Hotel Hunor Sátoraljaújhely ★★★★

Hotel Hunor Sátoraljaújhely
Hotel Hunor SátoraljaújhelyHotel Hunor Sátoraljaújhely
Hotel Hunor SátoraljaújhelyHotel Hunor Sátoraljaújhely

A Hotel Hunor legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Wellness csomag (min. 2 éj)
Wellness csomag
2024.12.29-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

Átlagos 2019. január 17.a párjával járt itt
A hotel berendezése megfelelő. Kisebb hátrány, hogy nincs felvonó, így a 3. emeletre idősebb vagy nehezen közlekedő személy nehezen jut fel. A konyha nem kínál széles választékot, de finom, és a személyzet nagyon szolgálatkész. A wellnes részleg eléggé elhasznált, ráférne egy kisebb - nagyobb javítás.
Kiváló 2018. december 8.barátokkal járt itt
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. június 18.a párjával járt itt
Kalandozáshoz, túrázáshoz ideális helyen van,A Tesco felé néző a szobákból kezeletlen területre látni . Kissé elhasznált szoba bútorok Segítőkész udvarias személyzet . Nem túl nagy választékú de ízletes konyha. Közvetlen mellette van a Kalandpark . . . ez nagyon jó. 4*-os szállodában lift nincs ,csomaggal a másodikra felmászni nehéz.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Szobák
Átlagos 2018. április 3.a párjával járt itt
Kellemes környezetben elhelyezkedő szálloda, mely ár-érték arányban jó választás.
Kellemes kedves személyzet, tiszta kényelmes szoba, bőséges reggeli vacsora.
A welnes részleg viszont nem az igazi.
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is.
Kiváló 2018. január 6.barátokkal járt itt
Nem bántuk meg, hogy az év végi kikapcsolódáshoz ezt a hotelt választottuk. A szobáink kifejezetten kényelmesek és tiszták ( jó illatú) voltak, az ételek változatosak, bőségesek, a személyzet minden tagja elragadó. A szilveszteri party nagyon jó volt, ami a zenekarnak is köszönhető. Egyedül az időjárás nem kedvezett nekünk:) Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2017. december 16.gyerekekkel járt itt
A szállodában volt sok évvel ezelőtt az esküvőnk és most visszatértünk ide - már gyermekeinkkel - házassági évfordulónk alkalmából. A hely még mindig magával ragadó, a természet közelségével,a kis kerti tóval, az azóta épült Bambi park szarvasaival. Köszönet a teljes személyzetnek a kedvességért, a figyelmességért, a remek ételekért, a sok mosolyért.
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Vendéglátás
Kiváló 2017. december 5.a párjával járt itt
A szobák kényelmesek. Jók a szolgáltatások: szauna, medence, bowling, bár, biliárd. . . . Az éttermi választék reggelinél és vacsoránál is bőséges és finom. A pincérek remek koktélokat kevernek. A személyzet udvarias,készségesés mindenben segít. A környék is csodaszép - rengeteg a látnivaló. A szálloda az erdő szélénél található, jókat lehet kirándulni.
2017. október 9.barátokkal járt itt
Baráti párral és nagy kíváncsisággal indultunk az útra Budapestről és Pécelről. Péntek délutántól vasárnap délelőttig töltöttük itt napjainkat. Az odafelé vezető úton feldobódtunk, Szerencs és Tokaj nevezetességei láttán. Megérkezve kellemes és kulturált szállás hely, barátságos fogadtatás és segítő készséget tapasztaltunk egész ott tartózkodásunk alatt.
Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen
3980 SátoraljaújhelyTorzsás u. 25.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó