a 99 siófoki étterem közül

Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Piroska Csárda Siófok vélemények

2019. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A siofoki allatkertbol a szallasunk fele tertunk be ebbe a csardaba az ajanlasok alapjan. Gyonyoru hely, csodas etelek es figyelmes kiszolgalas. Az egyetlen negativum, hogy a jatszoszoba nagyon szeparalt igy nem lattam a gyereket ebed kozben es annyira meleg volt a szobaban, hogy nem lehetett megmaradni. De amugy vegtelenul kedvesek es udvariasak voltak. Az adagra es az etelek minosege pedig tenyleg 5 csillag.
2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Internetes oldal véleményei alapján választottuk a Piroska csárdát.Finomakat ettünk, igazából bőségesebb étlapra számítottam.De ezt leszámítva jól laktunk, finomakat ettünk.
Átlagos 2017. április 24.a párjával járt itt
Húsvét hétvégén ültünk be párommal, mert semmi más nem volt nyitva a környéken. Nem kellett volna! Maga az épület, a berendezés jól néz ki, hangulatos. A személyzet . . . szóval ottvoltak. Kiszolgáltak ugyan, de egyedüli vendégként tisztán érzékeltük, hogynagyon nem örülnek nekünk. Amit én ettem rendben volt.
Átlagos 2016. december 29.gyerekekkel járt itt
Karácsonykor jártunk itt a családdal, ami nyilvánvalóan nem egy szerencsés időpont, dehát ez van. Mivel nagyjából semmi nem volt nyitva a környéken, ezért nem volt sok választási lehetőségünk. Az étterem maga kellemes, stílusos, hatalmas, van parkolóhely bőven, játszószoba a gyerekeknek, tiszta, szép mosdó, ez a része rendben van.
Szörnyű 2015. február 4.barátokkal járt itt
Tavaly jártam a Piroskában egy cimborámmal. A hely rendben van, szép, tiszta. A pincérek udvariasnak tűnnek, de nyilvánvalóan a lehúzós fajta mind. A kaja ordenáré mirelit hús, mirelit zöldség. A pálinka ihatatlan, a bor harmadosztályú. Számlázásnál itt-ott többet számoltak véletlenül, és csak nagy huzavona után voltak hajlandók javítani. Nem ajánlom egyáltalán. Tipikus szoci lenyúlós hely.