Roxy Étterem Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Roxy Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2020. december 30.barátokkal járt itt
Baràtnőmmel tértünk be teljesen véletlenül az étterembe, egy hideg októberi péntek este. Mikor megérkeztünk alig voltak, de kis idő után hamar telítődött az amúgy nem olyan kicsi hely. Szinte teltház lett pillanatok alatt. A kiszolgàlás szuper volt, kedves és figyelmes felszolgáló fogadott minket.
Kiváló 2019. május 16.egyedül járt itt
A központi elhelyezkedés sokakat vonz, mégis gyors a kiszolgálás. Az ételválaszték széles, mindenki talál magának tetszőt. Finom volt a menü is: húsleves, csirkecomb, tepis burgonyával. A desszertek hatalmas adagok. Ajánlom.
Roxy Étterem Siófok - Étel/italRoxy Étterem Siófok - Étel/italRoxy Étterem Siófok - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. január 16.egyedül járt itt
Hajdanán kimondottan jó konyhát vitt az étterem, sajnos - úgy fest - csak múlt időben. Az elmúlt egy évben többször is megfordultam az étteremben, mintahogy a mai napon is kapott egy esélyt. Pacalpörkölt főttburgonyával, csak pacal nem volt benne? !
2016. december 29.gyerekekkel járt itt
Halloween-kor jártunk itt a családdal, amit azért fontos megjegyezni, mert a díszítés, amit ezzel kapcsolatban elkészítettek, az nagyon vicces és ötletes volt, a gyerekeink imádták, de nekünk is nagyon tetszett. A városban ekkor minden étterem tele volt - már ami egyáltalán nyitva volt, ezáltal nagy volt a kapkodás is.
Kiváló 2016. július 22.családjával járt itt
A kiszolgálás tökéletes. A gyorsaság és a figyelmesség tankönyvbe illő. Na és persze nem utolsó sorba az ételek ízharmóniája mennyei. A fiam szavaival élve egy Michl.csillagot érdemelnének.Köszi
Átlagos 2016. január 26.a párjával járt itt
Sok jót hallottam erről a helyről de csalódás volt sajnos. Az árak magasak, az étel átlagos, a kiszolgálás szintúgy. Kétféle levest kértünk, és totálisan úgy nézett ki, hogy ugyanaz az alaplé volt más levesbetéttel felszolgálva. Régen biztosan hogy jobb volt ez a hely, mert sok ismerős szerette, de sajnos ennek már nyoma sincs. Kár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. január 2.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt ősszel. A kihalt sétálóutca után hirtelen belecseppentünk ebbe a zsúfolt, élettel teli helybe. Hangulatos, bebújós étterem, nem sokkal a sétálóutca után, egyedi kiegészítőkkel. Az asztalokon elhelyezett lámpára, a tányérokra az étterem logója van rátéve. Pizzát ettünk, nem csalódtunk.
Roxy Étterem Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
2015. október 31.gyerekekkel járt itt
A szállodában ajánlottak néhány ősszel is nyitva tartó helyet amely alkalmas ebédre. Kis séta után a Roxyt találtuk meg először. Belül kellemes hangulat, kissé keverednek a stílusok, de ízléses és tiszta minden. A pincérek az első napon még kicsit kimérten viselkedtek, de másnap az általunk megszokottnál is figyelmesebbek és kedvesek voltak.
Roxy Étterem Siófok - Belső
Gyenge 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Arrogáns pincérek, teltházra hivatkozva 11:05-kor nem kaptunk már tojásrántottát, meg hogy már egyébként sincs reggeli idő.Nekünk épp az volt, nyaraltunk , későn keltek a gyerekek.Nem gondoltam hogy egy rántotta készítés gondot okozhat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 27.családjával járt itt
Régebben sokat jártunk itt, remek konyha, felszolgálás és megújuló különleges étlapja miatt. Ez sajnos már a múlté! legutóbb halászlét rendeltünk, ami sajnos nagyon gyengére sikeredett. Volt az egyikben egy felismerhetetlen "hús" darab ami inkább hasonlított pacalra, mintsem halra, gumis állagú, ehetetlen!