Hotel Castello & Thermal Spa Siklós ★★★★

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

A Hotel Castello & Thermal Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék (min. 2 éj)
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
05.17-20.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Mediterrán nyár
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós vélemények

Kiváló 2018. október 18.a párjával járt itt
A fedett medencék melletti járdarészeket gyakrabban kellene a "gumi lehúzóval" a tócsában álló víztől mentesíteni.
Nagyon tetszett az etgész létesítmény színvonala, minősége, a szolgáltatások és a kiszolgálás. Köszönet minden közreműködőnek!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Igazi gyerekbarát hely. A fürdőben valóban minden korosztályú gyermek talált magának megfelelő vízmélységet. A szállodában telt ház volt, mégsem lehetett érzékelni. Nyolcan voltunk, mégis volt mindig szabad asztal az étkezésnél. Az ételeknél nem volt bő választék, de változatosak és finomak voltak.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - VendéglátásHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Szórakozás/SportHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Wellness
2018. szeptember 22.a párjával járt itt
A Hotel Castelloban szeptember közepén jártunk és 3 napot töltöttünk ott. A szálloda letisztult, modern stílusú, ami mind a közösségi terek látványvilágában, mind a szobák berendezésében visszaköszön. A szobák tiszták, világosak, alapterületük megfelelő, erkély viszont nincs. A Hotel Castello elhelyezkedése kitűnő, a vár mellett, Siklós központjától kb.
Kiváló 2018. szeptember 20.a párjával járt itt
Szeptember közepén jártunk ott férjemmel , házassági évfordulót ünnepelni. Nagyon színvonalas, szinte minden igényt kielégítő hotek. Kényelmes és minőségi szobák. Hatalmas uszoda és wellnes részleg, a szabadtéri medencék ugyan zsinórral lezártak voltak,de saját felelősségre használhatók- gondolom személyzet hiánya miatt- ebben a szép őszi időben ez kár volt!
2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Az első ami feltűnt, a szálloda érdekes építészeti megoldásai. A régit szokatlanul ötvözték az újjal, amivel különleges hangulatot kapott némelyik helyiség- például a bár, ami nagyon tetszett. Azt kicsit furcsálltam hogy az étterembe, ami bár pár méterrel a szobánk ajtajától volt, mindig hívnunk kellett a liftet, aminek az elöl hátul nyíló ajtaján keresztül jutottunk be.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Belső
Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
Január hónapban jártunk párommal a szállodában. Nagyon tetszett a színvilága a szállodának és a szobánknak is. Szép, tiszta, rendezett és letisztult a szálloda. Az ételek nagyon finomak voltak, ahogy valami elfogyott máris pótolták. Külön tetszett, hogy a fürdő közvetlen a szálloda mellett van, csak át kell sétálni egy folyosón. A személyzet nagyon kedves volt. Ajánlom mindenkinek!
2018. július 9.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a személyzet igazán nagyon kedvesen fogadott, a szoba tiszta volt, rendezett és kényelmes. A fürdőszoba tágas. A szálloda elhelyezkedése csodás, közvetlen átjárással a fürdőbe. Amivel nem voltunk megelégedve, az az étterem. Az otthagyott asztalokat nem terítik újra, így mi, mivel nem nyitásra mentünk már a többi asztalról vadásztuk össze az evőeszközöket.
Kiváló 2018. június 10.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt a szálloda,kulturált kivitelezésű hotel,ötvözve a régi és az új építészet elemeit,tiszta kulturált szoba fogadott minket,ezt megelőzően nagyon kedves személyzet adott útbaigazítást a recepción,az ellátás kifogástalan,bőséges reggeli és vacsora állt rendelkezésre,ahol szintén gyors,mosolygós alkalmazottak tevékenykedtek,a szálloda közvetlen kapcsolatos a fürdővel,ahol minden korosztály megtalálja a neki tetsző fürdőzési lehetőséget,illetve a pihenést,kiváló vízminőség,tiszta medencék,szuper szolgáltatások,akár masszázs illetve szauna tekintetében,sok szálloda tanulhatna a castellótól,hogy miről szól a négy csillag!
Kiváló 2018. május 17.gyerekekkel járt itt
Három napot és két éjszakát töltöttünk el a hotelben. A hotel már a megérkezésünkkor jó benyomást keltett. Tiszta, rendezett, csöndes képet mutatott. A recepción nagyon kedvesen fogadtak minket. Segítőkészek voltak, ami a teljes személyzetről elmondható. A hotel felszereltsége, kényelme, szolgáltatásai kifogástalannak bizonyultak.
Kiváló 2018. május 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat , finom kaják ,tágas és kényelmes szoba , szuper , hogy folyosón megközelíthető a fürdő , láttuk , hogy bababarát a szálló , így az unokánkkal is szeretnénk visszajönni!
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós a térképen
7800 SiklósBaross Gábor u. 8/a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé