Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely

Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely
Kazinczy Ferenc Múzeum SátoraljaújhelyKazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely
Kazinczy Ferenc Múzeum SátoraljaújhelyKazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely

Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely bemutatkozása

1984-ben nyitotta meg kapuit a sátoraljaújhelyi Kazinczy Ferenc Múzeum, mely 2013-tól a budapesti Petőfi Irodalmi Múzeum szervezeti keretei között működik.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A budapesti PIM (Petőfi Irodalmi Múzeum) fiókintézménye a sátoraljaújhelyi Kazinczy Múzeum, amely a belvárosban található egy klasszicista épületben. A földszinten lévő természettudományos kiállítás egészen egyedi, a hazai állat- és növényvilágot bemutató tárlatot egy lakás szobáiban helyezték el.
Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Múzeum Sátoraljaújhely -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. július 21.barátokkal járt itt
Idén májusban voltunk Sátoraljaújhelyen. Sétálgattunk és megláttuk ezt a múzeumot! Nem haboztunk, bementünk. Nem bántuk meg! Ilyen színvonalas múzeumban még nem voltunk egyiken sem. A kiállított tárgyakat meg lehetett fogni, bele lehetett lapozni a könyvekbe. Itt bármelyik irodalom tanár 'játékosan' letudna adni egy órát a diákjainak!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.