Hotel Castello & Thermal Spa Siklós ★★★★

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

A Hotel Castello & Thermal Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék (min. 2 éj)
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi szünet - Húsvét (min. 2 éj)
Tavaszi szünet - Húsvét
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós vélemények

Gyenge 2017. január 23.a párjával járt itt
Számunkra a Hotel hatalmas csalódás volt. Rendszeres wellnessezők vagyunk, havi szinten töltünk 3 napot wellness szállodában. A szálloda wellness részleget ígért, ez nem igaz a szálloda NEM rendelkezik wellness részleggel, össze van építve a Siklósi fürdővel tehát egy folyosón keresztül átjutunk egy tömeg fürdőbe ahova 2.
Kiváló 2016. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett minden.A fűrdő kiváló minden igényt kielégítő.Személyzet barátságos,segítőkész.Az ételek finomak voltak.A szoba kényelmes volt,a pótágy az konkrétan szétesett.Ennyi negatívum volt 4 nap alatt.
Kiváló 2016. december 9.egyedül járt itt
A legjobban a tisztasággal voltam megelégedve. A hotelhez passzolt a szobalányok ruhája, tetszett továbbá, hogy nagyon csöndesen tették a dolgukat. Illemtudó és segítőkész személyzetet tudhat magának a Castello! Maga a szoba kialakítás, az ágy kényelmessége, a fürdőszoba tágassága volt még számomra igazán kényelemhez illő.
Kiváló 2016. december 5.a párjával járt itt
A hotel ízlésesen van berendezve, a szobák kényelmesek. A Spa igazán tiszta volt és változatos. Kisgyermekes családok is programot találtak. Az ételek ízletesek, a felszolgálók pedig udvariasak. A személyzet is pontosan gyorsan végezte a dolgát. Abszolút kikapcsolódásra alkalmas hely. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2016. december 2.a párjával járt itt
A szállás jó minőségű, elég nagy a szoba, megfelelő ágy/matracok, a fürdőszoba szuper, sok a szekrény, megfelelő méretű a tv, a minibár, majdnem megfelelő programválaszték (nincs elegendő angol és német adó). Ami nem tetszett: félhomály a szobában/fürdőszobában, igazán illene megfelelő teljesítményű izzókat beszerelni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. november 11.a párjával járt itt
Pár napot az unokánkkal, majd párat nélküle töltöttünk a hotelben. Mindkét felállásra kitűnően alkalmas a Castello, hiszen a szálloda kellemes szolgáltatásai mellett a Thermal Spa minden helyisége is korlátlanul használható. Mindkét épület ragyogó tiszta, tele nagyon ötletes, kellemes építészeti megoldásokkal, nagyon érződik a profi, átgondolt tervezés, igazán élveztük.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - WellnessHotel Castello & Thermal Spa Siklós - WellnessHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Szórakozás/SportHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Wellness
Átlagos 2016. október 26.barátokkal járt itt
Hát nem is tudom hol kezdjem. . Minden evben tartjunk egy 3 fos csajos kikapcsolodast, anyukam a baratnoje es en. Most egy 2 agyas de potagyazott szobat kaptunk. Minden szallodai szobafoglalaskor bejelentem a laktoz, tej, soja allergiamat.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Vendéglátás
Kiváló 2016. október 16.családjával járt itt
Férjemmel és lányommal voltunk ebben az igazán minden igényt kielégítő kiváló szállodában. Családbarát hangulat, igazán tiszta modern szobák, kiváló ételek és a fürdő minden korosztálynak megfelel.
Bátran ajánlani tudom akár kisgyermekes családoknak is, egyedi hangulatával még különlegesebbé, kellemesé teszi a kikapcsolódást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. október 6.a párjával járt itt
A feleségem születésnapján szerettük volna megünnepelni azzal, hogy két érdekes helyen, egymást követően töltjük el a szabadságunkat, és másodikként a siklósi Castellot választottuk. A siklósi vár tövében, letisztult, egyszerű külső formák között, elegáns, vár jellegű, de meleg érzetet sugárzó kőfalakkal határolt közösségi terekben jól éreztük magunkat.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Külső képHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Külső képHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Környék
2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Kisfiunkkal voltunk itt és nagyon praktikus volt a közvetlen folyosó a hatalmas fürdőhöz. Bármikor vissza tudtunk menni a szobába és ez kisgyerek esetén nagyon hasznos. Az étteremben sajnos majd megfulladtunk. Mintha a légkondi nem működött volna és az abalakok se voltak nyitva.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós a térképen
7800 SiklósBaross Gábor u. 8/a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé