4,2
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Thermal Spa Siklós SiklósThermal Spa Siklós Siklós

Thermal Spa Siklós Siklós bemutatkozása

A Thermal Spa Siklósban az év bármelyik napján könnyen feltöltődhetünk. Az enteriőr stílusosan egy vár hangulatát idézi, utalva a közelben lévő Siklósi várra. A fürdőben hat felnőtt medence és három gyermekmedence található. Szaunából sincsen hiány, két infra-, két finn- és egy orosz típusút élvezhetünk.

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Thermal Spa Siklós Siklós vélemények

Átlagos 2023. március 18.a párjával járt itt
A márciusban újranyitott fürdő vize langyos, a medence hidroélményére 40 percet vártunk hiába, a szauna inkább csak egy kis melegedésre való , a hideg víz és a huzatos belső tér után. Az infraszaunából egyet már karbantartás miatt lezártak.
Gyakran jártunk ide ,de most csalódtunk.
Kihagyható 2020. február 5.a párjával járt itt
Mi egy hirtelen ötlettől vezérelt pécsi látogatás alkalmával találtuk meg a helyet szombat délután hatkor, miközben azon tanakodtunk egy parkolóban a mobilnettel, hogy hová érdemes még ilyenkor menni? Harkányban, Szigetváron a fürdő nyolckor zár, így irány Siklós, ahol tízig fürdőzhetünk! ! !
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2019. december 28.a párjával járt itt
Pár hónappal ezelőtt jártunk Siklóson, kipróbálva a fürdőt is. Rengetegen voltak, szinte alig találtunk üres napozóágyat a nagyobb medencékhez közel. Egy hátsó részen sikerült lepakolnunk, de ott pedig hatalmas poloska invázióval találkoztunk. Vissza a medencékhez. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Mivel 41 fok volt, mindenképp strandra szerettünk volna menni. Legközelebb a siklósi volt. . . mivel mi az Ördögkatlanon nyaraltunk. A belépő több mint 6ezer Ft volt kettőnknek. Ehhez nem tudtak szekrénykulcsot adni,annyira zsúfolt volt a strand, nem maradt öltözőszekrény. A nagy sportmedence volt a leghűvösebb,így abban úszkáltunk.
Kihagyhatatlan 2017. július 19.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet.Az élmény fürdő rész is nagyon szuper.
Kellemes kikapcsolódás .Jól éreztük magunkat.Bárkinek merem ajánlani.Itt idős, fiatal nem gond ,mindenki jól érezheti magát.Ha arra járunk nem fogjuk kihagyni ,nagyon tetszett......
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2017. július 1.a párjával járt itt
Az ország szinte minden részében jártunk már élményfürdőben, ezt sem akartuk kihagyni. Egy délutánt töltöttünk itt, elég volt. Az élményelemek - az úszómester felvilágosítása szerint - 5-6 percig működnek, óránkénti ismétlődéssel, számítógépes program szerint. Arra a kérdésre, hogy mikor melyik üzemel, sajnos nem tudott válaszolni.
Thermal Spa Siklós Siklós - Thermal Spa Siklós Siklós - Thermal Spa Siklós Siklós - Thermal Spa Siklós Siklós -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Minden kiváló a fürdőben, nagyon jól éreztük magunkat. Rengeteg ülőhely, fekvőhely, sokféle hőmérsékletű élménymedence, felnőtteknek termál medence, szaunák kint-bent. Sószoba játékokkal, pihenőhelyekkel, játszósarok. Szépen kivitelezett és fenntartott élményfürdő. Aki arra jár, ne hagyja ki. Kisgyermekkel ajánlom.
Kihagyhatatlan 2016. május 20.családjával járt itt
A harkányi gyógyfürdő mellett nemrégen fedeztük fel a újabban épített szomszédját, a Siklósi Fürdőt. Nagyon szépen kialakított, tiszta, rendezett hely. Tetszettek a külön kis fürdőrészek, mint például a barlangszerűen kialakított meleg vizű medence. Az öltöző szűkösnek bizonyult a látogatottsághoz képest, azt bizony bővíteni kellene. Mindezt viszont feledteti a víz kiváló minősége.
Kihagyhatatlan 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
A parkoló jól kialakított, a fürdő bejárata mellett helyezkedik el. Tiszta, rendezett, világos fürdőtér. A szaunarész kialakítása nagyon jó, több szaunakabin áll a vendégek rendelkezésére. Az öltözőszekrények ajtaja kissé balesetveszélyes, mivel az ajtó felső része fejmagasságban van. Több étterem található a fürdő területén, nagy füves, fás tér.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 40 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.