bőséges svédasztalos ellátás (külön dícséret a séfnek a finom ételekért). Összességében azt kaptuk amire számítottunk. Bátran merem ajánlani mindenkinek, aki különösen értékeli a nyugalmat és az ár-érték arányt.
Kiváló 2018. október 15.a párjával járt itt
Nagyon közel a fürdő.A belváros is nagyon tetszett.Az étkezés a szállodában kiváló volt.Mindenki nagyon segítőkész és udvarias volt.Igazán jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon megvoltam elégedve a vendég szereto és kézséges személyzettel, akik a vendégért vannak, nem pedig muszályból, hogy csak elteljen a nap. Néhányszor már jártunk Sárváron, magasabb kategoriájú hotelban és sajnos a fent említett tulajdonság nem éppen volt jellemzo. Biztosan a jovoben is ezt a szállodát választjuk. Tisztelettel Horváthné, Lantódy Ilonka